Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miláček

    http://www.youtube.com/watch?v=C25z V2L6Sc8&mode=related&search=
  • katys

    Londýn

    Ahojte na stránkách http://enriqueonline.org/
    jsou nové fotky z Londýna byl tam i s Annou oslavily tam její narozky. *3* *3* *3*
    • kristyn875

      Re: Londýn

      jj...a ještě pod tím jsou další...a tam má náplast na pravý ruce... *7*
      • Re: Re: Londýn

        Právě jsem mrkla na tvůj blog máš to pěkně udělaný *14* koukala jsem se na ty fotky s Enriquem a Natali *14* jsou to ty co byly i v tom časopise,ale dvě tě tam chybý *9* jak spolu leží na pláži *14* *14*a s Enricovo psem,ale to je jedno máš to opravdu hezky dělaný *3* *3* *3*
      • Re: Re: Londýn

        Holky mrkněte na You Tube zadej te písničku iglesias quizas *3* a klikně te na šestý klip je tam ukázka z klipu Do you know a tam jsou jeho nejznámější milenky je mezi nimi i Kate Ryan,ale o tý jsem to věděla *5* *4*
    • Re: Londýn

      Aha, tak jsou stále spolu, ale kdyby se vzali, tak by se o tom snad psalo, že?
      • Re: Re: Londýn

        Jsou manželé vždyt se o tom psalo hodně,ale ne u nás .Četla jsem si v německu noviny tam se o nich píše hodně sestřenka si všechno kde se píše o Enrikovi schovává. *1* A mimochodem Enrique byl Anně několikrát něvěrný *9* proto o Anně říká.že je silná *3* Ti dva si nemají co vyčítat.Ani jeden z nich není *4* .
        • Re: Re: Re: Londýn

          A kdy se vzali? Teď někdy? To je najednou zpráv, jednou píšou že se rozešli a přitom jsou manželé..A viděl někdo fotky ze svatby? Nebo že by se jim to podařilo tak utajit?
          • Re: Re: Re: Re: Londýn

            Vzali jse v Maiami v lednu *10* bylo to v rodiném kruhu. Co jsem si tam četla tak jsem třeba ani nevěděla,že Enrique chodil zkoro rok s Nataliji Oreiro (Milagros). *9* Enrique se tam pochlubil,že Anně koupil prsten s bílím diamantem za 1 milion dolarů. *4* K zásnubám jí dal ten samí,ale s růžovým diamantem *4* .U nás se toho o Enrim zatím moc nepíše *9* .V německu měl několikrát i rozhovor v televizi *4* je tam víc sledovaný *3* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Londýn

              http://lenikk10.blog.cz/0710/natali a-oreiro-a-enrique-iglesias-foto

              tady je s natalii, ale jestli spolu chodili?
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Londýn

              No nwm,já si myslím,že to bude jenom schoda jmen,to by se třeba aspoň někde zmínili v časopisech bo v televizy,že jsou Enri s Natálií příbuzní. *4*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Londýn

              S tou Natálií je to asi blbost...měla by to být jeho sestřenice, protože její celé jméno je Natalia Marisa Oreiro Iglesias...už jsem to i někde četla!!! *14* *3* *1* Ale je taky možné, že to bude jen schoda jmen...nwm mno, ale věřila bych spíš, že je to jeho sestřenka, protože mají úplně stejná očka...oba je mají krásné!!! *3* *14* *14* *4*
        • kacenka33

          Re: Re: Re: Londýn

          nevěrný joo *7* tak to bych do něj nikdy neřekla *14* *14*
  • pajda83

    Krásné prázdniny !!

    ahoj lidičky,přeji vám všem krásné prázdniny se spoustou sluníčka,prožité ve zdraví se spoustou zážitků *14* *14* *14* já odjíždím na dovču,tak mi enríska hlídejte,potom se budu těšit na novinky.mějte se tady moc krásně,papa.jo a ten testík na facebooku je super jani!! *14* *14* *14* *14* *3*
    • kristyn875

      Re: Krásné prázdniny !!

      jj taky se přidávám *3* ..pěkně si to užij a o Enrího se neboj ...toho ti pohlídáme *1*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Krásné prázdniny !!

        tak ti přeju hezkou dovolenou pavli.užij si to a pak popovídej zážitky.ja to letos na dovolenou nevidim.je moc prace.možna pojedem za švagrem na narozky ale jinak asi nic.je toho moc.povodně nam zkomplikovali život a manžel asi nedostane dovolenou.
        • pajda83

          Re: Re: Re: Krásné prázdniny !!

          děkuji!!no my jedeme jen na slovensko kpřehradní nádrži duchonka,je to kousek od topolčan,jezdíme každoročně a hlavně kvůli chlapům,nadšeným rybářům,ale příští rok už to vzdávám a jedu k moři.jedeme dvě rodiny i s dětmi,tak snad se nezblázním *1* *1* a jedeme jen na týden,nebot skoro manžel delší dovču nedostal,už ted měl jet do dánska,ale zvládli jsme to ale o fous.tak se tady holky mějte,bude mi smutno,za týden jsem tady coby dup!!pápá a že zdravím enríska!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • nati102

            Re: Re: Re: Re: Krásné prázdniny !!

            taky ti přeju hezkou dovču *3* ja jedu až za tejden do Španělska *3*
    • pelclovajana

      Re: Krásné prázdniny !!

      O Enríska se postaráme...myslím, že je nás tu na něj dost!!! *1* *3* *14* A dovolenku si užij co nejvíc to pujde i za mě, protože já to letos na nějaký dovolenkování nevidím... *9* *3* *1* *4* A díky za pochvalu!!! *14* *14* *4*
    • vterinka

      Re: Krásné prázdniny !!

      Díky za přání! Enriho ti pohlídáme jako oko v hlavě!! *15* *14* Tu dovču si pořádně užij! Já pojedu až v srpnu a nevím jak to bez Enriho a bez vás přežiju! *9* Kam jedeš na dovču?
  • vterinka

    Žebříček

    Holky tak ho máme na 37. místě, tak jentak dál!! *14* *14* *14* *14*
    • eliska2

      Re: Žebříček

      to je super *3*
  • pelclovajana

    Oficiální český fanklub

    Po dlouhé době tu zase zdravím všechny zapřísáhlé fanoušky Enriho!!! Bohužel novinek moc není a tak není moc o čem diskutovat, ale i přesto tu někteří lidé vyvíjí až nadměrnou aktivitu...myslím tím, níže zmíněnou Pyladess s její zprávou o zakládání oficiálního fanklubu!!!♥♥♥ Tato zpráva mě moc potěšila a taky jsem se k ní hned přihlásila...po první její odpovědi jsem se dozvěděla, že se by se měl pořádat i sraz fanoušků...!!! *15* *1* Proto doufám,že už se aspoň někdo na tento email: Iglesiasmanie@seznam.cz, ozval, protože to vypadá docela nadějně. Pokud jste to neudělali, stačí poslat své jméno, nějaký text ohledně toho že se se chcete stát členem ofic. fanklubu a taky místo odkud jste, což se hodí pro ten sraz, aby mohli vyhodnotit, kde to bude nejideálnější!!! ♥♥♥ Doufám tedy že tak učiníte, a budu moc ráda když nás bude co nejvíc a tohle celé vyjde!!! Tak do toho bando!!! *1* *3* *14* *4*
    • pajda83

      Re: Oficiální český fanklub

      ja ja ja,jak by řekl pan božský!!já už tam jsem *1* *14* *14* *14* *14* *14*
      • pelclovajana

        Re: Re: Oficiální český fanklub

        My víme Páji, jen ostatní jsou jakoby je do Číny odvezli a ustřihli kabel od netu!!! *15* *4* *1* *3* Takže lidi, makáme jestli chceme aby Enri přijel!!! *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Oficiální český fanklub

          ty jo,to bylo dobrý,no to je fakt.hele lidi,já vám dala i na diskuzi na lidi klipy a vy nic...jste umřeli či co???? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • sara.jenni

    Hlasování...

    Hlasujte do Kissu!!! Dneska jsem tam přišla a málem jsem spadla z židle jak jsem se lekla! Byl na 26. místě .... *9* *9* *9* *9* takže holky! Hlasovat!!!! Ať tam ještě nějakou dobu vydrží!
    Nesmíme, ale taky zapomínat ani na T-music a na MTV! :-)
    • smelu

      Re: Hlasování...

      nejde mi to přihlásit
      *9* *9*
      • sara.jenni

        Re: Re: Hlasování...

        Tobě to nejde na tom MTV? tam to musíš propojit s Facebookem a pak už by ti to mělo jít :-)
        • smelu

          Re: Re: Re: Hlasování...

          pošleš mi prosim odkaz na mtv?
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Hlasování...

            http://www.mtv.com/ontv/vma/2010/be st-dance-video/ tady je ten odkaz :-)
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: Hlasování...

              díéky *3*
        • smelu

          Re: Re: Re: Hlasování...

          mě to nejde na T-music *9* *9* *9*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Hlasování...

            Jak to????
    • smelu

      Re: Hlasování...

      mě to nejde hlasovat!!!!!!!! *9*
  • cz

    holky je už cz překlad u tonight?
    • vterinka

      Re: cz

      http://www.karaoketexty.cz/texty-pi sni/iglesias-enrique/tonight-ft-lud acris-dirty-version-180281 stačí zajít na karaoketexty.cz *3* *3*
  • Enrique

    Enrique je úpa skvělej.Já se do něj zabouchla hned jak jsem ho viděla.On je úpa mrtě klásnej.A ty jeho písničky.Chtěla bych být tou holkou co hraje v klipu Do You Know!!!Enrique MILUJU TĚĚĚĚĚ!!!! *14* *14* *14*
    • Re: Enrique

      já bych taky chtěla !! *7* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • monnycka_of_lnd

    ...

    tys mu napsala dopis??? cive odkdy umis spaninu??? *9* *13* *1*
    • pelclovajana

      Re: ...

      Hmmm, čeče sem to napsala anglicky, né??? Neznamená, že když je to Španěl, tak že umí jenom španělsky!!! A taky sem ti už dneska říkala, že žije na Floridě!!! *7* *4* *14* *14* *8*
      • monnycka_of_lnd

        Re: Re: ...

        a cos mu napsala??? kdes vzala adresu???
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: ...

          Adresu sem našla normálně na netu a napsala sem mu o autogram a ať přijede do ČR!!!

          *3* *14* *4* *8* *14*
          • monnycka_of_lnd

            Re: Re: Re: Re: ...

            fakt hey!!!! to taky udelam
            ale nevim komu napisu...asi hartnettovi *14* a enrimu taky čeba *3*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: ...

              Hmmm, můžeš to zkusit, třeba ti něco pošlou, já teď musím jenom čekat!!! *14* *14* *4* *8*
  • enrique iglesias

    spívá jak bůh skvělý nejlepší spěvák na světě až po Kájovi Gottíkovy *15* can you hear me je nejlepší *1*
    • Re: enrique iglesias

      tak to mas velikanskou pravdu. s tebou souhlasim. on je tak sladkej mhm *15*
    • kristyn875

      Re: enrique iglesias

      tjn..Enrísek a jeho songi 4ever...když slyšim can you hear me tak jako by mě to nabilo...prostě super pocit, že ho zase slyšim... *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: enrique iglesias

      Jo, Can you hear me je ta nejlepší písnička na disco-šku!!! FAKT SKVĚLE SE NA NI PAŘÍ...skvěle rozproudí atmosféru!!! No prostě skvělé dílko, od ještě skvělejšího zpěváka!!! Lovuju Enriho!!! *14* *14* *4* *8*
      • petra6

        Re: Re: enrique iglesias

        Jn na diskošku nejlepšíí *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit