Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    T-music

    Holky nezapomente hlasovat, Kike se nám propadl na 6. místo! *9* *9* *9* *9* http://www.t-music.cz/t-music-chart/
  • smelu

    anna Kurnikovová

    Nikdy nevyhrála na okruhu žádný turnaj. Nejvýše to na žebříčku dotáhla na osmé místo. A přesto ji svět leží u nohou. Minimálně tenisový, ale především ten šoubyznysu. Bývalá ruská tenistka Anna Kurnikovová má však i jiné plány. "Určitě chci mít děti, budu dobrá matka," ujišťovala devětadvacetiletá rodačka z Moskvy při své návštěvě Slovenska, kde se účastní exhibičního turnaje Tennis Classic.Půvabná blondýnka žije již devět let se zpěvákem Engiquem Iglesiasem. "Je mi teprve dvacet devět let, nikam nepospíchám, ale na děti se těším," prohrásila obletovaná Ruska. Bližší informace o svém vztahu však slavný pár úzkostlivě tají.Stejně vehementně odrážejí útoky i na případné manželství. Zda si však dvojice již své ANO dávno neřekla, není jasné. Zvláště poté, co byla bývalá ruská tenistka vyfocena, jak společně se svým milým opouští luxusní hollywoodskou restauraci Madeo s diamantovým klenotem na ruce, který až nápadně připomínal svatební prsten.
    • miskad

      Re: anna Kurnikovová

      Podle mě by se provalilo kdyby se vzali...znáte novináře a paparazi ;) Ale nikdy nevíš.Ten klenot mohla mít i normálně,třeba šli z večeře na kterou jí Enrique pozval a tak mu prostě jenom chtěla líbit... *3*
      • smelu

        Re: Re: anna Kurnikovová

        asi jo no.já sem jen chtěla něco dát *3*
        • miskad

          Re: Re: Re: anna Kurnikovová

          Jasně :) Takovýhole články se čtou mnouhem líp než náký miluje EnýsQa :-* :D A takový *4*
  • therezka

    song

    Nevíte náhodou kdy má být hotový ten song s Britney Spears? *1* Myslíte že k tomu bude i nějaký klip? *1*
    • Re: song

      Oni mají mít nějaký song??? O tom nic nevím, jediné co vím je, že měl jet Enrique s ní na tour, ale to se neuskuteční. Ale o songu nic nevím.
    • vcelkab

      Re: song

      To by mě taky zajímalo kdy to bude a videoklip by k tomu taky mohl být. *4*
  • petra6

    Rozhovor

    Tak můžem tu rozjet nějaký seznamovací rozhovor...jak se máte kolik vám je let kde bydlíte jak škola atd.... *3*
    • petuna

      Re: Rozhovor

      já jsem Petra bydlim ve Starym Kolíně,to je vesnice u Kolína.je mi 13.Bavěj mě in-line brusle,čtení, poslouchání písniček,ráda se flákám s kámošema,ve škole mě baví přírodopis a zeměpis.ráda chodím na procházky s naší fenkou Bessynou,jezdím na koni a tak *4*
    • pelclovajana

      Re: Rozhovor

      Jo, to by šlo!!!! *3* *1*
      • pelclovajana

        Re: Re: Rozhovor

        Jinak mám se přímo ukázkově, je mi 14, ale zanedlouho mi bude 15...bydlím v Loučné nad Desnou...to je taká malebná vesnička v okrese Šumperk a leží přímo pod nejvyšší horou Jeseníků, což je Praděd...jinak ve škole mívám většinou 1 a 2, ale povede se samozřejmě i nějaká ta 5...na vízo jsem zatím měla nejhůř jenom jednu dvojku!!! Taká haluz.. *5* A co dál??? Mno tak třeba moje záliby: Určitě je to hlavně sport...v létě hlavně in-line brusle a kolo, mno a v zimě si užívám sníh, ať už je to na lyžích nebo na snowboardu!!! Zimu přímo zbožňuju...a celoročně provozuji florbal, voleybal a taky jezdím po různých atletických závodech se školou!!! *4* Můj život je celkem nabytej, ale dá se to zvládat...Enri mi vždycky pomůže!!! *14* *14* *8*
        • petra6

          Re: Re: Re: Rozhovor

          Tak jako mě je 15 a zachvíli mi bude 16..jinak jako chodím už na sš na gympl...bydlím v takové taky malé vesnici vedle frýdku-místku jestli to znáte jinak ráda se setkávam s kamarádama a podníkame nějaké věci no ráda lyžuju no a toho je hodněěě ...a enriqeho písničky mi vždycky zvednou náladu.... tak jako mě nic nenapáda ještě co bych o sobě napsala no třeba že se řídím tím samým heslem jako enrique "Uživej si života dokuď to jde"
          • kapitolka

            Re: Re: Re: Re: Rozhovor

            Ahojky mně bude za chvilenku 17, chodím na SŠ kde je hlavní předmět chemie:-) baví mě fotbal a vše kolem něho ale i veškerý míčový hry. Ráda čtu, občas něco ukuchtím *4* . Jsem redaktorka školního časopisu. Můj život je ted dost nabitej ale zvládám to...jen díky kafé, kamarádům, rodině a ENRIM *14*
  • pelclovajana

    Europa tour 2009

    Řekla bych, že to s tím, že bude mít tour po Evropě v roce 2009 je pravda, neboť se o tom mluví i na jeho ofic. stránkách!!! *3* Tak myslím, že tu ten koncert bude, akorát ne tak brzo...možná až tak v červnu, nebo tak nějak!!! Ale je to jen moje myšlenka...né, že se na to hned chytnete!!! *1* *14* *14* *8* *4*
    • tyna007

      Re: Europa tour 2009

      to je cupr,doufam ze tu prijede hned bych za nim jela MILACEK MUJ i love ENRIQUE *1* *14* *4* *14* *3* *15* *14* *14*
    • kapitolka

      Re: Europa tour 2009

      prosím at je to pravda, prosím prosím. Musím s pochlubit na ježíška jsem dostala CD enríska ale je to jakási speciální verze pro čr a Sk...víte něco o tom???
      • kristyna8575

        Re: Re: Europa tour 2009

        pro čr a sr znamená regionální verze bez textů *9* taky mně to pěkne nasralo když jsem dostala regionální...ale hlavně že ho mám *14* *15*
      • Re: Re: Europa tour 2009

        jo já jsem dostala to samé cd..to Greatest Hits.že??
        • kapitolka

          Re: Re: Re: Europa tour 2009

          jj greatest hits byla jsem štastná jak blecha *3* *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: Europa tour 2009

            Jo taky ho mám!!! *14* *14* *4* *8*
    • kristyn875

      Re: Europa tour 2009

      mno to je super!...v červnu mám narozky...to by byl nádherný dárek...dostat Enrííska *14* *14* *14*
      • zuzik117

        Re: Re: Europa tour 2009

        *1* *14* Já mam taky v červnu narozky, ale při mím štěstí tu ten koncert bude v červenci až budu na dovče *8* stejně jako při koncertu Avril Lavigne..... |Ale stokrát radši bych se šla podívat na Enríska než na Avrilku *14* *14*
  • kyrstyn

    V ESU

    Enriqu je v ESU *14* jako 2 NOVINKA doufáám že bude na 1.Místě je tam s Klipem Away *14* *14* *14* ten je tak sladkeeeeeeeeeeeeeej *3* *3* *14* asi pošlu sms
  • kristyn875

    koncert

    ahojky..už jsou v prodeji lístky do Sibamac areny v Bratislavě
    http://www.ticketporta l.sk/predstavenie_javisko_view.asp? IDPred=118704
  • vterinka

    Fotky

    Holky posílejte mi prosím ty fotky na meila Fiserova4@seznam.cz ať to můžu dát do toho videa a i se svým křestním jménem!! Díky *3*
  • vterinka

    Enrique

    Ahojky byla jsem teď týden na dovolené ve Valašských kloboukách a na pokoji jsme měli rádio, které chytalo slovenskou stanici a skoro každý den tam minimálně jednou hráli Enriho! *14* *14* *14*
  • HIMYM

    Ahoj holky, nevíte v které sérii seriálu How I Met Your Mother hraje Enrique?
    • pajda83

      Re: HIMYM

      3 řada,díl první *1*
      • pajda83

        Re: Re: HIMYM

        3 řada,díl 2 *1*
      • Re: Re: HIMYM

        Děkuju, já mám zatím na pc jen dvě série :-(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit