Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oože holkaaaaaaaaaaaaaa

    prosim tě já na ten koncert koukal jako aby zpívala na play beck to je trapná na udajnouprinceznu nemyslíš? jinak já jí přál hodně do tý doby než se z ni stala fetačka a ku.........bohužel je to tak taf)dy je fans enriho a jestli se ti enry nelíbí jako zpěvák nechápu tvou přítomnost tady měla by si věnovat čas jt
  • smejkysek

    Marry Christmas

    Enriisechku můj přeju ti mooooc kváásný Vánoce,hodně dárečku a ať se ti sejde celá rodina!V novém roce ti přeji hodně úspěchu,štěstí a hlavně zdraví a hodně nazpívaných alb!Mám tě mooooc ráda,seš moe Zlatíško! *14* *14* *14* *14* *15* *14* *14*
  • anna

    ježiš, ona jenom příbere pár kil a hned si myslí že je těhotná *1* *1* !!! ne já newim, mě to názor k enrííískovi stejně nezmění!!! jenom by mi vadilo kdyby skončil s kariérou a přestal dělat koncerty-tak to by mě fakt nasralo!! *10*
    • humanic

      Re: anna

      JJ,tak to by mě taky nasralo!! *16* *10* *9* *9* Protože já si nedokážu představit život bez jeho songů *14* *3* *14* Ho miluju
  • Málem mrtvola :(

    Nevim jestli jste o tom věděli... já už to vim asi 3 měsíce... víte že se s nim málem zhroutilo letadlo?četla jsem to na netu... a popisoval jak mu bylo...zachránil ho jeho pilot..mu děkujem ne?
    • kyrstyn

      Re: Málem mrtvola :(

      jj četlla sem to v Blesku sem málem vomdlela *5* kdyby se mu něco stalo tak bych strašně brečela *9* *9* *14* ale jeho pilot je 1 *4*
      • pajda83

        Re: Re: Málem mrtvola :(

        nápodobně,to bych asi neunesla!!! *14*
  • vterinka

    Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Enrísek nám klesl na 6. místo a už se pro to nedá hlasovat, protože už je tam sedm týdnů!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je tragédie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* *9*
    • kristyn875

      Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

      to je hrozný...já ho tam chci mít napořád!! *9*
      • domca11

        Re: Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Kurňa to není možnýý jako,jaktože nám Enrísek klesl *16* *9* *9*jako my tady hlasujeme pro něho každý den a on nám jěště klesne nemám slov.Tak aspoň holky hlasujme v esu ať tam je aspoň na nějakém z medailových míst.
        • pajda83

          Re: Re: Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

          jj,holt to je osud holky a hlavně bordel!!!kruci já ho tam chci!!jdu se ulidnit a pustit si Ring my bells *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • kacenka33

      Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

      no to je tragédie *9* *9* musíme napsat na T-Music jestli by tam nedali nějakou zase do novinek jeho písničku
      • kamik21

        Re: Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

        to by musel něco prvně nazpívat novýho, ale budem doufat že to brzo bude *3* *4*
    • kacka.bedna

      Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

      to teta je tragedie.tak sem steklá že se to neda vyjadřit.tady je jasne,že někdo začal misto enrika hlasovat pro někoho jiného jina to není totiš možné.pak se divíme že sem nejede.co by tu dělal.když jsme tak falešny narod..sakra když pro někoho hlasuju tak pro něj budu hlasovat až do konce.nezlobte se tím nemyslím žádnou z nas tady ale sami uznejte že je to tak.tohle se nehodí.co se v tomto statě děje. *10* *10*
    • china

      Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

      No hlavně mě to vůbec nešlo hlasova ře jo no.
      • vterinka

        Re: Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

        no tak to vidíš *9* *9* *9* *9*
        • china

          Re: Re: Re: Tragedie!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Kdybych věděla že je to takhle omezený to hlasování *16* *5* *10* *9* fakt tak at řekne jak to je a nemusi se tady člověk potom nervovat proč mu to nejde
  • gladuska16

    tour

    Na www.enriqueiglesias.com je v záložce tour už nějakej výpis koncertů na rok 2011. Je jich tam ale jenom sedm. Já to moc nechápu, ale je to už to turné, podle mě by mělo být na turné daleko víc koncertů ne? *7* *7*
    • Re: tour

      to oni ještě budou přidávat... *3* snad tam budem i my
      • vterinka

        Re: Re: tour

        kééž by *3*
      • gladuska16

        Re: Re: tour

        Aha, tak to je dobře *4* A taky doufám! *14* *14* *14*
  • veris-avril

    jej Enrique

    nejvíc sexy chlap na planetě :-)
    • voxi

      Re: jej Enrique

      jj to teda je..ty jeho oči *1* ..hmm *14*
    • misalkap

      Re: jej Enrique

      To teda jo *3*
  • pelclovajana

    hojky

    Tak co lidičky!!!! Nic novýho o Enrim, nebo třeba ta písnička???? *14* *14* *8* *4*
    • kristyn875

      Re: hojky

      mno zatim nic, ale mělo by to být všechno ke stažení od 11. listopadu *14* *1*
  • sonuska

    Greatest hits tour

    jujjj,uz mam lístky-som šťastná.Mimochodom holky,neviete kde by sa dalo zistiť,aké piesne bude spievať na tour?Alebo zaspieva všetky z albumu Greatest hits?Nevíte?
    • 9margaret9

      Re: Greatest hits tour

      Tak to je fajn, já už taky mám lístky.... Jinkak myslím, že např. Maybe na koncertech nezpívá.... tak uvidíme. Já už se taky strašně těším, ale zároveň mě mrzí jedna věc... Psala jsem si s pár lidma co teď byli v poslední době na jeho koncertech a říkali, že to trvá tak max. hodinu a čtvrt *9* a to je strašně málo... Já bych brala min. dvě hodiny, ale dokázala bych tam stávit i zbytek mého života *14* *14*
      • domca11

        Re: Re: Greatest hits tour

        A kam jedete holky na koncík do Bratislavy nebo do Košic?? *3* *4* *3*
        • sonuska

          Re: Re: Re: Greatest hits tour

          Bratislava a inak v tych Kosiciach tie listky skoro nikto nekupuje:(
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: Greatest hits tour

            Tak to se tam možná potkáme *3* *3* joo toho jsem si všimla.
            • 9margaret9

              Re: Re: Re: Re: Re: Greatest hits tour

              JO? JEDEŠ TAKY??? To bylo fajn no kdybychom se potkaly, ale chtělo by to nějaké poznávací znamení, protože nebudu vědět koho mám hledat... *4* *4* Já už se taaaaaaak strašně těším *14* *14*
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: Greatest hits tour

          Já do Bratislavy a myslím, že Soňa taky, už o tom mluvila. *4*
  • hitparada

    hej baby, na enriqueonline.org su nove umiestnenia takin back my love v Europe a Ceska republika tam chyba! *7*
    • pajda83

      Re: hitparada

      no to bude asi tím,že jsme málo hlasovaly a nedostaly se tam do těch vyšších pozic,to je zlý,proto ani koncert!to nesmíme zanedbávat! *4* *1* *14* *14* *3* *4*
      • eliska2

        Re: Re: hitparada

        chtěla jsem hlasovat ale nešel mi net. strašně mě to naštvalo *16* *16* *16* tak se omlouvám že enrike přišel o můj hlas. sory holky *9* sama jsem se vás ptala jakto že nehlasujete a nakonec jsem sama dva dny nehlasovala a kdyš nám net šel tak zas nešlo hlasovat. *5* *16* tak se všichni mějte fajn.
        • humanic

          Re: Re: Re: hitparada

          NJ,vždyť Enrique spadl až nějak pod 100 místo..pač není už ani v žebříčku nejhranější songy v rádiích..takže s tím singlem úplnš spadl..proto k nám ani na ten koncert asi nejede! *9* *9*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: hitparada

            no tak to je zlý.... *9* *8* ale zase je fakt,že ta písen i když je krásná,je ohraná...to musím i jako fanynka enríska uznat,takže musíme počkat,až nasadí novou a hlasovat,hlasovat...mocinky moc! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit