Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    .....fuj!..cože?

    Holky všimly ste si že když na osobnostech chcete ohodnotit Enríska tak na leve strane mate fuj a na te druhe taky???...co to jako ma byt??? *8* ...kdo to přemenoval ty stranky????? *5*
    • pajda83

      Re: .....fuj!..cože?

      já si toho všimla a už tam není jeho poslední přihlášení od včera nevím jak se to dá změnit,je toh ruza! *16* *16*
    • kyrstyn

      Re: .....fuj!..cože?

      myslim u fotek jo! *9*
      • 9margaret9

        Re: Re: .....fuj!..cože?

        Máš pravdu!!! Dobrý postřeh. Nechápu co to má znamenat... Kdo to udělal??? To můžou dělat správci, nebo i někdo jiný? Každopádně to musel být nějaký nepřející člověk........ *10* *10* *10*
  • humanic

    soutěž!

    Ahojky,tak už začala ta soutěž s těmi blogy..tak pls hlasujte každý den pro mě mám přezdívku Andy a pls rozesílejte všude ty odkazy na tu soutěž abych měla hodně hlasů.prosím!!!!!!! *4*
    • humanic

      Re: soutěž!

      www.kamikak.blog.cz
      • kyrstyn

        Re: Re: soutěž!

        jasaaaaaaaaaaaaaaaaaaan *14* *15*
        • zirafaandy

          Re: Re: Re: soutěž!

          Hlasovala jsem,byl to 4.hlas a i jsem tě podpořila v komentářích (jsem tam jako Giraffe Andy =D-moje přezdívka na blogu xD) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: soutěž!

            jj moc děkuju!! *1*
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: soutěž!

              de to hlasovat i víkrát za den..tak pls,pls,pls!! *14* *14*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: soutěž!

              Taky už sem hlasovala :) *14*
        • zirafaandy

          Re: Re: Re: soutěž!

          Hlasovala jsem,byl to 4.hlas a i jsem tě podpořila v komentářích (jsem tam jako Giraffe Andy =D-moje přezdívka na blogu xD) *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • vterinka

    Pokračování

    http://www.youtube.com/watchv=dTRIU G_y9sQ&NR=1 taky je pokračování toho příspěvku, kde zpíval Hero té paní, tak tady je i kodec ja fakt nádherný!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pajda83

    Enrique))))))

    http://www.youtube.com/user/enrique iglesiascom#p/a/u/0/CveIS8n6G0g ,to jste asi ještě neviděli,nemyslím si,že by to tady někdo už vkládal,je nádherný!!!!!!!!!!
    • kristyn875

      Re: Enrique))))))

      to už sem viděla...ale stejně pořád klááášnnýý *14* *15* *14* *3*
    • lenushka14

      Re: Enrique))))))

      noo uz to tu bolo *3* ale to nevadi....my si to zase radi pozrieme *3* *14*
      • vterinka

        Re: Re: Enrique))))))

        jj už to tu bylo, ale to nevadí! *14* *14* *14* *14* On je tam tááák sladkýýý *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • sara.jenni

    19.

    Enrique se nám zase dostal na osobnosech výš!! A to na 19. míso... Měli bychom ho vytáhnou mezi 10 nejlepších!!!
    • vterinka

      Re: 19.

      to je paráda! *3* Tak se budem snažit dál *3*
  • Praha

    Enrique by konečně mohl zavítat do Prahy.....Co říkáte???
  • terousek996

    ahoj

    dneska sem přijela z dovolený, už sem se nemohla dočkat až uvidím Enríska a přečtu si ňáky příspěvky. na dovolený sem poslouchala kisshady a každý den tam hrály takin´back my love *14* *14* . předevčírem sme byli v obchodě kde hráli bailamos, včera a dneska na kisshdy hráli can you hear me a takin´back my love. *14* *14* *14* *9* *1* *1*
    • vterinka

      Re: ahoj

      tak tos měla kliku! *3* *3*
  • adinka21

    Enrique koncert v ČR

    email vám nedam sorry ale on si to nepreje tak to nedam víte holky ja znam dost zpevaku a mam kontakty a nerozdavam je chtěji mit soukromy tak jako kazdy to by jste meli pochopit ne?mě uz je prece neco vic asi nez vám *3* a ja enrique nebudu otravovta ma urco co delat *4* Sorry ale já kontak na enrique nikomu nedam!!!!!!!!!!! a vterinka vám ho taky nemuže dát
    • pajda83

      Re: Enrique koncert v ČR

      bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla super,a holky enri mi ted volal...........ježiši,kdybys byla co k čemu,tak bud si to necháš pro sebe,nebo nám ten mail dáš,a neprudíš s tím!!!
    • pajda83

      Re: Enrique koncert v ČR

      adinka21
      Enrique - 03.09.2009 11:57 Oznámkuj jako ve škole: 1 2 3 4 5 3.00
      Ahoj lidičky nevíte jestly někdy přijede Enrique k nám do ČR?Kdo byl na koncertě v Bratislavě?Koukala jsem na youtebe a koncert fakt bezva kdyby jsem věděla že byl kousek od nás tak bych tam šla lidičky napište mi jestly znáte kde enrique je zaregistrovanej nebo kde on chodi psat fanouskum ?prosim piste na muj email adinka21@seznam.cz diky všem fanouškum

      A TOTO JE CO???????????????????????????????
      • domca11

        Re: Re: Enrique koncert v ČR

        Joo přesně to je jako co?????!!!!!Proč nám tady píšeš jestli je Enrísek někde zaregistrovaný a tak a pak píšeš,že máš jeho soukromý mail!!!Jako já tomu bez nějakého pořádného důkazu neuvěřím.
  • pelclovajana

    16.10.2009

    Právě sem přišla na super věc...potom co se těším na den 16.10.2009, jelikož Enrísek vydává new Cd, sem přišla na to že tohle datum je snad něco jako hodně zajímavý a určitě i šťastný den...v tento den se totiž brali naši a navíc je to ještě jejich 16 výročí!!! brý ne??? !!! *1* *3* *14* *14* Na to CD se fakticky neskutečně těším a už odpočítávám dny, snad i hodiny do doby než konečně budu moc mím uším pustit tu slastiplnou a hlavně novou Enriho hudbu!!! *14* *14* *3* Úplně se nad tím pomyšlením rozplívám!!! *4* *3* *14* *14* *15*
    • kristyn875

      Re: 16.10.2009

      cože??ono vyjde new cedéčko??no to je naprosto neskutečné senzační *15* *15* tak teď se snad štěstím proskočim k sousedům *1* *1* to je fakt upa nej zpráva *3*
      • pelclovajana

        Re: Re: 16.10.2009

        Téda...to poskoč jestli to víš fakt až teď...vy máte teda k netu hodně krátký vedení... *1* *1* *1* *3* ...tady všichni natěšení už pár měsíců a ty sem hodíš takovou otázku... *1* *1* *1* ...sem dostala záchvat, ani nwm proč!!! Ale taky sem málem skákala k sousedům, když sem se to dověděla, takže v poho!!! *3* *1* *4* *4*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: 16.10.2009

          alé né *1* *1* to já to vím taky už těch pár měsíců *3* ale pořád to nebylo tak aktualní *15* *15* já sem ale fakt šťastná *15* *3*
          • smejkysek

            Re: Re: Re: Re: 16.10.2009

            juu ja se takyyy ymoooc těšíííím *14* *14* *14* *14* ae nefíte kolik to bude stát?jinak toho 16.10. je fakt takový šťastný datum! *14*
    • pajda83

      Re: 16.10.2009

      no a hlavně by tam měl být en song s wisinem a yandelem snad gracia nebo tak nějak s eto jmenuje)) taky se mooooc těším. *14* *14* *14* *14* *14*
      • pelclovajana

        Re: Re: 16.10.2009

        Jn, to tam bude určitě...Lost inside your love a něco jako Gracias amigo...teda to je jen moje pojmenování protože v tom útržku co Enri poslal bylo tohle spojení nejčastěji!!! *3* *1* *14* *14* A taky tam bude dalších nejspíš patnáct skvělých a hlavně nových songů...je super že to album je španělsko-anglické, takže si každý přijde na své!!! *3* *14* *14* *4* Jejky já jsem natěšená, jak malý dítě!!! *15*
      • terousek996

        Re: Re: 16.10.2009

        Já se taky upa mega hefec těším *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: 16.10.2009

      Já se taky nemůžu dočkat!! *14* *14* *14* *14* *14* Když sem se nad tím teď zamyslela, tak tomu nemůžu ani uvěřit!! *1* *1* *14* *14* *14* *14* Lost inside your love by mělo být na tom novém cd *3*
    • zirafaandy

      Re: 16.10.2009

      To je něco málo přes 14 dní,by se každou chvílí mohla objevit nějáká titulní písnička z toho CD v rádiu ne??? *1* Nebo prostě vůbec na netu *4* A "Lost Inside Your Love" na tom cédečku bude,nebo k čemu vlastně to byla písnička?! *7* Protože z Greatest Hits to neni,tam je z těch "novějších" (vím,už jsou spíš starý) akorát "Away" a "Takin Back My love" *14*
  • pajda83

    New song i like it a tak dále...o:)

    http://www.muzikus.cz/tiskove-zprav y/Enrique-Iglesias-ma-hotovo-nove-a lbum-bude-v-cervenci~29~duben~2010/

    http://www.4shared.com/audio/z9 cMQJG2/I_Like_It.html odkazy ke stažení,smazat mezery a je to...ráda pošlu přes sebe ) *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: New song i like it a tak dále...o:)

      wow bomba!!! Já už sme tááááááák natěšená!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit