Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adinka21

    osobnosti.cz

    holky projižděla jsem vaše celý forum a ted nerozumím nečemu tady ma doopravdy profil enrique jo?enrique.i?mysíte si že je to on a že si tady někdo nedělá jen srandičky?Je docela blbost aby enrišek přišel zrovna tady vždyt neumi česky a a jak věděl že exstistuji zrovna tyhle stránky nad tím fakt přemyšlím.Dál vám dukaz že je to skutečný enrique? *9*
    • katy22

      Re: osobnosti.cz

      o čem tady pisete ja nic nechapu *9* *9* *9* *9*
    • pajda83

      Re: osobnosti.cz

      tot otázka adri.to nikdo neví,já si myslím že pravděpodobnost tam je...ale víš jak.dříve jsme si tady s ním teda z někým,kdo má ten profilpsali a ty vzkazy byli úžasné,ještě je mám uložené.ale mám pocit,že už dlouho tady nebyl..a s těma stránkama,no to je těžko,my taky chodíme na myspace,twitter..atd.. *4* *7* *14* *4*
      • nikush.1

        Re: Re: osobnosti.cz

        Hoja holčeny,vím že sem moc nechodím můžu jen po večerech a s tím Patrickem je to hrozný *9*!A s Enrim eště horší *9* *9*
      • adinka21

        Re: Re: osobnosti.cz

        ahoj mno podle mě tady si někdo na něj hraje a má s toho srandu chjo.nevěřím tomu že enri by sem přišel ten ani nevi že osobnosti.cz je a navíc neumí český a určitě by si to nepřeožoval ten čas na to fakt nemá.Ale bylo by to fajn kdyby to byl on nebo někdo od něj *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: osobnosti.cz

          no ono česky,dá si to do překládače...a určo si na stránky dokáže najed a si myslím,že je dokonce máme i na offickách,takže.. ale čekat tady na jeho zprávy bylo fajn.. *1* *14* *14* *4* *3*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: osobnosti.cz

            to je pravda pavli.človšku je líp když na něco čeka a něčemu věři.ale popravdě ja nevim ..není to moc ravděpodobne že by to byl nrísek. *7* *7*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: osobnosti.cz

              je to těžký no ale víš já to tady říkavála,neberte nám prosím nikdo naději))) *1* *1* *1*
  • Enri

    Lidičky prosím hlasujte pro Enriho na www.srandablocek.blok.cz zatím vede Avril Lavigne nenecháme ji přece vyhrát ne tak prosím hlasujte hlasujte *3* *4* *3*
  • ´Čekají mimčo, nebo ne?

    Chtěla jsem se jenom zeptat jestli bude Enrique tatínkem, nebo ne...je to nějak pomatený...jinak sem asi tak nějak stejnej blázen do Enriho jako Vy tak sem u Vás v "klubu"...
  • pelclovajana

    Mazec!!!

    Tak tedˇ to vypadá opravdu mazaně...třikrát Enrique a na prvních třech místech!!! Tak už by to mohlo zůstat!! *1* *1* *3* *14* *14*
    • china

      Re: Mazec!!!

      4 krát! ted už *3* *3*
      • zirafaandy

        Re: Re: Mazec!!!

        *1* *1* *1* To je bezva!
  • tetovanie

    neviete ci nema Enri nejake tetovanie? *4* *4*
    • kristyn875

      Re: tetovanie

      to fakt nwm..ale třeba ju..na nějakym lechtivim místečku *1* *3* víte co myslim *14* *14* *3* *15* *3*
      • lenushka14

        Re: Re: tetovanie

        mne sa zda ze nema..len vo videoklipe Addicted ma na ruke tam....ale to je len take nakreslene ci ake ..ale nema...
        • humanic

          Re: Re: Re: tetovanie

          Já myslím že má!! *3* Už sem to viděla na více fotkách,že mu tam kousek tetování kouká *3* Právě jak je v tom videoklipu Addicted.Takový má. *4* *14*
          • Re: Re: Re: Re: tetovanie

            *3* Enrísek má tetování na ruce přímo na tom jeho božským svale *1*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: tetovanie

              MÁ TETOVÁNÍ..JÁ SEM HO VIDĚLA I JINDE...NA KONCERTĚ!!Určo má!!100% *3*
            • lenushka14

              Re: Re: Re: Re: Re: tetovanie

              ved to hovorim aj ked si pozriem nejake fotky z koncertu tak tam ziadne nema....
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: tetovanie

              Ale nemá měl to namalované jenom henou *4* měl ho v klipu Addicted,ale když se podíváte na klip Somebody´s me tak tam žádné tetování nemá *4*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: tetovanie

              *14* *15* *14* *14*
  • Happy birthday Enrique Iglesias. I wish you all the best, and your songs are great. I love them, *14* and you. *14* *14*
  • On měl narozky? A a a... kdy? *8*
  • smelu

    Že by se nám Enri zm,enšoval????

    aoj lidi,teď sem si konečně našla trochu času,abych sem zašla a koukám a Enri měří 187 cm!!!dříve měřil 191!!!!
    • Re: Že by se nám Enri zm,enšoval????

      Já jsem se to snažila napravit už dávno, ale nešlo mi to... takže bohužel nám někdo Enriqua zmenšil...
    • lucka.ptackova

      Re: Že by se nám Enri zm,enšoval????

      Ajoo... :D Téda ty jsi všímavá ;) :D Že by se fakt zmenšoval? No, možné to je, že :D
      • díky,já si moc dobře pamatuju takovéhle věci jako tohle... *7*
      • vcelkab

        Re: Re: Že by se nám Enri zm,enšoval????

        Taky jsem si před tím všimla, že tam bylo 191 cm.
  • Enrique Iglesias

    Eneiqu je prostě bůh *14* *14* *14*
  • pelclovajana

    Testík!!!

    Vyrobila sem testík na facebooku...o Enrískovi...takže si ho povině udělejte!!!

    http://www.facebook .com/pelclovajana?=&new_box_added_i d=116875674594 ... mám ho na profilu!!! *14* *3* *14*
    • vterinka

      Re: Testík!!!

      Už ho mám vyplněný. Dobrý test! *14*
      • pelclovajana

        Re: Re: Testík!!!

        tak to jsem ráda!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit