Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vaness15

    plagat

    ahoojte ked je tu nejaka slovenka alebo tu niekto odobera slovensky časopis kamarat tak vas chcem informovať že v novom čise bude plagat Enriho *14*
    • lenushka14

      Re: plagat

      no tak to som uz citala....hned si ho musim kupit
  • zirafaandy

    Nabízim design!

    Čaw lidi,snad nevadí,že odbočim o tématu týdne,aneb o tom,zda je nebo neni Anna těhotná (ale snad by to už mohla být konečně pravda,když se o tom všude tolik píše a mluví) *15* Má někdo blog o Enriqovi u blog.cz a chtěl by mít nový design (vzhled) toho svého blogu? Totiž bloguju a dělám i designy pro cizí blogy a to jak na objednávku,tak volné a mám i nějáký volný s Enriquem... Tak kdyby někdo měl zájem,tak napište,pošlu vám náhle (odkaz) a můžu vám ho třeba nastavit na váš blog *3* Jako nemusíte mít ten blog JEN o něm,prostě stačí,že ho máte rádi a líbí se vám ten design *1*

    P.S.: Omlouvám se za malou reklamku!!!
  • pelclovajana

    fanoušci

    *7* Páááááni, no já fakt žasnu!!! To je něco úžasnýho, *15* jak rychle najednou Enrimu přibývají fanoušci...doufám, že to bude pokračovat co možná nejdéle, je to fakt úžo!!! *1* *3* *14* *14* *8*
    • kapitolka

      Re: fanoušci

      jo je to něco fantastickýho jen tak dále *3* *3*
      • petra6

        Re: Re: fanoušci

        Jo no nějak si hodně lidí si ho oblibuje
        • misalkap

          Re: Re: Re: fanoušci

          No to je snad dobře *4* *3*
  • china

    Achjoooooooo

    Zatracenej Apríl. Brácha přijel k nám dneska a už u dveří prohlašoval že má lístky na Enríííska. No já jsem si vůbec neuvědomila že je apríl a byla sem v sedmým nebi. Až když sem se ho uplně spocená jak sem tam vyváděla zeptala nejmín po padesátý jestli mi ukáže ty lupeny tak celej vytlemenej mi řek Apríl. Odešla sem totálně rozbrečená do pokoje a měla sem na něj takovou zlost. Samozřejmě z toho měl takovou prču *5* *16* *9* Ted už to je dobrý ale bylo by to prima mno snad přijede k nám. MUSÍ!!!!!! *14* *14* *14*
    • kyrstyn

      Re: Achjoooooooo

      jeee ty seš chudinka :(...tak to bych brečela taky *9* ..jeste ze me nikdo takhle nenapálil:D... *7* *14* *3* ...no to teda musí přijed !...
  • kristyn875

    papapa

    ahojas všichni...se tu s váma na 5 dní loučim... *9* ..hlavně mi slibte, že tu pořádně oslavíte Enriho narozky *15* *15* *3* ..tak papapapa... *3*
    • pelclovajana

      Re: papapa

      Měj se moc, moc krásně a užij si to i za nás!!! A o ty narozeniny se tu samozřejmě postaráme, to se neboj!!! *3* Že jo holky!!!??? *3* *1* *14* *14*
    • eliska2

      Re: papapa

      tak si těch 5 dní užij. a na ty enrikovi narozky tady budu. ahoj. *4* *4* *14* *1* tak pak holky můžem o něčem pokecat. *3*
    • pajda83

      Re: papapa

      ahooooooooooooooj a krásně si to užij a neboj,my to tady pohlídáme!tak páček a enrika povinně sebou! *1* *1*
  • humanic

    SEN

    Ahojky!Mě se na dnešek zdál krásný sen!Byla jsem s rodiči na Slovensku na nějakém festivalu a on tam byl i Enrísek.Když zpíval tak tam chodil k tomu ohrazení k fanouškům a dával jim kartičky s jeho fotečkou. *14* A já jsem byla někde vzádějc a mamka s ta´tkou vepředějc a když se Enrísek blížil k nám tak mamka mu řekla SEM,SEM!!Jako aby jí tu kartičku dal.A on ji jí dal a potom mi jí dala.No já jsem byla v sedmém nebi.A to už je po několikátý co se mi o něm zdá.!! *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: SEN

      Mě se o něm taky zdá skoro každou noc, ale ráno si toho většinou moc nepamatuju...ale když si to pamatuju, tak to stojí zato!!! Však vy víte co myslím...slohovka!!! *1* *1* *1* *14* *3* *14*
    • kacka.bedna

      Re: SEN

      tak to je super mít takový sen andrejko.gratuluji ti. *3* mě se taky o enrískovi zdává dost často.a pak jsem ráno rozložená a chci to další den dozdát ale už to nejde. *9* .to je vidět na co véčně myslíme. *4*
      • pajda83

        Re: Re: SEN

        to jsou ale krásný sny,mě už se bohužel dlouho nic nezdálo,mám totiž pocit,že jen co usnu,hned vstávám *1* *1* a enrísku,zlatíčko,opožděně ale přeci,vše nej nej nej k svátku,hlavně zdravíčko,spoustu lásky,zdravou a krásnou milující rodinu a nádhernou dlouhou kariéru...jo a ještě něco MILUJI TĚ!!!stále tě uvnitř někde mám!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • humanic

          Re: Re: Re: SEN

          NJ,to je ale divný,pač já jsem na něj ten den nemyslela a před spaním už vůbec.Ale ne že by mi to vadilo..jsem nadšená!!Kéž kdyby se mi to někdy vyplnilo *14* *14*
  • adinka21

    pořadatele

    Ahoj holky mužete pomoc najit kontakt na manažera nebo na někoho z tymu Enrique?Pač jak jsem posilala kontakty ma manažera a na agenty tak ty cisla jsou nefunkčni anemohly se tam bohužel pořadatele dovolat takže čím dřív se sežene kontakt na někoho od Enrique tím rychleji se to celý uspíši.Takhle mi to bylo řečeno holky prosím o pomoc sama to nezvládnu diky kdo se zapojí do hledaní papík *3*
    • humanic

      Re: pořadatele

      NJ,chtělo by to je sehnat co nejdřív ty kontajkty,ale kde?? *9* Já zkusím napsat Lauře,jak zpívá s Enrískem na koncertech *3* Ale newím,newím *9*
      • adinka21

        Re: Re: pořadatele

        Lauře už jsem psala a ta poskytnout kontakty nemuže takže u ni neprojdeme nikdo. *9* *9*
    • pajda83

      Re: pořadatele

      adri,ráda bych...dnes jsem kaput,tak snad zítra,nestíhám!!!!!ach jo) *3* *3*
  • pajda83

    New song!!

    http://www.4shared.com/audio/tUejf- CD/Cuando_Me_Enamoro.html
    nádhern ý,krásný,miluji!!! *14* *14* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: New song!!

      nádheraaa..krásná písnička...až mám z toho husí kůži jak Enríí překrásně zpívá *3* *14* *14* *15* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: New song!!

        nevim o čem zpiva.ještě jsem po tom nepatrala ale hodně mně to bere za srdce až nebezpečně *14* *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: New song!!

          mě bere za srdce jeho pohled kači!!z toho mě až mrazí!! *14* *14*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: New song!!

            to nejsi sama pavli..ten pohled a to je jen přez počitač.ja jeho přímy pohled na koncertě cítím do tedka a to už bude rok *14* *14*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: New song!!

              to věřím,mi stačí zavřít oči a vidím ho,proto mě provází všude..ten upřímný pohled je nádherný!! *14* *14* *14*
    • pajda83

      Re: New song!!

      vymazat mezery,stahnout...kdo neumí,a má skype či ičko,at se mi ozve) *1* *1*
  • kristyn875

    Enrique

    ahojky....normálně v blesku psali, že když letěl Enrique do Londýna tak se jeho letadlo málem zřítilo.....to je hrozný...naštěstí stačili nouzově přistát....
    • pelclovajana

      Re: Enrique

      Taky sem četla a dost mě to dostalo...ještě, že to dopadlo takhle!!!! *9* *14* *14* *8*
  • pajda83

    belfast

    a holky v sobotu ráno v 9.25 je na hbo 2 koncert z belfastu,prý naposled....taky to známe,ale já bych na něj mohla koukat stále....stačí mi jeden úsměv,jeden pohled...a podlamujou se mi kolena!!no,kdyby jen kolena! *1* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit