Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katys

    koncík

    http://kultura.pravda.sk/enrique-ig lesias-si-pripil-s-mirom-drazdil-ja nu-a-dievcata-saleli-phz-/sk_khudba .asp?c=A090520_005818_sk_khudba_p05
  • adinka21

    Čez arena Ostrava

    Holky ted jsem dopsala s nějakym panem z haly anapsal mi tohle Dobrý den, kontakt na managera máme. Kdybychom chtěli, budeme je kontaktovat. S pozdravem. JK psala jsem mu ze budu za všechny fans enrique rada kdyz o tom popřemyšlí a kontaktují manazera Enrique a usporadaji koncert ze je o nej velky zajem aby prijel musí to vyjít snad ted budou nad tim premyslet holky ted nam nezbyde nez cekat a pokud chcete tak piste vsichni do Čez areny ostrava a at vidi ze je nas mnohem vic pac to je asi jedina moznost aby neri prijel praha asi jen tak nevyjde:-(Jeidna sance je Ostrava poslu vám zde kontakt akdo bude chtit napise o konciku Kostecky@arena-vitkovice.cz tak do toho at tam píše co nejvíc fanoušku *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • vterinka

      Re: Čez arena Ostrava

      ok e-mail poslán *3*
  • therezka

    hlasujte

    Holky,prostě musíte hlasovat: http://musica.univision.com/premio- lo-nuestro/versus/poll/2011-02-08/e nrique-iglesias-versus-ricky-martin
    Dobrá zpráva je že to vyhravá tak jako tak..ale musíme ho přece podpořit,ne? *1* *1*
    • vcelkab

      Re: hlasujte

      Jasně, odhlasováno. *3*
  • pelclovajana

    Tv reklama

    Tak tohle je fakt super reklamka...je úžasnej!!! A ten úsměv!!! Nádhera... *14* *14* *1*

    http://www.youtube.com/watch?v=Qrgkq0wFQ-0
    • smejkysek

      Re: Tv reklama

      uuuuuuuuuuuuuuuužasnýýýý....t
    • Re: Tv reklama

      Hej tak to je fakt úžasné..:-D..hej já ho uplně žeru.. *14*
    • katy22

      Re: Tv reklama

      heej to je krásný enrik je fakt kus *14* *14* *14* a souhlasim ten usmev ..!!je k sežrání *14* *14* *14*
    • zuzik117

      Re: Tv reklama

      Jůůůů ježiš to je krááásný *1* *14* *14* *3* *4*
  • humanic

    Dělejte!

    Ahojky enri nám spadnul z 1. místa na 3. to ale není možné,že by jenom za jednu noc jonas stoupli o tolik příček a nahráli tam přes 300.000 hlasů..to není možný! *9* *8* *16*
    • pajda83

      Re: Dělejte!

      no i když budu klikat celou noc,tak to asi nezachráním,je mi líto!!!jonas vedou TO FAKT O MOC!!!! *16*
    • humanic

      Re: Dělejte!

      http://www.hitparady.estranky.cz/
      • lusicek

        Re: Re: Dělejte!

        Už klikám a hlasuju *3*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: Dělejte!

          šuuuuup klikááááááááááááááá
          • kyrstyn

            Re: Re: Re: Re: Dělejte!

            se mi to tam nedalo celý *1* klikáááááááááááme ewa nemůže bejt 2 !!! *1* *16*
  • kacenka33

    HUPS:-D

    lásky moje...prosím vás kdo je Alejando??? *1* *9*
    • pajda83

      Re: HUPS:-D

      manažér enrika,ale nevím jestli manažér jako takový vyloženě,nebo se mu jen stará o jeho interneové stránky. *1* *1*
      • kacenka33

        Re: Re: HUPS:-D

        aha...já jenom že sem si s ním včera psala a on mi za boha živýho nemohl vysvětlit kdo je *1* *1* *14* *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: HUPS:-D

          on je asi tak trochu tajnůstkář,já totiž měla jednu chvíli pocit,že to píše enri,protože o své osobě se nechtěl absolutně bavit.... *14* *14* *14* *1* *1*
    • kacenka33

      Re: HUPS:-D

      Alejandro..omlouvám se *1*
  • To jste se všichni pomátli na rozumu?
    • vcelkab
      Proc jako?
  • erique iglesias

    enrique je proste uzasnej mam ho hrozne rada mam jeho vsechny alba a stovku plakatu a obrazku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
    • Re: erique iglesias

      Ahoj, dalo by se přez tebe sehnat DVD a CD od něho, moc bych ti byl vděčný. A pokud by jsi mohla nějaký ten plakát, nebo alespoň dát typa, kde se dal objednat. Zatím díky.pohodak *3*
  • eliska2

    koncert

    tak jak jste si ten koncert užili holky? *1* *3* *4* *14* *15* *1*
  • keveline

    Ako sa robí titulka do časopisu??

    Ahoj.. prosím vás, chcela by som vedieť ako sa robí titulka do časopisu.. Chcela by som spraviť s Enriquem, ale neviem ako na to... Prosím poraďte.. a môžte napísať aj na blog enr7que-iglesias.blog.cz ... dík :)
    • vterinka

      Re: Ako sa robí titulka do časopisu??

      Když chceš vytvořit obálku, tak tam musíš být zaregistrovaná. protože když jsme chtěla udělat titulku s Enrim na BG, tak mi to nešlo, protože nejsem zaregistrovaná a na Bravu mi to taky nešlo myslím... *9* *9* *9* *9*
      • terousek996

        Re: Re: Ako sa robí titulka do časopisu??

        jo, musíš být zaregistrovaná. pak tam dáš fotku, odešleš a je to. *1* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit