Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Indiánská jména :)))

    ,,Pověz mi náčelníku," ptá se mladý indián, ,,jak to přijde, že běloši mají taková pěkná jména jako je Jack, Bill nebo Dick a my indiáni taková divná?" ,,-Naše jména se ti nelíbí? Copak se ti nelíbí jméno Ranní rosa?" ,,-Líbí." ,,-A divoký bizon?" ,,-Taky" ,,-Tak o co ti jde Smrdutý skunku?"

    *1* *1* *1*
  • 50ty príspevok...

    *3* Tie videoklipy sú super Linette.. *3* celkom to tu oživilo *4* čo som mrkla aj na znamejšie mená,tak to tam nemajú také pestré ako my tu *1* *5*
    • Re: 50ty príspevok...

      Dík *3* Za málo, sice by těch videoklipů mohlo být víc, ale upravuji i jiné osobnosti *1* Mějte se tu *14*
  • ERIC 4ever

    SKINS som si nahrala asi pred 3mi rokmi,ho davali na čt2.Ma zaujal ten pribeh a že tam hral Eric som nevedela.Ale film to je ozaj skvelý a Eric ako bonus *1* A hned sa mi tam zapačil s tou figurou *3* Len ma štve že Big eden,It waits..nemám *8* aspon že na youtube sa da čo-to pozriet *3* Pár stránok a fotiek to ešte na googli vyhodí ale je to bieda *9* a nech je to tu veselšie- *14* *14* ERIC *14* *14* *4*
    • Re: ERIC 4ever

      No to víš, na Erika jsme byli zvyklí jinak, většina ho má zafixovanýho jako Unkase a ve Skins je to už tak trochu obtloustlý taťka *3* Přesto jsem ho poznala hned a ten příběh byl k zamyšlení, prostě kvalitní film. *4* Mrzí mě, že BIG EDEN tu není k sehnání, tenhle film měl dobré kritiky a myslím, že Erik si za roli v tomhle díle odnesl i cenu *3* Horor It Waits nestojí za nic... *9*
      • Re: Re: ERIC 4ever

        Ten Big eden mi fakt leží v žalúdku,som ho hladala aj na nete ale nič *16* A by som vedela čo s tým tatˇkom robit *1* *4* Skins u nás tuším tiež nevyšiel na dvd ako B.Eden možno ho raz dajú v tv,občas okrem tých stupidných filmov čo popredu vieš čo bude,sa nájde aj film čo stojí za to vidiet´a nemyslím len filmy s Ericom *14* A tuším tu živo diskutujeme len my *3* ale možno keby bol vyzeral Eric stále jak v mohykánovi to by tu bola debata.. *1* *5*
        • Re: Re: Re: ERIC 4ever

          Jo, tak to by vážně byla kdyby vypadal jako před lety... *3* Ale co naděláme, občas se tu objeví nějaký kritik, co kritizuje nanejvýš jeho současný vzhled *16* Eric přece není žádný model *13* Ale talentovaný native herec *3* *3* Moc si ho vážím, je to skromný člověk a má moc šikovný ruce jako pravej indián *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

            Tak s tým možem len súhlasit *3* A tých "kritikov" ozaj nechapem,ved ked sa mi niekto nepáči tak ho nevyhladávam a zvlášt nerýpem.Ved 100ludí-100chutí *5* Asi budem mat nejake filmy s Ericom,možno-len to nechcem zakríknút aj Big Eden ale len po anglicky bo to tu ozaj nevyšlo.Si oprášim znalosti a po ruke aj slovník.. *1* Mi to niekde kamarátov kamarát vyštúral a bol zhrozený,že to film o gaykoch *3* tak dúfam že to bude.Budem mat potom papučovú kulturu pred tv *4* *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

              Ahoj Zuzyko, dlouho jsem tu nebyla a nestačím zírat co se to tu děje *10* nešel mi nějakou dobu net *9* snad už to bude o.k. *5* A co je novýho u tebe *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

              Jasne,že dám vediet ake dvd to budú.A ak by si chcela možme si vymenit maily a sukromne vymenit adresu a by som si dala tu "namáhu"prepalit a poslat Ti tie filmy *3* by nebol problém *4* Skins a Squanta mám len na vhs,Mohykána-dvd ale to určite máš *3* Shania ma tiež indiansku krv,rovnako ako aj Johny Deep,a ten chlap tuším ani nestarne ale tiež ho mám celkom rada,taký pohodák v ošuchaných botách *1* Inak Michael Spears je tiež celkom cukrík,mu tie dlhé vlasy moc svedčia,ale Eric je predsa len naj.. *14* no jo,ja bola vždycky na starších a ten brušný mozol.. *1* *1* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

              Tak potom dej vědět, jaký filmy si od kamaráda převzala *3* za tu flašku vodky to určo stojí *3* Na netu jsem našla pár fotek Erica z filmu o Shanie Twain, ale je to už delší doba a nevím, kde byly... *9* Ale stejně tam vypadal úplně stejně jako např. v hororu It Waits, jenomže měl trošku jiný hadry *1* Ten film může být docela zajímavý, no je to taková americká klasika jak obyčejná dívenka ke štěstí přišla *4* A jako bonus to, že vyrůstala u indiánů *3* Hrál tam i Gordon Tootoosis, je to sice už takový postarší indián, ale je mi sympatický *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

              Tak to ozaj netušim kde to našiel *7* Určite viem že na nete,ja ho osobne nepoznám,to kamošov kolega.A kamarat by mi to v nedelu možno aj doniesol,dúfam že aj ten Big Eden *14* Ten film Shania.. som nevidela ale viem o nom,som to niekde čítala že v akých filmoch hral Eric *14* No nechám sa prekvapit cez víkend ale teoreticky by mi mal napalit 4 dvd a bude ma to stát len flašu vodky za ochotu *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ERIC 4ever

              Teda a kde ho splašil? *8* Kamarád byl asi někde v zahraničí a tam ho sehnal, nebo se mýlím? Dívala ses už na net, jestli se dá BIG EDEN odněkud stáhnout *7* Vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo v angličtině nebo i v jiným jazyce *14* Mám stejně doma už pár filmů, na který jsem nesehnala titulky a tak na to jen koukám, že koukám.. *1* Docela by mě zajímal i film s Ericem, myslím že je z roku 2005 a je to životopisný o zpěvačce Shanie Twain *3* Neviděla si ho někdy? *14*
  • Eric

    Keď hral Eric v Poslednom Mohykánovi, bol to krásny mladý muž. Teraz je to krásny zrelý muž. A že trochu pribral? Veď nevieme, ako na tom budeme po štyridsiatke my. A keď máme niekoho radi, tak ho máme radi po celý život a nie iba keď je mladý a štíhly.
  • Tlustý Američan.

    Škoda. Když měl ještě figuru, krásný mužský. Teď bohužel odulý opelichanec.
    • Re: Tlustý Američan.

      *8* Tak opelichaná si tu jedine ty!!Čo si ráno neužila prášky že tu také perly píšeš? *16* To že pribral a už nieje len taký 'sladký cukríček' ako v Mohykánovi,to vobec na jeho kvalitach neubralo. *13* A aspon by bolo za čo ho postískat´ *1* By som nemohla fandit´nejakým umelým krásavcom,čo v reále sú vypatlany..Ale Eric je v pohode herec,človek aj umelec,skrátka talentovany a aj fešný chlap *14* A máte ešte nejakých oblúbencov?Ja-HUGHa JACKMANa *4*
      • Re: Re: Tlustý Američan.

        ME SE LIBI SKOTSKY FESAK HANS MATHESON *14* *14* *14* TEN JE TAK KRASNEJ *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Tlustý Američan.

        Zuzyko, napsala si to přesně *3* K tomu není co dodat *4*
        Já jsem zatížená na "native" američany, takže kromě Erika mě napadá ještě takovej Adam Beach, Nathaniel Arcand, Michael Greyeyes a nedávno jsem objevila Davida Midthundera a Seana Wei Maha *14* *3* *14*
        • Re: Re: Re: Tlustý Američan.

          Ahoj ERIKA,ja tiež 4 len nemám čas vypisovat bo na nočnú padám.A mam rada celkovo indiansku kultúru a umenie.A všetci tebou vypísany sú fešáci *4* ale Eric moja srdcofka *4* Len škoda že sa filmy s ním tažko zhanaju a kua drát,nemožem splašit BIG EDEN *16*
          • Re: Re: Re: Re: Tlustý Američan.

            Erika jsem viděla prvně v Posledním Mohykánovi, pak ve filmech Šarlatové písmeno, Rudé kůže a Squanto - Příběh bojovníka *3* Jo a taky jsem ho viděla v seriálu Hawkeye *14* A na youtube v hororu It Waits a v Bury my Heart at Wounded Knee.. *14* Indiánská kultura mě začala hodně zajímat právě díky filmu Poslední Mohykán, doma mám i knížku která je snad ještě po prababičce *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tlustý Američan.

              Jj, máš pravdu. Na BIG EDEN jsem zapomněla, protože jsem takový ty úryvky viděla před delším časem... *1* Ale podívám se na youtube, jestli tam zas něco nepřibylo *14* *14* *14*
            • Eric is best

              Ahoj ja tiež v mohykánovy som videla prvý krát,zo Šarl.pisma si ho nepametam to som videla moc dávno,Squanto,Skins a Ztacené-to dobrá haluz a ten mejkap *1* Na youtube tiež je na čo pozerat,videla si BIG EDEN?Tukni si,je tam toho viac a Eric hrá gaya a tá pusa pri tom tanci... *8* *8* boa a ten film ma dobré komentare vraj ani Skroc.hora sa nan nehrabe ale nemožem to zohnat *16* Indianov mám rada už dlho aj moja prvá kerka bola indianska a chcem si dat nakreslit na prilbu Uncasa al.z Quanta pekný Ericov zaber,pár vlkov,prírodu..Taký indiánský záber. *1* *14* ERIC *14* 4ever *14*
        • Re: Re: Re: Tlustý Američan.

          Jo a ještě bych málem zapomněla na Eddiho Spearse *3* *4*
    • Re: Tlustý Američan.

      Nahodou je stale moc prítažlivý chlap,mne sa viac páči teraz ako v Mohykanovi.Videli ste film SKINS?(červené kože)tak to bol skvelý film a herecký výkon!!A by ma nenapadlo že ERIC ma tolko fans:-))A hra na gitare,jazdi na croske,nosi koženu bundu..kua ma zaluby jak já ale kde nájdem takeho podobného a čo by nebyval v Kanade? *14* *4*
      • Re: Re: Tlustý Američan.

        No jasan, Rudé kůže, to je klasika *3* Nevím proč má svojí oficiální stránku zavřenou, ale nefunguje už delší dobu *9* či ji zas obnoví, vážně nevím
        • Re: Re: Re: Tlustý Američan.

          TAK TO JE BLBÉÉ *8* A horšie je že sa dost tažko zhanajú filmy s Ericom a pritom je fakt dobrý herec a nie len cukrík z Mohykána *16* ERIKA -úplne s tebou súhlasím *3* ERIC IS BEST !!! *5*
          • Re: Re: Re: Re: Tlustý Američan.

            A kolik filmů si s Erikem už viděla? Já jen čtyři.. *9* *9*
      • Re: Re: Tlustý Američan.

        ERIC *14* *14* *14* *14* *14* *14* a basta!!!NEVIE NIEKTO PREČO JE JEHO OFIC.STRÁNKA OUT A ČI BUDE FUNGOVAT´? *5*
    • Re: Tlustý Američan.

      no tak vypada jak roztekla zmrzlina no a co *8* meni to snad neco na jeho hereckym projevu *7* *10* *8* *16* *5* *13*
    • Re: Tlustý Američan.

      Mno, tak je pravda, že Eric nám trochu přibral, ale proč opelichanec *7* *10*
      Chtěla bych vidět Tebe *9*
  • ach ...

    Ač se trosku zmenil,porad je to krasny chlap,a ty jeho oči .... *14*
  • Učaroval mi

    Neznám hezčího herce a asi mě v dětství tak ovlivnil, že jestli nepotkám jemu podobného asi se už nezamiluju, ale já mám výhodu moje sestra být kluk, může mu dělat dvojče. Škoda jen, že je to sestra a já nejsem lezba. Jdu čučet na Mohykána...
  • HANS MATHESON:)))

    VIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Právě to je ta sranda. Jako Unkaz to byl moc pěkný mužský. Skutečnost však může být taková, že ty co se tu nad ním rozplývají by si ho možná v reálu ani nevšimly nebo nad ním ohrnuly nos.
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        JA SE ALE PTALA NA HANSE MATHESONA... *13* *9*
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        Mno, tak s tím nesouhlasím... *13* *10* Většina herců vypadá v reálu daleko lépe než na fotkách a ve filmech a hlavně jsou všichni štíhlejší, páč kamera přidává až 8 kg navíc. *5*
        Říká Ti něco osobní charisma, děvče? *4*
        • Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

          Jo říká. Je to něco, co připravuje ostatní o realistický pohled na člověka.
          Tohoto herce mám ráda ať mladého nabo zralejšího ale nikdy se nad ním nebudu rozplývat, protože neznám jaký je to člověk a zázrakem na světě rozhodně není.
          • Re: Re: Re: Re: HANS MATHESON:)))

            Však já se nad ním taky nerozplývám.. *13* Jen tvrdím, že je to charismatický herec. *5* Nikdo ti tu ani neříká, aby ses nad ním rozplývala.. *13* *13* Jen nechápu, proč sem tedy chodíš, když jenom kritizuješ.
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        JA SE ALE PTALA NA HANSE MATHESONA... *9* *9*
  • Krasny herec

    Eric meri 188cm. Drive bydlel ve Vancouveru (Britska Kolumbie) v Kanade.
    Byl adoptovan ve veku 6 mesicu a zil v Inuviku. Predtim se stehoval i do severniho Ontaria. Je Inuit, ale v jeho rodove linii najdeme take Nemce. Je rezbar vehlasneho mistra Inuitskych masek a rezbarske prace. Osobne vystupuje vsude po severni Americe a mluvi s domorodymi americany.
    • Re: Krasny herec

      já bych jen chtěla doplnit že eric měl těžké dětství pravýho otce nikdy nepoznal biologická matka se uchlastala k smrti a náhradní rodina která si ho vzala k sobě ho týrala takže eric se v 16 sbalil a odešel od nich nadobro chudák erica moc obdivuju *9* *4*
  • Ctvrtej krizek

    Jezismarja vona mu uz bude tedka v cervnu ctyricet?? *9*
    • Re: Ctvrtej krizek

      Tak tak. Presne za tyden nam Eric oslavi 40.
      • Re: Re: Ctyricate narozeniny

        Tak nam jeho velky den nadesel. Vse nejlepsi Ericu!! Mnoho uspechu v profesnim a osobnim zivote!!! *3* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit