Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:................................ ......

    Řeknu to takhle. Ano, vídám se s nimi v Miami, protože tam jezdím každoročně na brigádu. U nich doma jsem samozřejmě nebyla, protože Enrique s Annou si nepouští k tělu jen tak někoho, ale pouze opravdové kamarády, se kterými se znají x let a bezmezně jim důvěřují. Nějaké fotky určitě mám, ale snad každý pochopí, že si nepřeji, aby byly zveřejňovány někde na internetu - pokud to ještě někdo nepochopil, tak nejdůležitější je to, co máte ve svých vzpomínkách, to vám nikdo nemůže ukrást nebo zpochybnit. Prostě jsem cítila potřebu napsat tady těm, kteří musí řešit Annu. Pokud jste ale Enriquovi fanoušci, tak nejdůležitější je snad to, aby byl spokojený, navíc, kdybyste měli možnost Annu poznat, zjistíte, že je to suprová holka se smyslem pro humor. Já nepotřebuji aby mi tady kdokoli z vás věřil, protože chápu a zároveň lituji lidi, kteří trpí lidskou zaslepeností a nevěří ostatním jen proto, že mohou mít v životě něco víc, po čem druzí také touží, ale bohužel to nemají. Každopádně já jsem šťastná, že tuhle možnost v životě mít mohu a určitě bych to přála i těm, co nejou schopni uuvěřit. A Tímto se loučím, protože jsem vlastně chtěla poukázat jen na jejich vztah. PS: 4zuzik117: Řekla bych, že Marka Ztraceného vůbec s Enriquem nejde srovnávat!!!
    • Re: Re:................................ ......

      kecas..nikdes nebyla,tak nemel...mas ya 5s hvezdickou.... *13*
    • zuzik117

      Re: Re:................................ ......

      A do Miami na brogádu? Cesta do Miami je docela drahá a jet tam jenom kvůli brigádě se nevyplatí!
      • kyrstyn

        Re: Re: Re:................................ ......

        ...No taky docela blbost!!! *9*
    • zuzik117

      Re: Re:................................ ......

      Já vím, jen jsem tím chtěla podotknout, že je to nereálné..... Když je znáš tak dobře jak tvrdíš...Je Anna těhotná?
    • kyrstyn

      Re: Re:................................ ......

      je to blboooost *1* ...bych taky mohla říct že se s nim vidím skoro furt třeba v létě!!!...tak tady aspon nelžete!!!!... *9* .... *9* *7*
    • humanic

      Re: Re:................................ ......

      No..tak když nějaké ty fotky máš tak mi je pls pošli na email andrejka.sumarova@seznam.cz Když nic nepošleš tak lžeš!!Stejně ti nevěřím *8*
  • pajda83

    ENRIQUE..

    Ahoj holky,ted jsem to tady pročítala a páč jsem tu nebyla,mám v tom zmatek,tak prosím osvětí mě někdo??pls.pokud to dobře chápu,chcete enrískovi udělat video aby k nám přijel,že?a jjaké chcete poslat fotky a komu na mail,at vím.děkuji.jo a ten překlad je dobrý a ve španělštině určitě neljepší... *14* *14* *3*
    • vterinka

      Re: ENRIQUE..

      Díky máš to poslat mi na Fiserova4@seznam.cz fotky chci fanynek a ty pak dáme do toho videa i s tou prosbou a těch videí může být více s fotkama fanynek,Prahy,jeho na písničky Youre my number one *3*
      • kacenka33

        Re: Re: ENRIQUE..

        tu mám jako poslat svojí fotku...a on až mě třeba pak uvidí?...juuu ježiš to by bylo pěkný *1* holky ty fotky nějaký fakt luxusní...aby přijel co nejdřív *14* a můžu těch mích fotek poslat víc?
        • humanic

          Re: Re: Re: ENRIQUE..

          JJ,to je vážně super nápad!!!Kdo to vymysleal tak toho moc,moc,moc a ještě jednou moc chválím!! *3* *3* Takže tu svojí fotku mám poslat na ten meil??A stačí jedna nebo víc??Jo a ty fotky musí být opravdu krásné..takže se holky snažte,nějak hezky nalíčit a krásně se blejsknout!! *14* Ale chtělo by to i někoho taršího aby tam nebyli fotky samých 15 a mladších *1* *1*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: ENRIQUE..

            stačí jedna *3*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: ENRIQUE..

            mě už bude 26 *1* *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ENRIQUE..

              Mě je 24, zítra se vyfotím a můžete si vzít do ruky třeba jeho cd, nebo jestli máte srdíčko polštářek...prostě až je to plné lásky. Já se budu fotit zítra...
            • humanic

              Re: Re: Re: Re: Re: ENRIQUE..

              JJ,tak to je dobře!! *1*
    • kristyn875

      Re: ENRIQUE..

      ahojky já v tom mám stejnej zmatek jako ty *1*
  • re.:

    Samozřejmě, že jsem si dělala srandu, Enriqueho ani Annu vubec neznam, jen jsem vas zkousela, jestli mi budete věřit. Tak se holky nezlobte, pa
    • Re: re.:Podvodník

      Vidím, že někdo nemůže ustát pravdu a dokazuje si to tím, že ponižuje ostatní a píše tady pod jejich jménem. Tohle moje práce není, proti tomu se ohradit musím. Titulek: Samozřejmě, že z 17.2.200912:45............. z mojí tvorby nepochází PODVODNÍKU!!! Takže se nad sebou pěkně zamysli a věř tomu, že mi ani toto krásné vzpomínky na Enriqueho a Annu nevymaže!!!
  • Pro Gabrielu

    Určitě se na všem ještě včas domluvíme, až budeš vědět který den pojedeš. U nás se taky může stát cokoliv. Kamarádka jde ráno ještě do práce, ale i tak budeme sledovat na internetu vlak, jestli nemá zpoždění a bude-li to nutné rychle poběžíme ještě na jiný vlak. No nevím, co bych dělala kdybychom se tam nedostaly včas, na to raději ani nechci pomyslet. Je to sice malá pravděpodobnost, ale pokud by s námi nakonec jela i sestra, jely bychom autem, ale ta si to už asi nerozmyslí. Nám je 25 let a kamarádka má právě narozeniny zrovna 19.5., takže je tam oslavíme.Kolik je tobě? No já se tam taky moc těším a pořád si říkám co bude mít asi na sobě a tak, to je normální, že teď trochu šílíme, ale je to jedinečný pocit, kolikrát v životě se na něco tak těšíš, tak si to holka užívej. Teď se měsíc těšíš, pak budeš roky vzpomínat, kdykoliv uslyšíš jeho písničku v rádiu... Já se taky bála, že nebudu mět s kým jet a už jsem to vzdávala, ale pak ho hráli v rádiu a já si řekla, že musím, protože bych toho litovala, kdykoliv bych ho slyšela a jede sem tak blízko poprvé. Později už budu mít třeba děti a nebudu moci odjet...Takže si to tam maximálně užijeme, snad nám všechno výjde jak si představujeme a bude to super. Koukala jsem na youtube, má tam koncerty z 29 a 30.4. a koncert začíná can you here me a pak je love to see you cry. *4*
    • katys

      Re: Pro Gabrielu

      Ahojte,odkud holky jste?jedu taky na koncert do Bratislavy.Taky jsem si tady připadala nejstarší a doma se mě smály že mám opožděnou pubertu,mám už 13letou dceru a ta má ze mě největší srandu,ale já se vůbec na 32 necítím. *3* *3* *3*
      • Katys

        Ahoj, no já jsem z České Třebové a Gabriela z Ústí nad Labem. Já se taky na těch 25 necítím, mám pořád dost energie a takových těch zájmů co mají mladší děvčata a myslím si, že nebudu ani jiná a na druhou stranu je to dobře...Přece nebudeme jen tak sedět a truchlit doma. Je hezké být zaláskovaná ať už do hokejisty, herce, nebo zpěváka. S každou láskou je život mnohem hezčí,ne? Já bych tomu opožděná puberta ani neříkala, láska kvete v každém věku, co budeme říkat až nám bude 50? Prostě se nám líbí, máme hezké pocity když ho vidíme - slyšíme a to je důležité, proto přece zpívá, ne?
        • katys

          Re: Katys

          Plně s tebou souhlasím!!!!!! *3* *3* *3*
      • Re: Re: Pro katys

        Ja jsem z Usti Nad Labem, to je v pohode me se taky smali,ze jsem jak v puberte,ale uz me znaji vsichni tak co a kazdy ma rad jineho interpreta a my mame rady zrovna jeho *4* .Snad to bude stat za to,tak zatim dobrou
    • Re: Pro zuzku

      Jo a stemi narozky se to fakt povedlo zrovna ten den no to je sranda *4* . Co bude mit na sobe,on chodi tak hezky nepreplacane normalne a ty cepice mu fakt slusi *4* .Taky jsem si rikala,ze bych toho litovala kdybych nejela,Bratislava zas tak moc daleko neni.tak zatim ahoj a hezky vecer
    • Re: Pro zuzku

      Jee tak to jsem rada,ze se s vama da takto domluvit *4* . Tak jste mladsi holky *4* ,me je uz 33 let,ale jsem porad jeste jak v puberte ,kdyz tak na to koukam.Mam uz syna 12let zacala jsem docela brzo :=) a pusti me a pak me i napadlo ho vzit sebou,ale neni to nejlevnejsi a neni to zrovna takovej jeho oblibenec.Ja taky koukala na imternetu uz na jeho koncerty,vsechny nazvy nemam uplne v oku,i kdyz mam jeho ceda,ale proste ho mam rada navic mi nekoho pripomina takze jedu.Rada bych vratila 25 let jsou to nejlepsi leta :=),ale zas tak stare si nepripadam,protoze se i hodne kamaradim s mladsima.Zadne zpozdeni to se nesmi stat,musime to stihnout a ja dam urcite vedet jak tedy pojedu a kyd dorazim,to se jeset domluvime,teda pokud vam nevadi,ze jsem starsi :=)




      *4* *4* *4* *4*
      • Re: Re: Pro zuzku

        No určitě nám nevadí, že jsi starší a je fajn, že dokážeš takhle zapadnout mezi mladší, tím nemám na mysli zrovna sebe, taky si myslím, že na této diskuzy patřím mezi ty starší, tak trochu jsem se bála napsat kolik mi je, aby to tu holkám nevadilo, že? *7* *7* *7* Ale myslím si, že tohle je stránka pro všechny co mají Enriqua rády, tak sem patříme i my a většinu příspěvku co sem píšou holky chápu, jen se musím trochu hlídat, protože už mám za poslední měsíc co se těším na koncert nemoc jménem Enrique, takže když příjde přítel domů vypínám cd a internet, aby mě neměl za blázna... *3* Na druhou stranu chápe jak se těším a původně měl jet se mnou on, ale jak píšeš, je to pro dva docela drahé a on tam chtěl jet jen abych nejela sama a to by nás ten výlet vyšel okolo 4000kč, tak je rád, že jedu s kamarádkou i když má jeho písničky rád.Škoda , že nejedou všechny holky z diskuze, moc bych jim to přála...
        • zuzik117

          Re: Re: Re: Pro zuzku

          No nedá se nic dělat no, ale myslim, že příští rok přijede do Prahy, tak tam pojedu určitě, to už mám slíbený a kdyby jel do Německa, tak tam bych možná taťka taky přemluvila, aby se mnou jel, ale vy dvě to máte holt lepší, že už vás nikdo nehlídá no, ale nedá se nic dělat, holt budu muset ještě rok vydržet
          • Pro Zuzika

            Já vím, jak je všem holkám z diskuze, které na koncert nemohou. Já taky od svým 12 let milovala jednu skupinu a měla u nás i často koncerty, ale naši mě nikdy nepustili a já je vždycky probrečela a pak se skupina rozpadla...Dodnes je mi to moc líto a teď už mi nezbývá nic jiného, než si občas pustit jejich staré písničky, ale nikdy na ni nazapomenu...Enrique snad bude zpívat ještě hodně dlouho, ale i tak prosím všechny maminky pusťte holky na koncert. Pro mě je to ponaučení, že až jednou bude moje dcera někoho tak obdivovat, na koncert s ní určitě pojedu, kdo nezažije - nepochopí co to je mít svůj sen na dosah a promarnit ho. Škoda, že čas nelze vrátit zpátky...Tak doufejme holky, že snad příští rok se všechny dočkáte *4*
        • Re: Re: Re: Pro zuzku

          Jo jo,me uz taky kazdy rika,ze o tom porad mluvim a taky si rikam co na to muj chlap,presne jak rikas :=),ale pro nas to bude velky zazitek,tak zatim ahoj
  • kundak

    Enrique je fakt kundak ta jeho bozska prdelka *1*
    • pajda83

      Re: kundak

      kundák je blbé oslovení ne?Enrique je božský chlap,s nádherným tělem,jeětě krásnějším pohledem a sexy zadkem a ty jeho písně...raději to ukončím,začínám slintat na klávesnici,je prostě boží,nejlepší,né nadarmo ho miluji!!J e nej!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kristyn875

        Re: Re: kundak

        *1* *1* *3* *14* *15*
      • kacenka33

        Re: Re: kundak

        jjj Enrique je prostě neeeej *14* *14*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: kundak

          souhlas holky *15* *15* *15*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: kundak

            To je dobrý...taky plně souhlasím!!! *3* *1* *14* *14*
    • Re: kundak

      yeah bejby *1*
    • china

      Re: kundak

      *7*
  • adinka21

    Enrique koncert v ČR

    Hele opravdu má email na enrique ale nemuže ho dát ma to zakazany ja ji emal dala ale jen ji nikomu jinymu ho dat nemuzu.Enrique nechce aby sem rozdavala jeho soukromý email. A koncert v česku opravdu bude neni to kec!!!!!!! tady vám posílam pro fanoušky co enrique psal hola.. m good nd hows u guys...
    yah soon i will try to came czach. i will upload details abut dat on my official site..
    http://www.enriqueiglesias.com/
    nd m amazed dat who gave u my email id to u guys..
    only 1 fan knows my id ..
    can u plz tell me who gave u dis..
    bye tc love u all my fans..
    • nati102

      Re: Enrique koncert v ČR

      ten text v tom e-mailu máš blbě napsanej *13* jako snaha dobrý, ale nikdo ti to tady nesežere *3*
    • humanic

      Re: Enrique koncert v ČR

      Hm..tak to určitě!!Od tebe tomu zrovna věřit nebudu.Nikdy sem nechodíš a najednou se sem cpeš!! *5* Až budeš mít nějaký opravdový důkaz tak teprov potom ti budueme věřit.Tak se snaž ať nějaký máš *3*
    • pajda83

      Re: Enrique koncert v ČR

      jo a já s ním ted dotelefonovala a všechny vás zdraví,moc!!!!!!!!!!!Blbost,kecy,k ncert bude,ale neví se kdy..Proč nám nedáš toho maila,hm???????My to Enrimu neřekneme,neboj.... *1* *1*
  • když sem četla že si malem uříz prsti tak vemě uplně hrklo ... a nevíte někdo jisi stou tenistkou eště je .... ale je to žasní zpěvak a chlap *3* *14* *4* *14* *14*
    • Ale nakonec si je jen pořezal.
    • Ve mě taky hrklo a nevím jestli s ní je ale asi ne nikde jsem neviděla napsané že by spolu byly já bych byla rači kdyby s ní nebyl vůbec. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Byli - ne bylY! *11*
        Podle mě spolu jsou, protože "nikde nyblo napsáno", že by se ROZEŠLI. *3*
  • Dítě

    opravdu čakají s Annou dítě? *7*
    • smeldi

      Re: Dítě

      já bych řekla že ano *7* *7* *7*
      • pajda83

        Re: Re: Dítě

        nemyslím si to,a myslím si,že je to fakt.kdyby jej čekali,určitě by to tajili před novináři a vyšli s tím,až by anna měla velké bříško,proto těch spekulací už tady bylo spoustu..nebo máš jinné informace? *3*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Dítě

          ale čekají tak akorat houby po dešti.je to blud.nevěřte všemu co se povída.noviny a všechny tyto relace píšou bludy ktere nas někdy dovedou pěkně naštvat.jedna paní něco poví a noviny to napíší. *7*
          • smeldi

            Re: Re: Re: Re: Dítě

            asi máš pravdu
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dítě

              taky si myslim,ze by se o tom psalo vic, kdyby to byla pravda:) *3*
    • pajda83

      Re: Dítě

      ne!! *14* *14* *14*
  • kristyn875

    Euphoria

    ahojky...tak už mám doma new CD
    *15* *15* *14* ... ...je to fakt úžasnej pocit držet ho v ruce *14* *14* a ještě lepší poslouchat ty skvělýý písničky *3* *14* *15*
    • vterinka

      Re: Euphoria

      jůůůů to ti věřím! *3* Já ho doma ještě nemám a v Tescu ho dneska neměli xD, ale časem si ho koupím taky *3* a z netu se mi to objednávat nechce
  • pelclovajana

    Stahujte jak o závod!!!

    Tak už máme ke stažení obě dvě ty super písně!!! Tady dávám odkazy... :))) *4*

    Takin Back My Love: http://www.zshare.net/audio/503569958700e2e2/

    Away: http://www.uloz.to/873561/enrique-iglesias-feat-sean-garrett-away.mp3

    Mělo by to jít bez problémů!!! *1* *14* *14* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit