Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenushka14

    New

    ech...videli ste ten novy videoklip???...peeeknučkýý *14* *14*
    • vterinka

      Re: New

      jj je úžo!! on je tááák boží!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: New

      který myslíš?? Cuando me enamoro nebo I like it??...oba sou naprosto úžasnýý :)) *3* *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: New

        oba dva )) *14* *14*
    • pajda83

      Re: New

      jasan je boží!!jako on )) *14* *14*
  • Zdravím náhodou kdo se chystáte na koncert v Praze z okolí Brna nechcete cestu spojit ozvete se :-)
  • mílášek

    ahoj lidičky, nevíte nekdo kde by se dal sehnat kalendář s miláčkem Enriquem? Nemůžu ho nikde splašit. poraďte prosím....
    • Re: mílášek

      skus si pozriet tuto stranku http://enriquelove.blog.cz/ alebo www.enrique-anna.blog.cz, mozno tam nieco najdes:-)
      • Re: Re: mílášek

        ahojda. díky moc za radu, ale bohužel jsem na těch stránkách nic nenašla. zkusím to ještě jinde. každopádně díky.papa *3* *3* *3*
  • Sexy Enri

    Taky Vám připadá Enrique tak hrozně sexy? Nejen, že má krásnej obličej, ale i to tělo je k sežrání, že jo? Je dokonalej. Doufám, že to vidíte stejně. *4*
    • katy22

      Re: Sexy Enri

      no me se na nem libi uplne vsechno je mocinky krasnej ma klasnej hlas a ten usmev a oci upe loveeee... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14*
    • katy22

      Re: Sexy Enri

      no me se na nem libi uplne vsechno je mocinky krasnej mam klasnej hlas a ten usmev... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: Sexy Enri

      mno jasan...to musí vidět každý jak je kráásný...já ho celoučkýho lovuju, ale nejvíc jeho překrásný očíčka *1* *14* *14* *8*
      • amerika

        Re: Re: Sexy Enri

        To je jistý ty úplně přenádherný čokoládový oči když se do nich zaledíš! Je opravdu celičkej k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *14*
  • kamik21

    Dva a půl chlapa, narozeniny, soutěžení s Takin Back My Love

    Ahojky dívaly jste se dneska na Dva a půl chlapa Enrískovi moc mu to tam slušelo:-)jak ostatně všude:-) ale dali mu podle mě v tý český verzi hlas kterej se k němu vůbec nehodil co myslíte? a nemohla sem přijít na Enrískovi narozeniny je mi to líto ale měla sem den před tím úraz s hlavou:-( takže ikdyž se zpožděním mu přeju všechno nej k narozeninám *3* *14* *14* *4* a estli chcete Enriqua někde podpořit tak můžete třeba tady http://lenulinka123.blog.cz/0905/4-kolo-somb je to soutež o nej písničku a já tam sem s Enriquem a Takin Back My Love je to 4.kolo tak dyžtak díky za hlasy:-)
    • pelclovajana

      Re: Dva a půl chlapa, narozeniny, soutěžení s Takin Back My Love

      Jo koukala sem...viděla sem to asi tak po padesátý, ale pořád mi to připadne strašně super...Enri je fakt hvězda!!! Je tam neskutečně sladkej...ještě sem se dneska musela podívat na HIMYM...tam je ještě sladší...prostě zlatíčko!!! *14* *14* *3* A s tou hlavou...je mi tě líto!!! *3* *9* *14* *14*
      • Re: Re: Dva a půl chlapa, narozeniny, soutěžení s Takin Back My Love

        ahojte, aj som ten diel videla a enrique je tam taky zlaty, najviac sa mi paci ako sa tam onho biju vsetky zeny :))) aj to ako povie ze jeho bratranec robi v sklade dreva a " víc vám nepovím" a potom sa tak zlato usmeje :))) dokazala by som to pozerat stale
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Dva a půl chlapa, narozeniny, soutěžení s Takin Back My Love

          Jo přesně, ten úsměv je dokonalý... *3* *14* *14* *4*
  • humanic

    test

    Ahojky!!Na fecabook.com je test jestli jsi velký fanoušek Enríska..jsem ho udělala *1* Tak si ho zkuste udělat..co vám vyjde,je sice lehoučký a takový celý blbý,ale tak aspoň něco *1*
    • kacenka33

      Re: test

      juu ten test je super..vyšlo mi že lepší fanynku si enrique nemůže přát...to sem ráda že já ho znám =D *1* *14* *14* *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: test

        ten test je dobrý! Taky mi vyšlo to, co vám!! Mám radost!! *14* *14* *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: test

        ten testík je fakt dobrej vyšlo mi totéž.to nemá chybu. *3* *4* *4*
        • domca11

          Re: Re: Re: test

          Mně taky vyšlo to samé *14* *14*
    • humanic

      Re: test

      http://apps.facebook.com/jsi-velkfs -fa-iigjcd/?start=1&target=home
      • nati102

        Re: Re: test

        mě ten odkaz nefunguje *7*
        • humanic

          Re: Re: Re: test

          A vymazala sis tu mezeru?? *3*
  • pelclovajana

    Autíčko!!!

    Právě jsem objevila jedno z Enrískových autíček...Cadillac Escalade...vypadá dost mohutně a luxusně...ale tak so se dá jinýho čekat že!!!

    http://www.obrazky.cz/det ail?id=eJyVzk1PAjEUheF9/wvTjymWmBAW REiEIcZExnZ3be8wxWJrO8kM/15idOnC5Vk 8J68Wm3dop6Lb5mReD2fdTr3ZviwJJ4KRzo cB85LfFkn880HuWtOzBM/m%2BrQ/7taPZXq 705iVieD2H9w0mpVDQ/phSPeUjuNYxSE6f4 XsKxsv9HaIhQrG1MyC8yGAnWGxEMBhdU6nv %2BXRO4wBMl3/OEqkYqQWnEj%2Byy7oPNRV 8rYgZNt/S19W/2nnYkEWCoGrumNMop13Qs6 /AJiBYFo&sId=XkaZy8YOCC8fWdoRIm2e&s =img *3* *1* *14* *14*
  • Miluju Enrique...;) Moc!!!!! A asi taky zabiju tu jeho ženu a ještě k tomu čekají spolu miminko!!!! Néééééééééé!!! *10* *10* *8* *8* *16* *16*
  • 15

    Mě je 15 a tobě
  • pro terusku

    Milá terusko,pokud máš komplex,běž si ho laskavě léčit jinam *13* urážet Enriqueho mi totiž připadá fakt ubohý
    • zuzik117

      Re: pro terusku

      chápu, že to myslíš dobře, ale lidé s nízkým IQ to patrně nechápou, že FANCLUB je pro ty, co ho mají radí a ne pro ty co ho hodlají urážet. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit