Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Videa!!!

    http://www.youtube.com/user/Pelclov aJana ... tak už mám na youtube nějaká ta videa, tak hodnoťte a komentujte!!! *14* *14*
  • pulnoc140

    Maybe

    Ahoj,hele našla jsem jak Zbyněk Drda zpívá Maybe od Enriho,je to sice hezký,ale na Enriho nemá *3* *14*
    • vterinka

      Re: Maybe

      a dáš sem odkaz prosím, prosím?? *4* *4*
      • pulnoc140

        Re: Re: Maybe

        http://nejk.blog.cz/0705/zbynek-drd a-maybe
        • vterinka

          Re: Re: Re: Maybe

          díky, ale na Enriho fakt nemá!! *1* *1* *1*
  • pajda83

    prosím)prosím můžete mi h

    prosím,můžete mi hlásnout?není to enri,je to pro malýho,moc děkjui za hlasy)http://www.outdoorbaby.cz/cz/ soutez/prehled-fotek/nejlepe-hodnoc ene/fotografie-23
    • pelclovajana

      Re: prosím)prosím můžete mi h

      Odhlasováno a je super že vede!!! *3* *1* *14*
      • pajda83

        Re: Re: prosím)prosím můžete mi h

        děkuji moc)) *1* *1* *1*
  • pelclovajana

    Takin back my love

    Ahoj lidičky, slyšeli jste už tu druhou písničku Takin back my love??? *14* *14* *4* *8* Je fakt dobrá, takže doporučuju a Enrimu strašně chválím, stejně jako Away!!! *14* *14*
    • petra6

      Re: Takin back my love

      Jo už jsem ji taky slyšela je upe super ale jako fakt
    • kristyn875

      Re: Takin back my love

      jj ta písnička je fakt skvělá....Enri ty se nezdáš *3* *14* .....nevíte někdo jestli už sou někde ke stežení...?? *1*
      • pelclovajana

        Re: Re: Takin back my love

        Jo a Away už ke stažení je, můžu poslat na ICQ, ale Takin back my love jsem ještě nanašla!!!! *14* *14* *8*
  • kamik21

    to snad ne

    tak to by bylo dost sileny ale doufejme ze neskonci kvuli tomu to snad ne *9*
  • T-repp

    Holky...jestli chceme Enriqueho vítěztví musíme jít hlasovat moc pozdě večer (kdy už všichni spí)zkusíte to? *3* *4* *15* Aspoň se tolik nenaklikáme *1* teda...pokud tam nikdo nebude...víte že Enrique je v českým překladu Jindřich *1* *1* ...Je super *14* *14* *14* *4*
  • Pro Gabrielu

    Ahojky, no asi si budeme muset vyměnit telefony. Já bych ti třeba napsala před hranicemi, abys věděla jak na tom časově jsme, ještě zjistím jak daleko je to s časem od hranic a mezi tím by tě kamarádka třeba zavezla k aréně a pak už bych ti jen napsala, že jsme tam. Ještě musíme sehnat GPS, kamarád ji má jen pro ČR... a bez té se mi tam rozhodně nechce, pak se někde zamotáme a je to ...Tady máš mé staré číslo,které už nepoužívám a až mi na něj pošleš svoje, napíšu ti to nové,jo? je to 777298756. No už se to blíží, jsem čím dál více nervózní...Nevím do čeho jdu, kolik tam bude lidí...Hele sestra mi ještě radila, ať se nechám na ty dva dny na slovensku pojistit co si o tom myslíš?Nevím jestli to měla na mysli kvůli cestě autem, nebo kvůli té tlačenici.. papa
    • Re: Pro zuzku

      AHOJ.S tim pojistenim teda nevim co myslela *4* .Taky nevim do ceho jdu to je hrozny vid co jsme si vymysleli *4* .Dekuju za to cislo,kolem vecera ti poslu moje a asi jak rikas tak to bude dobre dat vedet nez tam dorazite abych mohla vedet kdy ja mam vyrazit.Uz tam budu od pondeli takze by to nemel byt problem,to jsem na to zvedava fakt.Hlavne aby jme se pak tam pred tim nekde poznali a nasli,no ja se z toho zblaznim *4* ,snad to bude stat za to.
      • Re: Re: Pro zuzku

        Zuzko tak jsem ti poslala me cislo,dyztak dej vedet az se k tomu dostanes.
  • lenushka14

    Videoklip !!!!! k pesnicke Gracias a Ti remix

    http://www.youtube.com/watch?v=cLHR e63Y5gI&feature=player_embedded#
    • kristyn875

      Re: Videoklip !!!!! k pesnicke Gracias a Ti remix

      moc klášnýý videjko... *3* *14* *15*
    • vterinka

      Re: Videoklip !!!!! k pesnicke Gracias a Ti remix

      krásný videoklip!! *14* *14* *14* *14*
  • dokonalost

    Je téměř symbolem dokonalosti,co se vzhledu týče *5*
  • katys

    Je fakt Anna těhotná??

    Koukněte na tyto stránky tady nevýpadá že by byla těhotná...http://www.hotcelebshom e.com/2009/02/15/anna-kournikova-20 09-champions-cup-in-boston/ *3*
    • Re: Je fakt Anna těhotná??

      fakt tan nevyzera tehotna aj ja si myslim.A podla mna keby bola tehotna,nesla by hrat tenis,ved to je logicke
      • kristyn875

        Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

        tjn..taky jsem koukala...to je fakt kdyby v tom byla tak by se takhle nemohla namáhat...můžu říct, že jsem ráda
        • misulka111

          Re: Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

          já si myslím,že když ji Enri miluje a je s ní spokojenej,má štěstí,tak byjste mu ho měli přát,stejně je děsná blbost,že pojedete na jeho koncert,on vás uvidí a vy**re se na annu......prostě budte rádi,že je šťástný a jestli je to s annou nebo s někím jiným, je přeci jedno ne?....hlavně, že tu ženu miluje....a ona miluje jeho......a myslím si, že si vybral docela slušně, protože anna je fakt hezká holka a je mi jasný, že říkáte ,že se k sobě nehodí jenom proto, že po jeho boku nejste vy....podle mě jim to spolu sluší.....asi mě budete za tenhle příspěvek nenávidět....ale až otevřete oči tak to pochopíte!
          • Re: Re: Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

            joooo Miško....dobře ty....máš naprostou pravdu...já vím jak Enriho miluješ a jak moc si annu nesnášela...ale tohle je pravda...!! a sem ráda že mu přeješ štěstí...ptže oni dva si ho zaslouží...myslím si že jim to zpolu moc služí a je hlavní že sou oba šťastní.... *3* tagže tady neplouvejte vám by se taky nelíbilo kdby ste byla Annou a někdo vás tady taghle pomlouval...ste všichni ubohý *9* *13*
            • smejkysek

              Re: Re: Re: Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

              jako nic proti ale prej se rozešli,takže newm...a je fakt nelogický aby ve čtvrtým měsíci hrála tenis...mám těhotnou kamošku,která je ve třetím a něco a to těhotenství na ni je hodně pozant...má už trošku bříško...jinak Enrimu to přeju,ae né s tou šlapkou...
        • amerika

          Re: Re: Re: Je fakt Anna těhotná??

          *15* *15* *15* Asi tak a jestli by byla ve čtvrtým měsíci tak asi logicky by měla břicho a nebyla by plochá jako deska *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *5* *5* *3*
    • katys

      Re: Je fakt Anna těhotná??

      http://www.hotcelebshome.com/2009/0 2/15/anna-kournikova-2009-champions -cup-in-boston/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit