Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenushka14

    Baila Senorita

    tak nwm preco ale na youtube su zrusene videa s tou pesnickou ...tak aspon tu si ju mozete stiahnut :

    http://www.mediafire.com/?ljum z1dzq1a
    • vterinka

      Re: Baila Senorita

      díky moc za odkaz! je to PŘEKRÁSNÁ písnička!! *14* *14* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: Baila Senorita

      mno to mi povídej...mě to štve...a ani mi to nejde na tom¨hle odkaze stáhnout..neposlala bys mi jí pls na mail? *3* ..kristuska93@seznam.cz
      • lenushka14

        Re: Re: Baila Senorita

        uz som poslaala...dufam ze ti to prislo *3*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Baila Senorita

          mocky děkuju..seš zlatí *3* *1*
        • sucharek

          Re: Re: Re: Baila Senorita

          Ahoj, taky mě to pekne stve, nemohla bys mi ji taky poslat???kdystak na email : sochorova.monik@seznam.cz predem dik *3*
  • therezka

    sponzoři

    Už jsem psala do Orionka,ale oni mi neodepsali!To jsou pěkné svině *8* Co ted´ka mám dělat?
  • smelu

    trapárna!!!!!!!

    tohle se mi vůbec nelíbí taková trapárna jako chápu,že to jsou Enriho fanoušci,ale tohle je moc! *10* *8* http://www.youtube.com/watch?v=634BWmkKAsc&feature=related
    • vterinka

      Re: trapárna!!!!!!!

      jeejj tak to je moc .....
      • smelu

        Re: Re: trapárna!!!!!!!

        mě to teda úplně vykolejilo!!!!!! *8*
        • vterinka

          Re: Re: Re: trapárna!!!!!!!

          jo koukám *1* *1* *1*
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: trapárna!!!!!!!

            proč se t timhle takhle vytahujou?vymyslet vlastní písničku to ne,ale takhle ji opravdu malililinko upravit slůvko sem slůvko tam ........to mě teda HROZITÁNSKY naštvali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! *10* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: trapárna!!!!!!!

              že jo *10*
            • gladuska16

              Re: Re: Re: Re: Re: trapárna!!!!!!!

              Ty jo, tak to je dost trapný! *8*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: trapárna!!!!!!!

              nemáš vůbec zač! :-* *3*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: trapárna!!!!!!!

              díky!já jsem si pouštěla i like it od enriho a ono to tam bylo tak jsem myslela,že na to třeba budou tancovat a ani 10 sekund jsem to nevydržela poslouchat!!!ale máš pravdu,že nervy jsou jen jedny díky
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: trapárna!!!!!!!

              nj co už naděláš, tak se na to nekoukej a máš to, nervy máš jen jedny, tak proč si je likvidovat na téhle trapárně?! *3* *3*
  • ♥Jednoduše-není nice, ale more beautiful! :D ♥ *14*
  • Je ten nejkrásnější kluk na světě. V životě bych neřekla že je mu 39!!!!!!!!! Miluji ho:):):):):)
    • on tebe ne ;) *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • zirafaandy

    Sorry......

    moc se omlouvám,chtěla jsem to poslat jen jednou:-)) *3* *4* *3*
  • kristyn875

    Mtv

    ahojky...pro ty kdo jsou ještě vzhůru, za chvilku dávaj na Mtvčku živej Koncert Enriqueho *3* *3* *1* *1* *15* *15* supppppeeeerr... *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: Mtv

      Hmmm, to by jsme nejdřív museli mít satelit!!! Dost mě to štve, ale dá se bez něj žít!!! Škoda mno, určitě bych se dívala... *9* *14* *14* *8*
    • Re: Mtv

      Tyyy vado...nooo...bejt tu včera a číst si to tak se urtčo mrkám...jeden už jsem viděla a byl úúúžasnej *14* áááchjo...jak já ho žeru...jestli se nedostanu na jeho koncert tak asi skočím... *9* A jináč holky já taky dostala k Vánocům jeho CD *14* Greatest hits stejně jako vy *3* *14*
  • lenushka14

    aaaa

    a este nieco american music awards kde vysielaju ??...uz to niekto pozeral niekedy:??.
    *7*
    • pajda83

      Re: aaaa

      na MTV,teda myslím,ale určitě a ví,že jeden as o dávali snad i na čt 2,ale někdy hodně v noci *1* *1*
  • humanic

    Je to pravda??

    Ahojky,někde sem četla nebo slyšela,že si Enrique holí prsa..aby neměl chloupky *4* Je to pravda? Zdá se mi to divný! *3*
    • kristyn875

      Re: Je to pravda??

      COŽE?? *1* *1* *1* *14* *14* tak to je hustý...to by mě taky zajímalo..kdes to četla?? *3*
      • humanic

        Re: Re: Je to pravda??

        Já nwm,ale asi někde na internetu..a hned sem se začala tlemit!! *1* *1* Taková blbost!..nebo že by se snad opravdu holil?? *1* *1* Ale tak podpaží si neholí tak proč prsa,že??To je určo nějaký kec.. *3* *1*
        • Re: Re: Re: Je to pravda??

          Tak tohle je gol takovou pitomost jsem neslyšela.nevěřte tomu někteři chlapy nemaj chlupy a enísek patří mezi ně.mimochodem jeto sexy *3*
        • sonuska

          Re: Re: Re: Je to pravda??

          ako vies ze si podpazusie neholi?
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Je to pravda??

            Pač to je vidět..když má nějaké volnější triko..nebo když je úplně bez trička..a zvedne ruku.tak jsou tam vidět chlupy *1* *1* Tak nwm! *3*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Je to pravda??

              teda,tak z toho nemůžu!!a neholí se ještě někde????? *1* *1* *1* *1* i kdyby,já bych ho zbožnovala i bez chlupů!! *14* *14* *1*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: Je to pravda??

              tak z tohohle jsem fakt dostala výtlem *15* *1* *1* *1* *3*
  • adinka21

    Enrique koncert v ČR

    Email na Enrique jsem dostala včera večer od jednoho kluka co chodí na official stranky.Večer jsem psala email a v 5 ráno Enrque mi psl kdo hce nemusi věřit nikomu to necpu ja jen psala ze koncert v ČR je jistý!!!!!!!!!Email nebudu dávat je to tajný zkuste si ho sehnat sami.Mě to trvalo 2 dny a email jsem dostala!!!!!!!!
    • humanic

      Re: Enrique koncert v ČR

      NJ,tak ale je to možný že si tam psala s nějakým fanouškem ,který měl jeho meil.Třeba ta holčička jak jí vzkazoval,že ať se brzy vyléčí.To budou asi kamarádi *3* *4*
      • nati102

        Re: Re: Enrique koncert v ČR

        nebo příbuzný *3*
      • pajda83

        Re: Re: Enrique koncert v ČR

        jo ale kyby byla co k čemu,tak nás tady tím netrápí a prostě to pošle dále,nemyslíš?to je jako j bych měla jeho icq a denně bychom si povídali a já vám o tom psala,a to ičko vám nedala,což je vůči vám si myslím nefér!! *3*
        • humanic

          Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

          Jo jasně máš pravdu *4* Já bych vám to asi nenapsala *1* A
    • pelclovajana

      Re: Enrique koncert v ČR

      Jo jasný...já byla včera s Enrim na obědě a taky mi to potvrdil a to dokonce z očí do očí... *3* *5* ...a tobě je deset, jsi totálně zakomplexovaná a ten email si klidně nech!!! *3* *13* Víš, věřila bych moc ráda, ale prostě to nejde...my tu všichni stojíme při sobě a všechno si zdělujeme a i kdyby si nám ten email dala, tak co...když už si ho mohla dostat ty, tak ho může získat každý a stejně nebude odepisovat Enri, ale někdo kdo se za něj vadává, nebo jeho manažer!!! Opravdu, lidi jako ty můžeme v dnešním světě jedině ignorovat!!! *3* *4* *5* *13*
      • pajda83

        Re: Re: Enrique koncert v ČR

        Teda Jani,až tak?A co povídal,pozdravuje nás? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Mě zase ráno volal,je úžasný......to je sranda,co??? *1* *1*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

          *1* *1* *1* *1* *1* *1* ...ej já nemůžu!!! *1* *1* *1* *1* *1*
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

            mno jo holky..on je zlatíčko..já s nim mám dneska domluvenou večeři:D *1* *1* omg
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

              sranda musí být,ne?ale je to docela zábávné,aspon se to tady trochu hejbe...což je super!!teda kači,děti jo?no ty se máš,takže čekáme na podrobnější informace... *1* *1* *1* *14* *14* *3*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

              dobry holky jenom večeři.ja s ním mam rovnou děti .to je co.dlouho tady nebylo tak rušno *3*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

              *1* *1* *1* Hah...Pavli já z tebe nemůžu!!! *1* *1* *1*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

              teda tak on je potom v jednom koel,páč zítra se mnou snídá...a to prý bude snídaně až do postele..tak jsem celá nažhavená,pak vám povyprávím holky *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique koncert v ČR

              *1* *1* *1*
    • pajda83

      Re: Enrique koncert v ČR

      já mám zase na něj telefonní číslo a před chvíli mi zase volal,no není to zlatíčko????neznám tě,ale jsi mi nesympatická,páč kdybys byla jako my,tak bud by ses tímhle nechlubila anechala si to pro sebe,nebo to poslala dále i když jak říkáš,dala jsi mu slib,ale mě je to volný.já si píšu s ním jinnou formou a jestli mám jeho mail nebo ne,mě netrápí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit