Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 9margaret9

    DOTAZ

    Jak se stalo, že najednou zmizly ty vzkazy od té Terezy??? To už nějak zasáhl správce, nebo jak???
    • pajda83

      Re: DOTAZ

      jj to je fajn ale když najedeš dále,tak tam jsou ,tak snad to konečně někdo zatrhl.to už vážně nešlo!!!můra jedna.ENRISEK JE NEJLEPŠÍ!! *14* *14* *14* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: DOTAZ

        JJ,to udělal správce,protože sem mu to napsala,když bl online aby s tím něco udělal..dobrý ne? *1*
        • pajda83

          Re: Re: Re: DOTAZ

          super,jsi zlatíčko!!!děkujeme! *1*
          • kyrstyn

            Re: Re: Re: Re: DOTAZ

            *yahoo* ...seš zlatooo bylo mi z toho špatně !! *13* *15*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: DOTAZ

              Paráda konečně bude klid *3* *4* *3* děkujéém *1* *3* *3* a můžem se tady v klidku(bez blbých keců) dál rozplívat nad mužem našich snů *14* *14* *3*
        • pajda83

          Re: Re: Re: DOTAZ

          super,jsi zlatíčko!!!děkujeme! *1*
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: DOTAZ

          Jasně, že je to fajn, konečně!!! K.... jedna blbá..............
      • 9margaret9

        Re: Re: DOTAZ

        JO, máš pravdu, ale ten poslední tady už chybí.............
    • kristyn875

      Re: DOTAZ

      je to možný, ale jsem fakt ráda...nemohla jsem se už na to ani koukat jak nám tu někdo uráží Enríska
  • pelclovajana

    Miláček!!!

    Teda četli jste co napsal na twitter, je zlatý: A friend of mine, who I first met as a fan, Karla, has been sick. I’ve been thinking of her and hoping she gets well soon. *14* *14*
    • katy22

      Re: Miláček!!!

      a co to znamena *9* *9* *9*
      • vterinka

        Re: Re: Miláček!!!

        Znamená to, že jeho kamarádka Karla, se kterou se poprve sewznámil jeho s fanynkou je nemocná. Myslí na ní a doufá, že se brzy uzdraví. *3*
    • vterinka

      Re: Miláček!!!

      To je milé! *14* *14* *14* *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: Miláček!!!

        Krááááááásný *14* *14* *4*
        • domca11

          Re: Re: Re: Miláček!!!

          To je zlatíčko *14* *14* *14*
  • zirafaandy

    Vyber si na E2...

    Právě hráli na Evropě 2 Takin Back My Love s Sarah Connor *14* Radši mám teda s Ciarou,ale oni v rádiu vždycky hrajou jen tu se Sarah. *3* Bylo totiž vyber si na maxximum! *1*
    • pelclovajana

      Re: Vyber si na E2...

      Zrovna sem tam chtěla napsat...píšu ale snad pokaždý a ještě nikdy mi Ondráš nezahrál...jak na potvoru...a dneska zase nemám zaplý rádio!!! Jak na potvoru!!! *1* *3* *14* *14* *10* *5*
      • zirafaandy

        Re: Re: Vyber si na E2...

        Já jsem tam taky hodněkrát psala buď emailem nebo přes facebook,ale vždycky marně....... *9*
  • pelclovajana

    Fanklub

    Tak vás tu po dlouhé době všechny zase zdravím, vítám všechny nové tváře a omlouvám se, že už sem moc nechodím... *9* ...jsem ráda, že aspoň vy to tady udržujete v chodu, já se přiznám k tomu, že jsem teď zatížená fanklubem na facebooku, sháním všechny fanoušky, sháním novinky...a na tuhle diskuzi jsem tak trošku zapomněla... *9* ...nu ale co na plat, dneska opět odjíždím na intr, takže zase začne období toho nestíhání, ale i přesto se pokusím se sem co nejvíce vracet... *4* *14*
    Jo a s tím 25. místem v žebříčku je to skvělý...jde vidět, že Euphoria má úspěch!!! *3* *4* *14*
    • vterinka

      Re: Fanklub

      Ahojky, vítám tě mezi živými! *3* Jsem rád, že sis vzpomněla a že jsi se tu aspon na momentík staviola. *3* S tím, co děláš na fb a že se věnuješ fanklubu souhlasím a je to od tebe velká obět, že se ti chce to všechno shánět. *15* *15* *15* Zas se tu někdy ukaž *3*
    • pelclovajana

      Re: Fanklub

      Tady máte odkaz na ten náš oficiální český fanklub na facebooku,takže kdo tam ještě nejste, tak se přidejte prosím*3* :

      http://www.facebook.com/photo. php?pid=1651181&fbid=1561439112867& id=1141984286#!/group.php?gid=10232 3559825265&ref=ts
      • smelu

        Re: Re: Fanklub

        jo já v něm už jsem,ale nevíš prosím jak tam můžu komentovat fotky?mě to nejde *9*
  • jo hned

    jj jasně že chci jet s tebou, kdo by nechtěl jet za Enriquem *14* ??? Kdy odlítáme???? *4* *4* *3* A vzala bych to přes Argentinu a Brazílii kdy tam má v dubnu Enrique koncert
  • cobra11

    Miami

    Enrique je můj nejoblíbenější zpěvák na světě!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • 9margaret9

    :-( :-( :-(

    Fakt by mě zajímalo, jak je to teda s tím jeho novým Myspace. Vy jste tady říkaly, že jste si s Enriquem včera psaly na tom novém profilu. Já jsem mu tam ale psala dneska, když to bylo online, ale odepsal mi jeho hlavní producent, že tyto stránky spravuje on, ne Enrique. Tak nevím, ale možná že to teda někdy navštěvuje i sám Enrique.
    • pajda83

      Re: :-( :-( :-(

      jj já mám za to,že včera psal enri a ted je tam jeho manager a probírají annu,no mazec! *14*
  • 9margaret9

    Alejandro

    Ahojte holky. Neví někdo z vás, odkud přesně Alejandro je??? Včera jsem se sním bavila a zpočátku byl proti jakýmkoliv otázkám na jeho osobu....... Ale asi tak po půl hodině to vdal a začal odpovídat i na ně... Bylo to strašně fajn, ale ani za nic nechtěl říct odkud je........ Já nevím, ale příjde mi, že z Ameriky snad ani není. Prtože často je on-line v takové divné doby.... Třeba dneska byl on-line od 4.30 am (čas, který by měl být v Americe) *7*
    • pajda83

      Re: Alejandro

      no já si myslím,že alejandro je ze španělska,dokonce nám to i psal,ale víš jak,pokud se mu nechce spát,může být online v kteroukoliv dobu... *1* *1* *1*
      • 9margaret9

        Re: Re: Alejandro

        Já myslím, že ze Španělska není....Protože když jsem mu říkala, že vidím že má španělské jméno, tak jestli mluví španělsky.......říkal, že jenom trochu. Tak jsme si španělsky chvíli psali...a nevypadalo to, že by to byl španěl *7*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Alejandro

          TAK TO NEVÍM,NÁM PŘEDTÍM PSAL,ŽE JE ŠPANĚL A ŽE SE S ENRIM VÍDÁ JEDNOU ZA MĚSÍC A ŽE MÁ 34 LET,TO MI TAK TROCHU NEŠLO DO KUPY,ALE PSAL TO...TAKY PSAL,ŽE MÁ DŮM V RUSKU.. *7* *7* *1* *1*
        • sonuska

          Re: Re: Re: Alejandro

          A nie je ten Alejandro teraz s Enriquem v Minsku a preto písal o takom čase?
          • 9margaret9

            Re: Re: Re: Re: Alejandro

            Ne to ne, protože on pro něj přímo takhle nepracuje............
  • humanic

    fotky

    Ahojík!Mám takový nápad,že bychom napsali každý za sebe něco Enrískovi.Protože já mám jeho adresu.A schválně jestli by vám přišel dopis na zpět! *14* *14* Co vy na to? *3*
    • pelclovajana

      Re: fotky

      Já už mu jeden do Miami posílala, je to tak rok...a odpověď se stále nedostavila...*1*ale za zkoušku to stojí, když to pošlem doporučeně!!! Takže souhlasím!!! *3* *1* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: fotky

        NJ,ale doporučeně to sotjí hrozně peněz.Sem na to dnes koukala. *9* Kdyžtak tohle je ta adresa.Poslali mi jí na email když jsem se jich na to ptala z webu www.only-enrique.webs.com *14* Takže by to měla být úplně pravá!! *14*

        Enrique Iglesias
        c/o Fernando Giaccardi The Firm
        9465 Wilshire Blvd Fl 16
        Beverly Hills, CA 90212 - 2605
        USA


        Bude to asi jenom nějaká firma.Ale to nevadí.Podle mě kromě jeho rodiny a přátel nikdo nezná jeho adresu domů. *4* *1*
        • pajda83

          Re: Re: Re: fotky

          no to asi bude na jeho fanklub,nebo ne?a pravděpodobnost,že odepíše je taky nulová.....ale ten dopisek zkusit můžem! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
          • nati102

            Re: Re: Re: Re: fotky

            tuhle adresu jsem taky někde viděla,ale je opravdu na ňákou firmu ,protože Beverly Hills je v L.A a Kike bydlí v Miami *13* škoda *9*
  • pelclovajana

    dva a půl chlapa

    Ahoj lidičky, mám takový dotaz...nemáte někdo náhodou nahranej ten díl Dva a půl chlapa, kde hraje Enrique???*7* Já jsem to totiž totálně prošvihla, takže bych to moc, moc chtěla zkouknout...tak jestli to někdo máte tak pls. napište, prosím, prosím, prosím :-( :-( :-( Budu Vám moc vděčná... *9* *3* *4* *3* *3*
    • cobra11

      Re: dva a půl chlapa

      já ho mám
      • Re: Re: dva a půl chlapa

        ja sem tn dil bohuzel taky nevidela a strasne me to stve *5* *5*
    • alenka7

      Re: dva a půl chlapa

      ne bohuzel nemam :-((( a taky sem ho nevidela:-((((((((((
      • kapitolka

        Re: Re: dva a půl chlapa

        holky přidávám se k vám do "klubu" páč jsem ho taky bohužel neviděla... *9* *9*
        • sandralombardi

          Re: Re: Re: dva a půl chlapa

          Já ten díl viděla upozornila mě to na to kámoška je to fakt super díl on tam vypadal tak krásně *14* *14*
          • petra6

            Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

            Jo byl tam upe krásný
            • dada.2

              Re: Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

              já sem ten díl taky viděla je tam uplně krásnej ...krásně se tam směje *3* *4*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

              Já jsem ten díl bohužel taky neviděla a pěkně mě to štve *9* *10* *8*
      • pelclovajana

        Re: Re: dva a půl chlapa

        mno, tak můžeme jen doufat, že se ozve někdo další!!! *14* *3* *8* *14* *1*
        • alenka7

          Re: Re: Re: dva a půl chlapa

          hele a ten dil byl tedko nekdy???
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

            jj, tento týden!!! *14* *3*
            • alenka7

              Re: Re: Re: Re: Re: dva a půl chlapa

              tak ted me to stve este vic protoze tento tyden sem nevidela jenom ten dil v PONDELI a zrovna tam enrique byl *10* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit