Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • china

    online

    Mno neví ale podle mě je ted Enri online!!!!!!!!!!!!!
    • kyrstyn

      Re: online

      cooo žeee posli odkaz pls
      • china

        Re: Re: online

        No já nevim já sem v tom vůbec nevyznám ale http://www.myspace.com/enriqueigles iasspace tady ten odkaz sem tam dala a bylo tam zelený svetýlko online ale já se v tom fakt nevyznám.
        • humanic

          Re: Re: Re: online

          JJ,je Online!! *1*
          • sonuska

            Re: Re: Re: Re: online

            a ako mu mam napisat tu spravu co mam stlacit/stisknout/ak by ste nerozumeli,
            pls pomozte
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: online

              Holky podle me tam enri nechodí *9* já sem se jich ptala jestli tam nekdy byl a tam mi napsal nejaka holka že pry tam nikdy nebyl že tam chodí producent a že je s nim sranda bo co!!! *3* ..tak já nevim no ....jo a že enri se tam chodí jen dívat a nepíše si s nikym *8* *1*
            • 9margaret9

              Re: Re: Re: Re: Re: online

              Koukni na Re:dotaz, teď jsem to tu popsala......
  • humanic

    ....NEZAPOMÍNAT....

    NEZAPOMÍNEJTE I NADÁLE HLASOVAT!!Dnes jsem tam byla a dostala sem ho v TOP30 Na 1.MÍSTO TAK A´T MU TO VYDRŽÍ! HLASUJTE NA ÚVODĚ POTOM NA CHART TOP30 A POTOM HITCHART JE TAM ÚPLNĚ DOLE A MÁ MALO HLASŮ...A DE TAM HLASOVAT POUZE JEDNOU! *3* *3* *1*
  • kacenka33

    ???Enrique???

    prosím vás...kouří Enrique?mám na mysli cigarety *1* *1* ??? *14* *14*
  • lenushka14

    MTV-Music awards

    prave som citala ze na MTV Europe bude music awards 2009 ..5.11.2009 :D
    pise sa tam takto:

    On 5 November, 2009 your voice will be heard. Freedom will be celebrated. Music will live on. MTV Europe Music Awards 2009. Berlin.

    ....to je to ze???
    dufam ze tam bude aj ENRIQUE *4*
  • stastie

    v poslednej dobe mam stastie na Enriho kade chodim, minule som sla z prace do obchodu a oni v radiu zacali hrat TBML , tak sa mi zlepsila nalada,vcera v praci som zase pocula Do you know a ked som si vcera kupovala vetrovku tak hrali Escape, *4* *4* *4*

    Inak neviete kedy uz vyjde ten novy album?
    • pelclovajana

      Re: stastie

      To jsme na tom podobně, já kam vkročím tak tam hraje a nejlepší je to doma...vždycky když se probouzím naši zapnou vedle rádio a na Impulsu hraje Tired of being sorry...krásný probuzení...to je tak kolem devátý, pak po obědě hrají Do you know a navečer by ještě měli hrát jednu písničku, to většinou hrají Be with you, nebo něco staršího!!! A ještě lepší, když sednu do auta a začne hrát Can you hear me...a v obcodě jsem jednou chytla španělskou verzi Dont turn of the lights a taky jednou v jakési vesnici hráli v rozhlase asi pět songů z CD Greatest hits...ale v obchodě je to nejlepší...v elektru hráli na Óčku tired of being sorry, tak sem tam stála a čuměla asi na dvacet televizí zároveň, a v obchodě s oblečením to je na denním pořádku, že ho tam slyším!!! *3* *14* *14* Je to super pocit, že ho mám prostě všude kam se pohnu!!! *3* *14* *14* Ještě by mohl být opravdový!!! *14* *14* *4*
  • jancap

    Enrique

    Ahojík určo se koukněte na tohle:http://cz.youtube.com/watch?v =ZuhhshMCn4U&feature=related
    sice jsem tomu nerozuměla ale Enrííísek je tam mocinky klásnej!!!!! a krasne se tam směje!!!!! sexy mtmmmmmr enri *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: Enrique

      Jé to je moje oblíbené videjko!!! Jako fakt dost sranda!!! A aby vám to fungovalo stačí vymazat mezeru před tím prvním = !!! *1* *14* *3* *4* *14* Je tam dokonalej!!! *3* Na ty mezery pozor...dělají se v každém odkaze, tak je vždycky jenom vymažte!!!! *3* *4*
      • humanic

        Re: Re: Enrique

        Před čím??Já tam nic nevidím..a stejně mi to nejde!! *10* *9*
    • humanic

      Re: Enrique

      Ta adresa je nějaká špatná *8*
      • zuzik117

        Re: Re: Enrique

        Mě to taky nešlo spustit
  • market.marek

    Koncert

    Holky,jestli tady ten koncert opravdu jednou bude,tak to tam se mnou svihne *15* . *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • humanic

      Re: Koncert

      No to mi povíde,jestli někdy přijede..doufám,že brzy *14* Tak to asi nevydržím a pak mě normálně klepne pepka pač tomu nebudu věřit!Ale musí až po koncertě..abych si to pořádně užila!!A taky budu řvát jako LEV!! *14* *1*
    • pajda83

      Re: Koncert

      se mnou ne,já se musím statečně držet!!se mnou to švihne až po něm!!! *14* *14* *1* *1* *1*
      • tyna007

        Re: Re: Koncert

        *15* *1*
  • kacenka33

    ???Enrique???

    prosím vás...kouří Enrique?mám na mysli cigarety *1* *1* ??? *14* *14*
    • pajda83

      Re: ???Enrique???

      Já si taky myslím,že Enri nekouří,teda sem tam až na tu trávku... *1* *1* *1* *1* A dokonalej je mocinky moc,zlatíčko! *14* *14* *14* *14*
      • 9margaret9

        Re: Re: ???Enrique???

        Jj, nekouří ani nepije alkohol (nějak často)........samozřejmě tour je výjimka, kdy si dá vodku *4*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: ???Enrique???

          mno jasan...ale s tim pitím..možná se někdy taky něčeho napije, ale to nic neznamená *3*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: ???Enrique???

            No Enríseček je prostě dokonalost a co se týče těch cigaret tak jsem se taky nikde nedočetla že by kouřil,teda kromě toho článečku s tou trávou a ktomu pití jsem četla že např jeho oblíbený pití je Margarita to je nějaký koktejl s troškou nějakého alkoholu,takže si myslím že možná si někdy dá třeba té vodky,ale rozhodně že by se ožíral to ne to si nemyslím *4* je to prostě milášek nejdokonalejší,božíí *14* *14* *14* *14*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: ???Enrique???

            jestli enri kouří to nevim.nikde jsem se to nedočetla.ale co se tyká toho alkoholu tak psali že nepije.ale je to myšlno že se přímo neopíjí ale upný abstinent určitě není.všichni si občas dáme.většinou když někdo nepije vubec ani jednoho panáka tak je to bývalý alkholik.ENRÍSEK je upně normální člověk.až na tu jeho krásu.ta už je abnormlní.strašně krásný kluk. *14* *14* *3* *14*
            • china

              Re: Re: Re: Re: Re: ???Enrique???

              *3* *3* *14* máš recht!!!!!!!
    • pelclovajana

      Re: ???Enrique???

      Ne, ten je na to až moc slušnej!!! *3*
      • kacenka33

        Re: Re: ???Enrique???

        počkej on fakt nekouří? *1*
        • pro zuzku

          zuzko jsi na skype?ted to tady ctu,no to by byla prdel,kdyby uz byl davno tady v cechach kvuli anne,bratislava kousek tak je vsechno mozny holky *4* ,prece jen ma tu pauzu a dalsi koncert az 7.6. jedyty jedyty no to by bylo *4* .
        • humanic

          Re: Re: Re: ???Enrique???

          NN,on opravdu nekouří..ten je vážně dokonalý *14* Nebo ste ho snad viděli kouřit??Já teda ne. *14* On je nekouřící..prostě dokonalý *3* *14*
          • kacenka33

            Re: Re: Re: Re: ???Enrique???

            tak super ale čokoládu může jíst na tuny...jako já *1* *14* *14*
  • Enrique

    Holky nevíte náhodou překlad této písničky? *7* *7* *7* *7* *7* roamer with lyrics *7* *3* *5*
  • pajda83

    Prosím)))

    holky,dovolím si malou reklamu,můžu vás poprosit o hlásek??? SMS ve tvaru KINDER HLAS Y4W437 na tel. číslo 9000903. Cena jedné SMS je 3,- Kčc děkuji)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit