Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čo to je??

    Hmmm ,tak ale tá stará stránka sa mi pačila viac..Kedy to zmenili? *8* ,ale nejak si zvykneme..Zmena je život že jo. *3* *5*
    • lynette

      Re: Čo to je??

      Hmm, mě se tahle nová úprava též moc nezamlouvá... *13* Je to takový nepřehledný a tak. Asi moc lpím na starým a osvědčeným *5* Inu, jde o zvyk *3* Jo, prosim tě, mohla by si mi ze slovenštiny přeložit do češtiny tohle slovo, asi jsem blbá, no ale nějak na to nemůžu přijít co by to mohlo být.. *9* Je to slovo svojský, alespoň myslím, že tak nějak se to píše. *8*
  • Ehm...

    Moja milá Paulínka... Keďže predpokladám, že obe žijeme v civilizovanom a aspoň trocha inteligentnom svete, určite vieš, že nemáš veriť všetkému, čo čítaš v bulvárnych plátkoch. Tie sa totiž priživujú na ľudskej márnomyseľnosti, závistlivosti a takým ako ty prinášajú hlúpe klepy o známych osobnostiach, len aby ste sa cítili o trocha lepšie s vašimi vlastnými chybami. Musím sa zasmiať, lebo neverím, že dnes ešte niekto naletí keciam typu: " ... " povedal dobre informovaný zdroj/ alebo ako si to...? Ericova nemenovaná kolegyňa. Sú to dobre mienené drísty a vidno, že majú úspech. Prečo nenapíšeš , odkiaľ si sa to dozvedela? A hoci milujem Erica a snažím sa o ňom dozvedieť čo najviac, nemyslím, že by sa médiá trhali o rozhovory s ním, poprípade o nachytanie ho v nečakanej situácii. Prosto, neviem, o čo ti tu šlo , Paulínka...
    • Re: Ehm...

      Ahoj Alice,trefný postreh ale aspon to tu Pauline trochu rozprúdila *1* svojím trápným a gýčovým príspevkom..Musím sem mrknút častejšie čo nové.Ale videla som jedno foto Erica,bol zablatený na zemi vedla vlka no proste -sweet & hot- Ale to sa dá čakat ked sa niekto blázní na zemi so psom al.vlkom *14*
  • Eric Schweig je smraďoch

    Na veřejnost prosákla poněkud nechutná informace. Herec Eric Schweig (41) údajně ne­ní velkým fanouškem osobní hy­gieny.

    Je to opravdu nechutné. Eric neustále pracuje, je ale schopný se několik dní nesprchovat a to si dovedete představit, jak pak zapáchá,“ prozradila Ericova nejmenovaná ko­legyně.
    Eric Schweig se prý příliš často nesprchuje, a tak údajně zapáchá.


    Fujky, fujky..
    *9* *9*
    • Re: Eric Schweig je smraďoch

      .. to je z bulváru, že... *8*
      • Re: Re: Eric Schweig je smraďoch

        Hmm sa tu to nejak rozbehlo.. *4* A na konto Paulininho príspevku len tolko-Mám velký strach že by to aj v bulvári čítala,Eric síce točí filmy ale skor vedlajšie úlohy takže o nom skoro neni ani počut.A nebudem ta tu moc Pauli zhazdovat,to sa nepatrí robit ani ludom s menším iq ktorí nevedia inak zaujat len rýpaním.Tak si bež umyt tie hríbiky čo ti pod pazuškami už rastú a nesmrad nám tu ti,dakujem *5* *1* Ešte Vás baby tu pozdravím a hez večer prajem. P.S. ved som ani nevidela 1 fotečku kde by Mal Eric čo i len vlasy mastné,takže trúbka never všetkému čo počuješ príp.čítaš. *3* _____ *14* Eric *14*
        • lynette

          Re: Re: Re: Eric Schweig je smraďoch

          Takový blbý keci o Ericovi, na mě jako somrák nepůsobí a pravda je, že na všech fotkách, je čistě oblečen, tvářičku oholenou, vlásky umyté *3*
  • Tak tak...

    Aj ja som si všimla. Čo s tým urobíme?
    • Re: Tak tak...

      nu, pište děvčata, pište *3* chtělo by to nějakej Erikovo životopis *5*
  • Hmm...

    Hmm,nejak nám to tu viazne... *4* *14*
  • Všichni sním naděláte!

    Je svým vzhledem zajímavý, jako herec dobrý, jako člověka ho neznám, tak jaký velký obdiv. V každém případě hezký chlap to je a co vím ledaco dobrého vykonal, tak ať se mu to 100x vrátí.
  • *41*

    Aj ja sa pripájam k blahoželaniu! Neverím, že už je tu ten deň, kedy má Eric 41! Želám všetko naj, veľa zdravia a veľa filmových ponúk! Nech sa máme na čo pozerať!!! *14*
  • * 41*

    *3* HAPPY BRITHDAY *3* _________ *14* *1*
  • 4 Lynette

    Super dalšie foto *3* ale ako to že niektore to nechce uverejnit´? Hmm *16*
  • hvězda

    Nemám veľa času, tak to zhrniem. Musím dodať, že sa nemýliš ale zároveň aj mýliš. Áno, videla som ho, no kým mi došlo, že to je on, tak som ho nestihla cvaknúť. A myslím, že v momente dopnutia mi bolo absolútne jedno, či si ho vôbec odfotím. Nemohla som odtrhnúť zrak. Bála som sa, že mi ujde nejaký moment, každá sekunda bola vzácna... Myslím, že fotka v tomto prípade nehrala rolu, dôležitejšia pre mňa bola spomienka...
    • Re: hvězda

      Nevadí, no. *3* Třeba ho někdy ještě uvidíš a vyfotíš nám ho. *5* Docela ti to závidím, žes ho měla možnost vidět na vlastní bulvy *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit