Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    pls hlasy!

    Ahojky!!pls hlasujte pro můj blog o Enrískovi zde.Je to FINÁLE!!Prosím!! *14* http://tenni.blog.cz/0909/finale-sonc
    • pelclovajana

      Re: pls hlasy!

      Odhlasováno!!! *3*
    • terousek996

      Re: pls hlasy!

      jo,jo dám ti 3 hlasy. *1* *1* *1*
    • vterinka

      Re: pls hlasy!

      jasně máš můj hlásek! *3* *3* *3* *3*
      • lenushka14

        Re: Re: pls hlasy!

        aj moj *4*
  • NE

    Vždycky jsem si myslela že nejsi namyšlený a jo seš nemáš ani páru jakej je život bez slávy ani bez peněz přála bych ti aby sis to jednou vyzkoušel. *13*
    • Re: NE

      Jak víš že je namyšleny když ho neznáš
      • Re: Re: NE

        TAK TO JSES PEKNA PICA ZE HO NEZNAS A ANI HO ZNAT NECHTEJ *7*
        • Re: Re: Re: NE

          hej štve mě to tu do se za mě podepsal sakra
  • kristyn875

    ..

    ahojky...holky, kdybyste jeli na ten koncert kam byste si koupili lístek??pls *3*
    • pajda83

      Re: ..

      ahoj já bych určitě jela do bratislavy,košice jsou zbytečně daleko a a navíc je to konec světa.tak už nepřemýšlej a kupuj lístky,dokud jsou,já bych jela hned,jen kdyby mi tak někdo pohlídal toho zlobivce.kruci,nemohl to být víkend!to bych hlídání měla..ach jo,to je fakt pech! *14* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: ..

        nj..to mi povídej já bych taky hned jela..jenom kdybych mohla..chjo!!My máme takovou smůlu! *9* *9* Proč zrovna my??CHJO!!To nám dělá schválně! Nás úplně vynechal..jako kdybychom na mapě nebyli *1*
  • humanic

    Vyjde to??

    Ahojky,hele přišla sem na další skvělý nápad!!Ten kdo je na myspace zaregistrovaný a máte enríska v kamarádech tak dejte pls do komentářů..jak tam píšou všichni.nějaký článek aby přijel do ČR protože.. *3* *3* A potom na adrese http://www.glitterkiss.com vytvoříte nějaký nápis ale musí mít jenom 20 znaků *9* Uděláte to tak že na levé lište máte takový srdíčka s barvami podsebou tak si nějakou vyberete potom nějaký vzor písma a napíšete např. PLZ!!COME TO CZ!! A je to!!To taky pomůže..já už jsem to udělala *1*
    • pelclovajana

      Re: Vyjde to??

      tak to musím zkusit!!! *3* *14* *14*
  • terousek996

    SEN

    Mě se taky zdávají sny o Enrískovi, sou to suproví sny. *14* *14* Včera se mě zdálo že si mě vzal na pódyum!!!! *14* *14* Škoda že to byl jen sen!!!!! *9* *9* Ale aspoň něco, protože ve skutečnosti by se mito nikdy nestalo *9* *9*
    • humanic

      Re: SEN

      Pro příště pls reaguj.Odpovědět na příspěvek *3* *4* *3*
  • adinka21

    Enrique koncert v ČR

    Ahoj fanouškum Enrique takže koncert opravdu v Česku bude mám na Enrique email a dnes mi to potvrdil že koncert v česku se chystá brzy a mám vám vzkázat že vás má rád moc
    • vterinka

      Re: Enrique koncert v ČR

      jj mi napsal totéž :D plus že brzy bude klip k druhé písní Lost inside you love a že se bude snažit udělat koncert co nejdřív a že miluje všechny své fanoušky! *14* *14* *14* Já z toho nemůžu!! *14* *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Enrique koncert v ČR

        takže holky jedna i druhá.legracky si dělejte s někoho jineho.nejste jediné s kym se enri spojí.nas fanoušku je tisíce.už se mi to taky podařilo.a mužu vam říct,že se normalně bude bavit třeba o blbosrech ale na tuhle otazku ohledně koncertu neodpoví protože tohle sam neví.to totiš nazaleží jen na něm.to jsou smlouvy kolem toho je toho strašně moc.a mimochodem to zaleží taky na česke straně.ta taky neví co by si řekla za najem.a když už to tu bylo nakousnuto tak mě uš taky není 20 a bohužel ani 30 což nerada přiznam.takže takoveto řečičky děvčata vám spolknou jen naivky.pavla ma pravdu. *7* *5*
    • humanic

      Re: Enrique koncert v ČR

      Hahaha,teď si mě fakt pobavila.Možná nějaký email máš,ale rozhodně ne na Enrique,ale kdyžtak na manažera *1* Takhle akorád každý naladíš,a budou šťastní,že tady bude mít koncert a potom budou zklamaní,protože to byl kec!! *8* Takže tomuhle fakt nevěřím!!Možná když mi dáš heslo na tvůj meil a přečtu si to! *1*
    • pajda83

      Re: Enrique koncert v ČR

      jo tak to je fajn a já mám na něj telefon a voláme si denně)))) jinak děkujeme za informaci *14* *14* *14* *14*
  • Prosííím pěkně

    Holky neva když se k vám přidám? *9* *9* *7* *15*
    • humanic

      Re: Prosííím pěkně

      Ahoj,jj jasně přidej se!!Za každo nového člena sme moc rádi!! *3*
    • pajda83

      Re: Prosííím pěkně

      ahoj,taky tě vítám!§ *1* *1*
      • kyrstyn

        Re: Re: Prosííím pěkně

        Ahojky vííítam tě mezi náááááás *14* *3*
    • tyna007

      Re: Prosííím pěkně

      ahoj,určitě ne,vítej *3* *4*
  • jeee

    enrique je dabel *5* no myslime ze je tak krasnej fakt kus vzdycky kdyz ho vidime tak se udelame *14* *4*
    • pajda83

      Re: jeee

      to je jako vtip?blbečku!!!enrique je boreček,my mu rozumíme a ty jsi tady asi nějak mimo,ne?? *16* *16*
      • humanic

        Re: Re: jeee

        No..tak to si děláte pr.... ne?Tohle jestli měl být vtip nebo lichotka..tak teda blbá.. *9*
        • Re: Re: Re: jeee

          to je vtip je sme kecali ale jinak fakt je bozi a to uz vtip neni *4* nam trochu hrablo kdyz sme to psali *1*
  • kamik21

    Tak honem www.t-music.cz

    taky mě to vytočilo ale já hlasuju pokaždý a nikdy to nevynechám tak taky hlasujte a pořádně www.t-music.cz
    • zirafaandy

      Re: Tak honem www.t-music.cz

      Teď hlasuju na www.hitparady.estranky.cz,ale to nejde dohnat,Xindl X-Anděl má skoro 60 000 hlasů a Enrique&Sarah jen něco málo přes 18 000 *9* Nwm co všichni na tý písničce Anděl vidí,tak jako v T-music chart to byla novinky minulej tejden a hned vyhraje *5* Vám se ta píseň líbí?! (samozřejmě že míň než Takin Back My love *1* ) Mě ani trošku *9* *9* *9*
      • eliska2

        Re: Re: Tak honem www.t-music.cz

        no takin back my love je ohodně lepší
    • zirafaandy

      Re: Tak honem www.t-music.cz

      Já už jsem hlasovala *5*
  • enrique

    enrique ja proste nej kraaaaaaasnejsi a nejlepsi ze vsech miluju te ENRIQUE *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit