Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sara.jenni

    karaoketexty.cz

    Honem honem hlasovat na http://www.karaoketexty.cz/ Enrique tam zase je, tak to nesmíme tentokrát nechat jenom tak vypadnout!!!! :))
    • miskad

      Re: karaoketexty.cz

      Sanžím se,ale zatim nic moc :((( Ale to se dožene ;)
  • 1stbarby

    KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

    Merry Christmas and a happy New Year to you Enrique, wishing you lots of luck, , love, health, success, joy and happy life!!! A to samé vám všem, dámy, ať se vám ve všem daří a jste šťastné!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

      Tobě taky zlatí! :-*** a vám holky taky! :-***
    • miskad

      Re: KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

      Taky se přidám,všem přeju všechno nejlepší v roce 2011 a hohatého Ježíška *3*
      • vcelkab

        Re: Re: KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

        Doufám, že bohatý bude. *1* *1* *1*
    • gladuska16

      Re: KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

      Taky se přidávám k přání! Veselé Vánoce vám všem! *14*
      • gladuska16

        Re: Re: KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

        Sakra, napsalo se to dvakrát..
        • 1stbarby

          Re: Re: Re: KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

          To neva, aspoň bude toho štěstí víc *3*
    • gladuska16

      Re: KRÁSNÉ VÁNOCE A SUPER NOVÝ ROK!!!

      Taky se přidávám k přání! Veselé Vánoce vám všem! *14*
  • pelclovajana

    igla

    No s váma je to lidičky už hodně nahnutý, že už nemůžete ani nic napsat!!!*3*
    To by se Enrimu nelíbilo, že se o něm nediskutuje!!! *16*Pár dní sem nenapíšu a hned je tu zase mrtvo...no takhle by to nešlo, asi budeme muset stanovit jedno jednoduchý pravidlo!!! Opravdu jednoduché: Pokaždé, když na tyto stránky jen koutkem oka pohlédnu, připíši něco do diskuze!!! A to platí pro všechny... *7* *1* To by šlo ne??? I když vím , že vám tu nemůžu diktovat nějaké zákony, tak v tomhle byste snad mohli poslechnout!!! *3* *4* Tak ahoj a snažte se trošku... *9* ... *14* *14* *8*
  • koncert

    Ahoj lidi, řikam to nerada, ale Enri tady koncert mít nebude... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* je mi to hrozně moc líto, hrozně sem se těšila že ho konečně uvidim!!
    • pelclovajana

      Re: koncert

      Víš to fakt na stopro??? Já se tak těšila a celou dobu sem doufala, že ho konečně uvidím!!! Ach jo...mohl se mi splnit jeden z mých snů!!! *9* *14* *14* *4* *8* Já ho tak zbožňuju!!! *14* *14* A chci ho vidět a počkám si na něj jak jen dlouho bude potřeba, a třeba se ho i dočkám!!!

      *3* Love, Love, Love...
      • Re: Re: koncert

        jo, dívala sem se na stránky sazka areny a tam nic nebylo..a ty akce tam byly vypsaný až do června a enri mezi nimi nebyl....možná to tam ještě dodatečně připíšou...fakt newim *7*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: koncert

          Hmmm, tak to je špatný!!! To je moc osvědčenej zdroj...teda bez šance, leda že by ten koncert nebyl tam, ale to pochybuju a kde to ta holka vyčmuchala, by mě taky zajímalo!!! *9* *9* *14* *14* *8* *4*
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: koncert

            to je fakt hrozný..sem se tak strašně těšila...a teď nic..já si myslim, že ta holka si znás udělala prdel...moc dobře věděla co budem dělat, když to sem napíše a tak to udělala schválně... *16* ..ale stejně tu jednou Enri bude mít koncert... *14*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              Prosimtě to neřeš hezký nebo nhezký podle se pojede *1* *14* *14* a18 mi bude až za 5 let *9* *8*
            • kapitolka

              Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              to od té slečny nebylo vůbec pěkný... *9* *8* takle nám dávat naději...Tak teda kdy bude poslední člence 18.??? Abyhom vyrazily do toho Miami:-) unos Enriqua paráda kolik za to je??:-) ale to je jedno dotknout se ho a jsem v sedmém nebi...pronajmutí letadla bude hračka, já bych spíše viděla problém v náší angličtině a v orientačním smyslu *4* *4* a finance...To rádio je fakt super *3*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              *1* Já si myslim, že nás bude možná i víc než 50 ženskejch *4* *14* Si budem muset pronajmout nějaký soukromý letadlo aby sme se tam všechny vešli *14* ale co by sme pro Enrouše neudělali, že?
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              tak jo..to beru...super..to bude přepadovka *1* *14* ....já ho prostě musim vidět... *14* ...to rádio je super.. *1*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              Taky se chystám do Miami a vy všicni pojedete se mnou a hezky ho přepadnem!!! Týjo to by bylo asi dost hustý, kdyby se mu do baráku nakvartýrovalo 50 ženskejch!!! Pak by jsme ho vynesli ven a odvezli si ho do ČR...dobrej plán ne??? Akorát asi teda fakt budem muset počkat až nám bude všem osmnáct!!!*14* *14* Co říkáte na to rádio??? Hrajou docela dobře!!!
            • terulinkab

              Re: Re: Re: Re: Re: koncert

              taky jsem stejného názoru, že si z nás a holka udělala prdel, protože jako jinak nevím..no já taky doufám, že tady jednou bude vystupovat a jestli tu do mých 18. narozenin nebude mít koncert, tak za ním osobně pojedu do Miami...a bude to.. *3* *14* *1*
  • pelclovajana

    Záchranářská četa!!!

    Záchranářská četa...pózor!!!! Nastupte k myším...před sebe hleď!!! Klikat, klikat, klikat!!! Neflákat se!!! *1*

    tady pomáhejte:
    http://www.t-repp.estr anky.cz/
    http://www.hitparady.estr anky.cz/
    • kristyn875

      Re: Záchranářská četa!!!

      ale to nechce aby tam hlasoval jeden takže pojďte, abysme Enriho rychle šoupli na 1. místo kam taky patří *1* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: Záchranářská četa!!!

        JJ dělejte šup!! *14* *1*
    • pelclovajana

      Re: Záchranářská četa!!!

      Vymažte si tam ty blbý mezery!!! *3* *1*
  • natali.rose

    ulice

    ahojík ...jsem tu poorvé a vůbec nevím o čem se mluví!! *7* *8* *1* ...Enrique byl v Ulici? cože?? *7* *1* ..jeeeeee *14* , a kdy bude ten koncert? *4* prosím písněte..díky *14* *5* *3* *4* *13*
    • kyrstyn

      Re: ulice

      Taky tě tu vítám *3* .. no v Ulici byla jen jeho písnička *15* *15* *15*
    • kacenka33

      Re: ulice

      já tě tu též vítám... *1*
    • eliska2

      Re: ulice

      tak tě tu vítám. tady se nudit nebudeš
  • vterinka

    Takin back my love

    Holky našla jsem jedno upe super video!! Je to Takin back my love od Enriho, ale ta část, ve které zpívá Ciara je volná a můžeme tam zpívat jen my samotné! Je to upe super!! tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=q8Pw 27O__44&feature=channel_page
    • humanic

      Re: Takin back my love

      Tady jsou ještě další písničky na karaoke,je jich tam spousta stačí když zadáte do vyhledávače Enrique Iglesias karaoke *3* Tady je Do You Know http://www.youtube.com/watch?v=rMFKp7RNZmk&feature=related a tady Tired Of Being Sorry http://www.youtube.com/watch?v=HzHgJi3iw9E&feature=related a další si najděte *1* *1* *1*
      • kristyn875

        Re: Re: Takin back my love

        jj ty sou dobrý..ty už mám nazpívaný *1* *14*
    • humanic

      Re: Takin back my love

      Tak to je dobrý!! *14* *14*
  • china

    kolik

    Kolik je teda obálek s Enriquem? 2 sou na 1. místě.
    • vterinka

      Re: kolik

      J ejich tam hodně, ale Janička tam má svou s Enrim *3* *3*
  • Enri

    Ahoj,mám blog o Enriquovi,tak budu ráda, když se stavíte:-)Tady je adresa:www.enriquelove.blog.cz *14* *14*
  • vaness15

    Enrique Koncert

    martina90 ja idem na koncert a už sa strašne tešiiiim *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit