Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miskad

    To je ale nových věcí :)

    Ty jo,já sem tu tak dlouho nebyla a ted nestíhám číst :D A hlavně koukat na ty úžasný videa *14*
    • sara.jenni

      Re: To je ale nových věcí :)

      Ty jsi ještě neviděla Heartbeat a I Like It? ... začínej se připravit na další, ale už na to čekáme víc jak 7 dní a pořád nic :(
      • miskad

        Re: Re: To je ale nových věcí :)

        Ty sem viděla :) Jaký další video? *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: To je ale nových věcí :)

          má se natáčet další klip, ale ted už nwm jaký :D Myslím, že se kdysi mluvilo o Dirty dancer, ale říkám, nevím.
          • miskad

            Re: Re: Re: Re: To je ale nových věcí :)

            Tak k tý to bude super!:)Je ůža *14*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: To je ale nových věcí :)

              to by bylo skvělý.až to bude a dozvite se to tak dejte vědět.ja mam ted toho času malo díky holky. *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: To je ale nových věcí :)

              ale říkám, nevím to jistě *3*
      • vterinka

        Re: Re: To je ale nových věcí :)

        Počki ted uvažuju, že sme to zapomněla. *9* *1* *1* K jaké písni ted bude klip? *1* *3*
  • therezka

    Grammy

    Ahojte,nevíte náhodou jestli Kike dostal na Grammy Awards nějakou cenu *7* Já bych byla strašně ráááda *14* *14*
    A pls hlasujte taky na t-music chart i když vím,že se některým holkám nelíbí Tonight,ale já vás prosííím na kolenou abyste mu odpustili.Mě to strašně mrzí,že už ho nemáte tak rádi jak dřív a mám z toho depky *9* A to myslím smrtelně vážně! Mám mooooc ráda a prostě mě to mrzí.Tak o tom prosím pouvažujte.Díky *4*
    • vcelkab

      Re: Grammy

      Já Enríska miluju a budu pro něj hlasovat vždycky!!! Mě se ta jeho písnička Tonight líbí, vždyť je to jeho dílo! A vídíte jaký má s ním úspěch!!!
      • vterinka

        Re: Re: Grammy

        nj z TBML měl taky úspěch a pak kolísal.... je to tak dycky, takže sem zvědavá ....
        • pajda83

          Re: Re: Re: Grammy

          tak je to s každou písničkou a né jen od něj..dlouho je to pecka, drží se nad vodou a pak spadne....však pro nás bude vždycky ta nej :)
    • vterinka

      Re: Grammy

      Ted? Tak to netuším ...... ale no tak, mít depky z toho? Terííí .... na světě jsou i horší věci! ;-)
      • pajda83

        Re: Re: Grammy

        depky??? to je dobrý, mě to i pobavilo....já ho mám ráda stále,jak tvrdím on je moje srdcovka...ale bohužel i mě se dotkl jinný hudební styl....a hlavně jinnej svět...takže Enrískovi už tolik času nevěnuju :)
      • puspuspusinka

        Re: Re: Grammy

        Přesně ... z tohohle mít depku ... a neboj já už jsem mu odpustila, vždyť je to Kike ... *15* *14* A navíc úplně jeho chyba to není ... a pro Tonight bych hlasovala fakt ale já hlasuju momentálně pro Avril ... a je to k vzteku že tam zrovna teď jsou oba dva ...
        • vterinka

          Re: Re: Re: Grammy

          přesně! já to taky říkám! a kdyby tam ted dali Mira, tak by to zabili úplně!
          • Re: Re: Re: Re: Grammy

            No kdyby tam daly Mira tak je mi to víš kde *15* *15* *15* Ale takový Linkiny, neboo podobnou mojí milowanou skupinku, tak to bych si musela pořídit 3 kompy ... to už bych fakt asi no newim ... *15* *15* *15* *15*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Grammy

              no to by bylo upe v ... :D A Likniny bych přežila :D
  • Enrique

    Tento zpěvák je docela dobrý ale na Jonas Brothers Nemá!!!!!!!!!!! *14* *1*
    • Re: Enrique

      TO SE PLETES TO TEDA MA JE TO TEN NEJNADHERNEJSI ZPEVAK NA SVETE A MA NEJLEPSI PISNICKY NA SVETE *3* *16* *16*
    • pelclovajana

      Re: Enrique

      Ale Jonas Brothers je bohužel skupina Hani, nejlepším zpěvákem ale pořád ještě zůstává Enri!!! Počkej zítra ve ŠKL, probereme to podrobněji!!! *16* *4* *8* *14* *14* Enrique je nejlepší ten se všema zatočí!!! *14*
      *3*
  • kosice

    ahojte *4* *4* *4* prave som sa vratila z Kosic a musim povedat, ze to bol super koncert, najlepsi aky som kedy zazila, enrique bol krasny, zlaty, stale neverim ze som ho videla nazivo a ze bol odo mna par metrov, snazila som sa spravit nejake fotky, ale neboli nic moc, ale mam kopu videi, idem ich dat na youtube, moja stranka http://www.youtube.com/sunnyMiSk a najdete ich v zozname enrique iglesias live in Steel Arena Kosice (SLOVAKIA) . na koniec povedal ze I love Slovakia, see you soon alebo tak nejak, dufam ze to myslel vazne, a ze to nehovoril len tak
    • pajda83

      Re: kosice

      videjka jsou super,uplně slintám! *14* *14* *14* *3* *3* *4*
    • Re: kosice

      Ahoj Stani dufam ze si dosla v pohode domov Ja som sa dostala az teraz na net. Ale vcera to bolo super aj ked som mala pocit ze pridem o chrbticu ked sme tak dlho cakali. Stala som rovno pri podiu a podala som si s enrim ruku. No proste super len videa su o nicom a fotky tiez nie su nic moc asi tri mam take ze nie su rozmazane
      • Re: Re: kosice

        ano v pohode, bratranec ma rano cestou do prace odprevadil az na stanicu , domov som dosla o 9. rano, a fakt si dotkla enriho???? waw!!!!!!!!!!!!! ja ti tak zavidim a ake to bolo???? a co hovoris na moje videjka, sa mi triasla ruka, ale cuduj sa, no nie? *4* *4* *4*
    • vterinka

      Re: kosice

      to je upe super!!! *15* mocinky se těším na to až se na to kouknu *3* mám toho hodně!!! *15* *14* *14*
    • Re: kosice

      A v kolik hodin začal koncert? Taky jste měli malé zpoždění? Doufejme, že se brzo vrátí. Nevíš, kdy před tím měl turné po Evropě? Většinou se sem vrací zahraniční zpěváci a kapely tak minimálně po roce.
      • Re: Re: kosice

        koncert zacal o pol desiatej *16* *16* *16* no vazne, som myslela ze ma porazi, cela arena uz piskala tlieskala a tak a stale nic, ale ked odtial vyliezol tak bolo vsetko ok. ale kvoli som zmeskala posledny bus domov, prisla som az teraz ale aj tak to stalo za to a sla by som znova *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: kosice

          No tak to jsem nečekala. Mě stačila ta půl hodina, jak jsem byla nedočkavá. Ta hala v Košicích byla asi větší než v Bratislavě, že? Měli jste vyprodáno?
          • Re: Re: Re: Re: kosice

            nie, ale hala bola takmer plna ale bolo super, inak uz som dala tie videa na youtube tak sa kuknite http://www.youtube.com/sunnyMiSk papa
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: kosice

              sonuska:Cože teď tě nějak nechápu *4* Jeho koncerty po Evropě začaly v roce 2007 bo co??To je blbost! *3*
            • sonuska

              Re: Re: Re: Re: Re: kosice

              turne po europe mal koncom roka 2007.
    • eliska2

      Re: kosice

      tak to je super že si ho natočila *3* asponˇ budou nové videa *1*
  • kacenka33

    Enrique, Sarah & Anna

    holky víte že se prej Enrique definitivně rozešel s Annou a teď to prej nějak jiskří mezi ním a Sarah Connor? *7* *14* *14*
    • pajda83

      Re: Enrique, Sarah & Anna

      já si nemyslím,že by se rozešli.enrísek je stáles annou a navíc sarah je vdaná za marca terenziho,ne?oni ty časopisy to asi vidí tak,že když se enri na sáru směje,jak anděl,tak hned mezi nimi něco je,ale já říkám,že to je blbost!!!!to by asi s annou nebyl v londýně.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: Enrique, Sarah & Anna

      Tys četla top dívku, že? Nebo kaj to psali. *1* Taky sem to četla a nechápala sem to!
      • 9margaret9

        Re: Re: Enrique, Sarah & Anna

        Tak nechci nikoho urazit, ale takovým časopisům stylu Top dívka se nedá věřit, tohle je blbost, pořád jsou spolu. A doufám, že ještě dlouho budou *3*
    • Re: Enrique, Sarah & Anna

      To určitě pravda není *13* tomu moc nevěřím Anna v Prostějově říkala,že jsou spolu štastni *3* i když jeden nevý rozešli se už tolikrát *7* a kde si točetla? *7* *7* *7* *7* *7*
      • kacenka33

        Re: Re: Enrique, Sarah & Anna

        psali to v Top Dívce...prej to ale fakt mezi nima jiskří tak já nevim
        • domca11

          Re: Re: Re: Enrique, Sarah & Anna

          A je tam i foteška???
    • kristyn875

      Re: Enrique, Sarah & Anna

      a kdes to četla?? *7* *4*
    • humanic

      Re: Enrique, Sarah & Anna

      A jak tovíš??Si to někde četla??To se mi nezdá,že by byla Sarah typ Enríska..no nwm *1* Sarah má hnusný xicht.Teda mě se Sarah nelíbí *3* *4*
    • Re: Enrique, Sarah & Anna

      Vždyť spolu byli předevčírem v Londýně, to je trochu divný????
  • ENRIQUE JE MOC HEZkej ale má ženu RUSKU a já rusáky nenávydim *16* ale ty si enrique moc hezkej *14* *14* *14* chci abys věděl že tě moc MILUJU *14* *14* *14*
  • článok

    minulý týždeň písali v jedných našich novinách, článok o enrim, o tom že nemá žiadne špeciálne požiadavky na koncert v Košiciach, a že je hrozne skromný. vraj chce len čerstvý zázvor, načo mu to bude, neviem. *4* ale čítala som to na nete, a článok sa nedal zväčšiť, tak či chce aj niečo iné, neviem, len toto sa mi podarilo rozlúštiť.
    • pelclovajana

      Re: článok

      Jo to o něm píšou často, že je skromný...tož to asi bude pravda...je to prostě zlatíčko!!! Takovýho muže mít doma, tak si ho neskutečně vážím!!! *3* *14* *14*
  • pelclovajana

    Moje vzpomínání...

    Něco sem vám minulí měsíc zapomněla napsat...jeli sme se třídou na výlet na Králický Sněžník...když jsme tam vylezli a zase slezli sedli jsme si do restaurace ve Starém Městě...jen tak pojídáme pizzu a najednou slyším v rozhlase Away!!! A všichni najednou prej...Jé Jano, to ti pěkně hrajou!!!...a já prej...to sem si objednala, mě vždycky hrají k obědu(a to je fakt...na Evropě i na Impulsu...vždycky když si sednu ke stolu)...no a sedíme dál a ýza chvíli už hraje Maybe...a hned po něm hraje takin back my love a Hero...nakonec hrálo Be with you...a všichni z toho byli vedle, že sem si to fakt musela objednat...a ono ne...!!! *1* *3* *14* Ale fakt hustý, že prostě v obecním rozhlase hráli Enriho... *3* *14* *14* To sem nemohla!!! *1* *4* Jo a asi po týdnu sem odjížděla na tábor...samozřejmě sednu do auta a hrají Be with you...šli jsme do Tesca v Českým Krumlově a hráli tam No apaques la luz(Don´t turn of the lights)...to sem stála pod reprákem jak opařená a nevěřila svým vlastním uším...zrovna tuhle písničku bych opravdu nečekala...ale stalo se!!! No a opět sedneme do auta...a říkám...ten Impuls už mě nebaví, tak to přepnu na Evropu a samozřejmě že zrovna hraje Can you hear me...chci vám popřát taky tolik štěstí, já ho měla za jeden den až moc!!! *1* *3* *14* *14* *4* *15*
    • humanic

      Re: Moje vzpomínání...

      Jo,to se mě skoro vždycky stává když jsme v Kauflandu na nákupu,tak tam hrajou nějaký songy od Enríska *14* *14* A dneska když dávali na nějakým kanálu o sportu,něco jak skáčou ty koně po jednom přes překážky.Tak tam hráli Hero *14*
    • vterinka

      Re: Moje vzpomínání...

      Hej ty jsi normálně hustá!!!!!!!!!! To se mi nepoštěstilo v životě!!! *9* *15* Já jsem ráda, když chytnu Enriho na Óčku a když ho tam chci opravdu chytit, tak na to musím čučet dlouho do noci!! *9* *9*
  • pelclovajana

    Bravíčka!!!

    Nezapomeňte hlasovat pro obálky!!! Zatím si vedeme dobře!!! *3* *14* *14* *1*

    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/79483-juana15/poradi

    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/81257-terousek96/poradi

    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/81094-janulqua/poradi

    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/78095-crazybara01/poradi
    • terousek996

      Re: Bravíčka!!!

      já každej den dávám všem 3 hlasy a tam kde není Enri tak dávám mínus. *1* *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: Bravíčka!!!

      Úkol splněn *1* *1*
  • fešoun

    enriček je bOžÍ *14* *1* *3* *8* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • smeldi

      Re: fešoun

      to je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit