Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    óčko special-Enri

    teda lidi tohle byla asi moje nej nej nej hodinka v mym životě *14* *14* *14* *14* ....jenom škoda ,že tam nedali všechny klipy(para que la vida, push, nunca te olvidaré,....) *14* *1* *14*
    • alenka7

      Re: óčko special-Enri

      jj,akorát sem doufala že tam třeba dají Donde estan corazon nabo Lloro por ti. Ale to už bych toho chtěla asi moc. Ale stejně to bylo úúúúúúžasnýýýýýýýýý !!!!! *14* *14* *4* *14* *14* *4* *14*
  • sonuska

    belfast

    neviete niekto kde sa da na nete stiahnut celý Enriqov koncert z Belfastu?
    :)pls
    • kristyn875

      Re: belfast

      jóó´...tak to bysme tu taky všechny rády věděli..vůbec nwm...sem to taky sháněla, ale marně... *9*
  • kyrstyn

    Narozky!!!

    Holky Enríssek má 8.května norozky žejo?...No tak jak to oslavíme???...Náky napady?..... *15* ....No musíme to nějak oslavit a už je na čase to nějak naplánovat ...musí to být mega oslava *3*
    • 9margaret9

      Re: Narozky!!!

      Nevím, jestli jste si toho všimly, ale na jeho oficiálních stránkách je ve fóru článek Enrique's birthday!!! PLEASE READ!!!
      Tam se mají posílat přání do narozeninového videa pro Enriqueho, které potom půjde na youtube, myspace... Hlavním organizáorem je EnriqueFan0516. Mrkněte a pošlete svoje přání... Já už jsem svoje poslala.... *4*
      • kristyn875

        Re: Re: Narozky!!!

        toho jsem si nějak nevšimla..kde to tam plosimtě je???..kdyžtak odkaz... *3*
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: Narozky!!!

          Tady máš odkaz na ten článek o narozkách.

          http://www.enriqueig lesias.com/forum/default.aspx?cid=3 54&tid=325773
          • 9margaret9

            Re: Re: Re: Re: Narozky!!!

            Smaž si ale mezery, ok.........
      • kyrstyn

        Re: Re: Narozky!!!

        tjn ale já sem myslela jako udělat mu narozky tady u nááááááááááás *15* ...jako nákej oroginální dárek *3* ... *3* ...ale nevím co !!! ... *7* *14*
        • deniska-l

          Re: Re: Re: Narozky!!!

          jj chtělo by to fakt nějakou pařbu tady *15* *15* *15* třeba jako to dneska rozjedem u Kristen ktera ma svy 19narozky *15* *15* *15* *15* uuuurčo ji taky popřejte a snad na něco přííídem...enrique si to zasložííí *1* a 13.5.mááá Rob *5* *5* *5* se těšíím na co přídete a jak to tu oslavííte...ale taak kyrstyn na něco příde vid tynko *15* *15* *15* *15* *15* toe jasny prostě macherník *5*
          • kyrstyn

            Re: Re: Re: Re: Narozky!!!

            njjjjn Denisko sme typanky *15* ...ale teda je to jako zatím bez návrhů *9* ..chjo takže neveim nevim jak to bude vypadat *7* ... a na MySpace....všichni napíšou !!!stejnak to naše nedaá nikdo na youtube!!! *9* ...
      • 9margaret9

        Re: Re: Narozky!!!

        I když si teda docela nedovedu představit, jak to video bude dlouhé. Tolik lidí, co bude chtít mít svoje přání v tom videu....... Ale tak snad to potom Enrique uvidí a ocení to. *14* *14* *14*
  • HB

    ja se taky pripojuju vim ze to pisu pozde ze je mel pred nekolika hodinana ale taky mu preju to sami co vy *14*
    • Re: HB

      no spis pred nekolika minutama v tvym case kamo *4*
      • Re: Re: HB

        no mas pravdu dik *4*
  • humanic

    správce

    Ahojík!!Přišla mi zpráva jestli nechci být správcem skupiny,bo osobnosti tak sem si dala Enríska a Lady GaGu.Takže jusem teď správce..to je super!!Žádný nadávky jinak hned mažu!! *14* *14* *1*
    • pelclovajana

      Re: správce

      Na každé diskuzi mohou být ti správcové 3 holky!!! Žádný plašení...aspoň to tu teď můžeme líp hlídat, když jsme na to dvě...já si dala do správcování ještě Julia a Isabel!!! Přišlo to tu ještě někomu, nebo jsme s Andrej sami!!!...posílají to jen těm kdo sem chodí nejvíc ze všech...aspoň teď vidíme, kdo z nás je na téhle diskuzi nejvíc závislej!!! *1* *14* *14*
      • kristyn875

        Re: Re: správce

        ahojky..mě to taky přišlo...sem to chtěla u Enrího hned vzít, ale pak sem si přečetla diskusi a bylo mi to blbé..ale jestli můžou být tři správcové, vadilo by vám, kdybych se taky přidala??pls smutně koukam *4* *3* *4*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: správce

          A proč by nám to mělo vadit??? *3* To jsou otázky!!! *1* Když mají být tři, tak ať taky tři jsou!!! *3* *1* *14*
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: správce

            jé tak to děkuju mocky *3* to je báájoo.. *14*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re:Re:Re: správce

              JJ,tak to jsem ráda.Já jsem si jenom říkala,abychom se nehádali třeba u nějaké změny,kdybychom něco chtěli napsat k jeho profilu atd. *1* Já jsem tam přidala ještě textař,k tomu zpěvák a herec,ale ještě to tam asi není,to čeká na schválení *14* *14*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: správce

              jj žádný hádky nebudou *1* tady to ani nemá šanci se hádat..na Eriho máme všichni stejný názor.. *14* *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: správce

              a proč byste se měly hádat?? Je to super, že jste správcevé vy holky! Myslím, že to bude príma!!! *3* *3* *3*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: správce

              Tak to je fajn,že jsou tady teď 3 správcové *1* Doufám,že se u toho nebudem hádat *1* *9*
    • vterinka

      Re: správce

      wow tak to je husté!! *1* a Janča teď už není Enriho správcem?? *7* *7*
      • pajda83

        Re: Re: správce

        teda,ale já myslela že správce je Janča? *1* *1*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: správce

          tak kdo je tedy spravce ?jana toho nechala nebo spravcem nebyla.? ale je to vlastně jedno tak je to andrejka
  • pajda83

    to je super a v záběrech i fernando!!

    http://www.youtube.com/watch?v=VSk0 Rl_sqvg
    • vterinka

      Re: to je super a v záběrech i fernando!!

      tu je upe roztomilý!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    halo lidi ))

    lidičky,tady to nějak vázne.........je fakt,že i já neměla náladu tak nějak psát,ale koukám tady denně a pořád nic....tak nevím,ale jedno vím.Enrique je prostě nej )))))))))))))))) *1* *1* *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: halo lidi ))

      jo taky si to už pěkně dlouhou dobu říkám, ale co tu chceš řešit, když nic new nejsou, jen ted ty dvě písničky, ale chce to něco, ayb se to dalo řešit *1* *1* *1* článek v časáku, new cd,, nejlépe new klip, nějaké drby *1* *1* *1* *1*
      • kacka.bedna

        Re: Re: halo lidi ))

        je pravda,že to tady vazne.ale snad se na nas enrike nezlobí.ale holky měli by jsme tu pokecat *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: halo lidi ))

          nezlobí,já to vím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!je to miláček!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • humanic

      Re: halo lidi ))

      nj,to máš pravdu.Vázne to tady dost.Taky sem chodím skoro každý den a nic tu nepřibývá..musíme s tím něco udělat!! *3*
  • smelu

    enri a shakira

    tady jsem našla video,nebo spíš mix.tak se mrkněte
    http://www.youtube.com/wa tch?v=7H-RnjFNTRI&feature=related
    • sara.jenni

      Re: enri a shakira

      http://www.youtube.com/watch?v=whvu 58So9yw&feature=related Tohle video mi přijde víc propracované a lepší... ale kéžby to byla pravda! Nevím co bych dala za to, aby ti dva měli spolu písničku
      • vterinka

        Re: Re: enri a shakira

        překrásné!! Moc se povedlo! *14* A jak nakonci mluvili o tom videu, to bylo dobré. *1* *1* *1*
      • smelu

        Re: Re: enri a shakira

        ten konec u toho videa byl smutný až jsem trochu brečela *9*
  • Ahojte baby som si nižšie všimla ako ste rozoberali, že kde momentálne žije enrique. Ten dom ktorý Vám vyznačuje na google maps nie je správny. V tom dome žil len určitý čas. Bol len prenajatý. Enrique si nechal postaviť nový dom v Miami, ktorý je podstatne vačší. Dúfam, že Vám pôjde otvoriť nižšiu linku.
    http://www.newspusher.com/EN/post/1162-9999/EN-/enrique-iglesias-new-house.html
    • Quique
      Enrique v domě, který je na Sabal Palm Rd. bydlí. Teď tam žije společně s Annou. Ti dva si teď staví nový dům, který není tak daleko od Sabal Palm Rd! Lépe řečeno, je hodně blízko ... Takže Google Maps nelže. Je pravda, že si staví nový domeček, ale stále ještě ten dům, kde je teď neopustil!
    • Ešte som k tomu chcela dodať, že neviem kde sa presne ten dom nachádza ale malo by to byť niekde 1 až 1,5 kilometra od domu Anny Kurnikovovej čiže rátam že to bude niekde na sunset lake
      • A ešte nejaké linky:

        http://www.eglobe1.com/2006/09/07/hollywood-celebrities-house/

        dom ktorý ste predtým spomínali je tento:
        http://www.enriqueiglesias.com/photo/enriques-house-in-miami?xg_source=activity
        • Tak a ešte raz ja. Keď som tak bludila netom som zistila ze Enrique ma v Miami niekolko domov. Vraj sa najcastejsie zdrziava v tomto:
          http://historico.portalmix.com/famosos/visor/casas/visor.php?f=20

          No ma to niekto šťastie keď si predstavim že mam 25 rokov a nemám ani jednoizbový byt ... *3*
          • vcelkab
            Dík, že jsi nám to tady napsala. *3* To se ale někdo má, když má tolik peněz...
  • kamik21

    Fakt nevím

    Ahojky s tím koncertem už fakt nevím jak to teda je ale musime doufat ze do česka přijede *3* *15* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit