Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo

    Téda povim vám, že jsem nečekala takovou změnu, ale jak tvrdila ta moudrá žena přede mnou, nikdo nemládnem. Můžeme se kochat záběry z filmů, nebo navštěvovat přesně tyto stránky...
  • Byl a je!

    Byl moc hezkej a pořád je! A kdo to nevidí ať kouká jinam *4* Pro lynette: To se nestydíš krást fotky z jeho webu? To dokáže každej ale myslím,že je tam něco o autorizaci,nemyslíš? *13*
    • Stydim a moc..

      .. timto se mu omlouvam. *9*
  • jó, holky..časy se mění

    Holky, to byl pěkný chlap v Posledním mohykánovi, co? Na těch černobílých fotkách už je to takový seriózní taťka. Inu, my se taky měníme. Z lepých děv jsou širokoboké maminy. *3* *14*
  • To snad neni ani mozny, tohle!!

    Pridavala jsem sem nejake jeho fotky a porad tu nejsou. VLEZTE MI NA ZADA!!! *10* *10*
  • Ten nejak zmenil podobu

    Ale bohuzel k horsimu. Jestli se s ebou nezacne neco delat, dostane nejspis cukrovku(nejcastejsi nemoc indianu zijicich v rezervacich).
    • Re: Ten nejak zmenil podobu

      Ma vubec zenu a deti *7*
      • Re: Re: Ten nejak zmenil podobu

        Eric je velmi introvertni a o svem soukromem zivote nehovori. Takze jestli nejakou zenu, potazmo pritelkyni a deti ma, tak jsou dobre utajeny.
        • Re: Re: Re: Ten nejak zmenil podobu

          Bohužel jsem s ním viděla jen Posledního Mohykána - na úžasného Sokolího oka, jehož dokonalosti se vyrovnal snad jen Walker texas ranger jsem byla vždycky alergická, ale Unkase zbožňuju, jedna z mích nejoblíbenějších filmových postav....
    • Re: Ten nejak zmenil podobu

      Eric Schweig zije v rezervaci a co to vubec znamena diky moc *7*
      • Re: Re: Ten nejak zmenil podobu

        Pochybuju, ze Eric zije v rezervaci. Je to herec, takze ma urcite svuj vlastni dum nebo min. byt. V rezervacich zijou obycejni indiani (je tam vysoka nezamestnanost, kriminalita a trpi civilizacnimi chorobami). *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit