Přejít na výpis diskuzí

Eric Schweig

OSOBNOST 31.12.2006 
323 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perlička

    Jo a mám ještě o Ericovi takovou perličku *3* *4* Víte jak se jmenoval do svých 6 měsíců, tedy do doby, než si ho adoptovala jeho nová rodina? Tak to byste neuhádli ... RAY DEAN THRASHER *8* *1*
    • Re: Perlička

      Erika *13* tak v tomto si ma predbehla,som to chcela napísat dnes že sa volal Ray Dean,tiež som to našla na nete *1* *3* A ešte má moc rád psov aj vlkov pár má a miluje prechádzky v horách aj lov. *4* S tým povodom som si neni istá,raz som čítala že je čistokrvný indián a nemecká rodina si ho len adoptovala aj meno mu zmenila tak ozaj neviem.. *9* A myslím že Eric začal priberat zo začiatku kvoli tomu že ho vetšinou fans brali skor ako ¨sexidol¨a myslím že vela fans aj stratil..Ale tých vlastne fans ani nemožem nazvat *10* Aspon som to dávnejšie našla v jednom interviu a myslím že som to aj dobre preložila *3* A MIMOCHODOM JA POSLALA TÝCH FOTO VIAC TAK ŠUP SEM S NIMI *8* *5* a idem pohladat tie foto čo HVIEZDA doporučila *14* *1*
      • Re: Re: Perlička

        Krucipísek! Až teď jsem narazila ještě na tenhle vzkaz. Inu, s Ericem bychom se k sobě evidentně hodili, taky mám ráda psy a vlky, i když žádného nevlastním a ráda chodím po horách nebo alespoň po nějakých kopcích či se na hory ráda dívám na obrázcích nebo v tv, tak ještě ten lov *3* No, ale to by mě už Eric zaučil *3* *14* Nevěřím, že by si Eric záměrně ničil postavu jen proto, aby ho nebrali fans za sexsymbol *13* Myslím si, že taková náhlá popularita byla na jeho nervy a psychiku dost velký záhul a tlak a že to prostě neunesl a začal se přejídat, on není živelný typ, extrovert od přírody ba naopak a jelikož jsem na tom podobně jako on, dovedu si představit, že to nesl docela špatně, i když z toho pochopitelně mohl mít radost, vzhledem k tomu, z jakých poměrů pocházel. Do toho se mohly přidat další věci a okolnosti, které ho mohl vnitřně žrát, cítil se frustrovaný, bůhví, jestli je se svým osobním životem spokojený, třeba si to představoval jinak, kariéra není nic bez vnitřního pocitu štěstí a radosti *3* A taky nevidíme do zákulisí filmového průmyslu, dle mého se tam také dějou pěkné levoty a možná, že se k Ericovi stejně chovají jakožto k indiánovi jako k méněcenné bytosti. Co jsem měla možnost vyčíst z různých rozhovorů jeho neménně slavných "native" kolegů, mají problém s uplatněním, proto si základají vlastní filmové společnosti a točí nezávislé filmy, tedy pokud mají aspoň trochu toho štěstí. *4* A co sis přeložila v tom starším interview, jako že Eric se vypovídal, že ztratil plno fanoušků kvůli tomu, že přibral pár kilo navíc? *7*
        • Re: Re: Re: Perlička

          No skoro nemám čo dodat,si to perfektne vystihla *3* Ja mám tiež takú povahu a koníčky vlastne od malinka,Mám rada hory aj kúsok od nich bývam,za 2 týždne si pojdem po malého malamutíka a o motorke a gitare ani nehovorím *1* A povahovo tiež najradšej sama trávim čas a moc zo ¨súkromného súkromia¨ani nehovorím *4* Človek by povedal že mi nič nechýba a predsa..No a v jednom interviu po Mohykánovi priznal že sa native herci tlačili na ubytovaní a skutočne sa niektorí (bieli)chovali skor nadradene.Osobne si myslím že ich amíci berú a chovajú sa k nim tak ako tu naši k romom.A pritom na rozdiel od naších romov mali aj majú krásnu kultúru a okradli o zem amíci ich a nie naopak.A to nehovorím že napriek asimilácii a kopec vyvraždených si zachovali aj povodné zvyky,kultúru,obrady,náboženstvo aj jazyk.. *5* A filmový priemysel je určite dost špinavý asi aj preto je kopec hviezd na práškoch al.chlaste *9* A s tým priberaním je to moj názor že to tak bolo,Eric povedal že -nechce byt videní len ako sexsymbol-to bolo v int.nejak z roku '98 a v roku 2000 už bol kus chlapa v Big Eden.A ono tie kilečká sa rýchlo naberajú a kedže už nie je ten sladký Uncas tak určite nejakých fans stratil..Ale to neva stále je a aj bude prítažlivý,sympatický a talentovaný ako herec tak aj umelec *14* A malá perlička s Adamom B.spolu hrávali,Adam mal basovku a Eric gitaru (dúfam že foto uverejnia)a v roku 2000 ašte hral na bicie v kapele,Oblubený filmový 'hrdina' je Bugs Bunny a farby-biela,červená a čierna.Tie sú aj na jeho maskách najčastejšie vidiet. *3* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Perlička

            Nemám k tomu co dodat *3* Tu fotku kde je Eric s Adamem jak hrajou znám, ale pochybuju, že ji administrátor uveřejní, protože není ani jednomu pořádně vidět do tváře a zvláště Ericovi ne a takové fotky oni neuveřejňujou.. *13* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

              Hmm ja aj poslala ešte asi 4 kde je dobre vidiet cukríčka *14* a ešte tu niesú *8* *16*
    • Re: Perlička

      mrkejte *3* http://flickr.com/photos/likkerstore/2701224257/in/set-72157605818106943/ *3* tak na týhle adresečce je hafo fotek z natáčení Mohykána *14* nejvíc mě dostala fotka kde je Eríček vycvaknutej mezi natáčením jak ukazuje na fotografa fakáče *1* *1*
      • Re: Re: Perlička

        *1* tak to bola super fotka *1* *3* tú stánku som ešte nevidela,a kedže u nás dnes len prší tak sa asi tiež pohrabem trochu na nete *3* A ešte k tej postave:aj Eddie Spears,Adam Beach.. májú tiež celkom dobrú kostru a sú to indiáni asi to závisí aj po rodičoch..A na Ericovi sa mi tiež páčia jeho dlhé nožiská *14* *3*
        • Re: Re: Re: Perlička

          jako že se tě líbí jeho dlouhý platfusy? *8*
          • Re: Re: Re: Re: Perlička

            Tak,ked sme si porozumeli a preložili slangové výrazy *3* tak nie chodidlá ale celkovo jeho dlhé nožky,vrátane prdelky *1* *4* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

              Chvílu to síce trvalo ale aspon vidiet že sa vo svete nestratíme a nejak sa vždy dohovoríme.. *1* *3* A Erika-veru to 'koukali' *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

              jó takže od hýžďovýho svalu počínaje po platfusky konče *3* tak jsme se pochopili navzájem.. *4* *14*
        • Re: Re: Re: Perlička

          Mě se na Ericovi líbí jeho štíhlé ruce a dlouhý štíhlý prsty na rukou *3* Jinak Eddie Spears má dobrou figuru - ani křivý nohy nemá,přebytečný sádlo též ne, krásný, štíhlý, ztepilý Indián *3* Adam Beach úplně dokonalý není, má totiž podseklý nohy a podivnou klátivou chůzi, možná že jako malý nosil peřinku, jinak si to vysvětlit neumím. Jinak do pasu dolů vypadá dobře. *3*
          • Re: Re: Re: Re: Perlička

            No to je fakt Adam možno tiež rád hrával futbal (ale europský) *1* A Eddie tiež nejako povyrástol,teda myslím tým že spevnel a pribral. *3* Ked ho porovnám zo SKINS a INTO THE WEST tak je omnoho pevnejší ale mu to svedčí *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

              Adam tiž zrovna neni moj typ,a vraj je nejaký divný *7* Eddie vyrástol a spevnel trošku,tuším by aj za hriech stál.. *1* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

              Taky Eddie už není žádný malý kluk, ale mladý muž *4* *3* K Adamovi se vyjadřovat nebudu, asi s tím fotbalem máš pravdu! *1*
          • Re: Re: Re: Re: Perlička

            Tak to teď po sobě čtu a narazila jsem na pěknej nesmysl co jsem napsala *9* Chtěla jsem napsat, že Adam Beach má dobrou postavu od pasu nahoru *1* Dneska píšu samí nesmysly a jsem nějakej mimoň... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

              To je v pohode *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Perlička

              A ještě píšu i z hrubkama, jsem si všimla *9* *9*
  • ??

    Hmm zas tu je zmena?Pri písaní mi tu chýba -políčko od autora *7* alebo že by to bolo tým že DNES mi prišiel ten registr.mail *3* Čo sa týka Hugha tak súhlasím že je sympaták a tiež sa mi páči jeho chovanie v reale k rodine.Ozaj v tvári nieje playboy ale mne sa nikdy taký tý dokonalý krásavci ani nepáčili.Ale proste niečo z človeka musí vyžarovat,ved na rozdiel od Erica má aj dobrú kostru ale aj tak je pre mna Eric naj *14* *4* a ten pohlad... *14* no neni čo dodat *1* *14* *14* *5*
    • Re: ??

      Přesně, člověka nedělá krásným vzhled, ale duše a to se přirozeně odráží i v osobním vyzařování a charisma *14* Eric měl na indiána perfektní figuru, takovou tu do V, jak mají správně chlapi mít, což většina indiánů nemá, mají moc široký boky ja ženský, kolikrát i podseklý nohy a pneumatiku okolo pasu už odmlada, mají zkrátka odlišný figury od bělochů, každá rasa má totiž jinak utvářené svalstvo *3* Ale co dělal, že teď vypadá jak vypadá to opravdu nevím.. *9* Myslím si, že zrovna zdravému životnímu stylu neholduje, jako ostatně drtivá většina amíků *9* Nevíš, jestli je Eric plnokrevný indián, nebo míšenec *7* Moc mi to totiž není jasné, vím, že jeho pravá matka byla Inuitka a otec údajně Němec, pak že si ho osvojila rodina německého původu, takže by měl být de-fakto napůl Indián napůl běloch, že *3*
      • Re: Re: ??

        *8* No tak před chvílí jsem se dočetla, že Eric je napůl Inuit a Němec smíšenej se Švédem, tak čert se v tom vyznej! *8*
    • Re: ??

      Tak meno mám svoje ako pri regist.tak sa nemusim jedovat... *3* Akurát že to Y a L malo byt velke ale ked to inak nejde.. *8* *5*
      • Re: Re: ??

        Stejně Ti ta registrace přišla nějak pozdě, ale hlavně že už zaregistrovaná jseš *3* *3*
  • Dobrá, tak to tu trochu provětráme

    V jakém filmu se vám líbil Eric nejvíc a zabrnkal na vaše city? *14*
    • Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

      já ho viděla jen v Posledním Mohykánovi a tam mi zabrnkal na city dost jsem brečela jak želva *9* *9* *9* *9*
      • Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

        Rozhodne SKINS (červené kože),je to krásny,trochu smutný a vlastne celkom reálný príbeh z rezervácie a Eric tam bol úplne mnam-mnam *14* a potom v Mohykánovi *3* *5* a z youtubky-v tom Big Eden je tiež sweeeeet... *14*
        • Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

          Jů, mám to stejně jako ty Zuzyko *3* *4* Ericovo tři nejvýraznější role, dle mého názoru *14* Co myslíš? *3*
          • Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

            No myslím že máš (máme) skvelý vkus *1* *3* Ozaj sú to pekné filmy a skvelý herecký výkon. A DNES 22.15 NA NOVE -ZTRACENÉ- *3* dufam že moc neskoro to nepíšem ale skor som sa ku kompu nedostala aby som dala echo *9* Tak pekný filmový zážitok na Erica ako zloducha.. *15* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Tak Hugh Jackman je sympaťák, ale jako chlap se mi nelíbí, teda tělo má pěkný,i když s těma chlupama by něco mohl dělat, ale ta hlava, promiň *5* V obličeji žádný krasavec, ale připadá mi hodný a nemám z něho negativní pocity, proto když s ním dávají nějaký film, tak se podívám, ale jinak ho sama od sebe nevyhledávám. *3* *4* Eric je naprosto odlišný tip, takový nezávislý silný individualista, který se nechce vázat, cigárko, motorka, kytárka a je šťastný, nic víc k životu nepotřebuje. Hugh je víc pro rodinu a neuvěřitelným způsobem lpí na dětech, to se mi na něm líbí *3* Zkrátka každý má negativa a positiva *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Hmm,tak tie signáli som nevidela ale ked ich už 2x dávali možno ich už ani nedajú *9* Vetšinou filmy opakujú len 2x ked nepočítam slaboduché,bez deja al.kde padne viac nábojov vystrielaných než slov ale hlavne že sú s ¨holywodskymi hviezdami¨... *8* *16* Ešte že existujú tia videá a dvd,si radšej 100x mrknem pekný a dobrý film než 2x nejakú blbost *3* Ma tak napáda,že Van Helsinga som dlho nevidela tak dnes si ho asi mrknem *3* aj ked tam ee Eric *14* aj Hugh je kus *1* *5* xixi *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Dobrý byl i film Kouřové signály, jestli jsi viděla. ČT2 je dávala jen 2-krát... *10* *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Hej v Ztracených,ho zhodili zo skál...No taký padúchovia vždy nejak podobne končia *1* Ale bola to sranda ho tak sledovat ako zlého čarodeja.. *15* A ozaj kvalitné filmy diskriminujú *16* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              Co se mu stalo, spadnul ze skal? Rudé kůže by mohli dát, byl to krádný a kvalitní film *3* *3* Blbosti televize opakuje pořád, ale filmy které mají myšlenku dají tak jednou dvakrát a dál nic.. *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              To určite budú zas dávat,sa mi zdá že to už raz aj na prime dávali *3* A keby Erica nepoznám tak by som sa čudovala kde aj takého ozaj škaredého indiána našli... *15* Ozaj tie maskerky sú fakt šikovné *4* A zas mal Eric tie skaly osudné v tom filme,no haluz *1* Ale najradšej by som bola keby dala čt2 zas -Skins- tú vhs mám takú zodratú že mi to už občas skáče *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              mno tak jindy.. *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              *5* Příště *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              hůůů tak zase hovno, no nebyla sem doma.. *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dobrá, tak to tu trochu provětráme

              *9* Ježišmarjá, tak to mě štve, protože jsem si nepřečetla včera ani tv program ani tvoje echo, takže jsem ten film neviděla.. *9* *10* To bych si teď nejradši nafackovala, fakt že jo. *9* No tak budu doufat, že Ztracené budou někdy zase opakovat / a to určo budou *3* /. Na Erica musel být zajímavý pohled, člověk si ho pamatuje z PM, kde byl přímo ukázkovým příkladem pohledného a charakterního indiána a tady je zloduch první třídy a strašně ohyzdný. Ale poklonu maskérkám *3* *4*
  • 150 a ideme dáál...

    *4* Mimochodom ten regist.mail mi stále neprišiel a už je to dnes týžden!!! *16* Nemožem sem potom nič pridat *8* ADMIN ČO CHRÁPEŠ?? *5* *7*
    • Re: 150 a ideme dáál...

      Klid *3* Oni teď mají plné ruce práce s novým designem stránek *5* Všimla jsem si, že nový životopisy, fotky, filmy prakticky nepřidávají... *9*
      • Re: Re: 150 a ideme dáál...

        No tak ja im to asi odpustím... Z duší... kde parkujú?? *1* *5*
        • Re: Re: Re: 150 a ideme dáál...

          Teď jsem jaksi mimo mísu..
          • Re: Re: Re: Re: 150 a ideme dáál...

            to len taký vtip,že im to odpustím z pneumatík ...*3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 150 a ideme dáál...

              Aha. *3* Nějak jsem to prve nepochopila. *4*
  • :-))))

    adios *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: :-))))

      nápodobně *1* *1* *5*
    • Re: :-))))

      Dábliblice -parohatá- ty si tiež typický protopéd... *1* A zle si čítala ERIKA písala že sprintér a ee striptér *13* A nemyslím že by sa kus chlapa jak on bál manuálnej práce či už vo výstavbe a ak by si ho náhodou raz zamestnala daj vediet,napečem koláčov k obednej prestavke, potom zdúchnem a by ste videli aké méty by nabehal kým by ma chytil.. *1* *1* A single al.ksindl *7* *13* *5* ERIKA SOM RAK,o 3 dni a pár rokov neskor jak Eric.. *14* *4*
  • 3 nej

    Mno, zamlada vlasy, ty bych mu určitě sebrala *4* *3* Postavu taky neměl k zahození když byl ještě mladej a třetí věc která mi na něm fascinovala byly ty jeho rychlý mety *14* *14* *14*
    • Re: 3 nej

      To víš, Eric je z rudé rasy *3* *4* A ti uměli dobře běhat *14* Hlavně taky museli umět běhat i na hodně velké vzdálenosti, které dokázali překonávat v relativně krátké době, kvůli lovu, stopování, nebo prostě když byli na útěku před bílými osadníky.. *3* *14* Mohl by se klidně živit jako sprinter *4*
      • Re: Re: 3 nej

        odkud tohle všechno víš *7* z Májovek?
        • Re: Re: Re: 3 nej

          Nee.. Májovky jsou pro malý děti. *1* Já to mám vyčtený z biografií a encyklopedií *14* *3*
      • Re: Re: 3 nej

        *13* *13* ne jako striptera si ho opravdu predstavit nedokazu *5* *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: 3 nej

          Ja za mladá hravala futbal s kamarátmi a to sme sa nabehali a teraz dobieham najviac na autobus *1* A súhlasím s tebou,s tým -popredím- ved keby človek mal odhalené všetko čo by chcel vidiet či vediet tak už by ho nič nezaújmalo a je dobre že niektoré veci sú stále neodhalené *3* a to myslím všeobecne.Či sa to týka rozných stavieb,malieb,záhad.. a aj toho -popredia- *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: 3 nej

            taky jsem hrála fočus ale dostala jsem vždycky míčem do ksichtu takže mě to přestalo brzo bavit *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Erika *1* A zas nám to tu nejak zadrhá..Žeby to chcelo dalšiu anketu *7* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Smích podruhé *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Tééda mi sme ale športovkyne.. *3* Našla som pred nedávnom badbintonové rakety ešte košíky kúpit a jako za mlada...aj ked neviem či by mi plúca vládali kyslík dodávat *5* a pinpong? Ma nikdy moc nebavilo tú malú loptičku sledovat a nahánat *1* Ako športu by som sa teraz venovala nahánaniu indiánov,al.aspon jedného *15* *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              ne to byl klasickej fotbálek evropskej né americkej *13* *3* a ten bambigton nebo jak se to píše jsme jako malý děcka taky hráli a dopadalo to stejně jako u vás *1* nebo jsme hráli tenis a pinčes, ale já se do toho míčku neuměla moc strefovat *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              HVIEZDA a nehrali ste to náhodou americký futbal *7* vieš ked tolko toho blízkeho stretnutia so spoluhráčmi *3* *4* a ERIKA dúfam že ee škodoradostný *1* (smiech) *4* Za mlada ma ešte bavil bagminton ale len kým všetky košíky neskončili u susedov al. na streche... *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Smích *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              *1* no já jsem se vyhejbala i přímýmu útoku páč když jsem chtěla zaútočit tak jsem se většinou s někým srazila hlavou a to bylo horšejší než rána míčem do nosa *9* a chytat míče jsem neuměla páč jsem měla vždy spomalený reakce... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Hviezda to si mala íst do útoku a vybúrit sa .. *3* Ja som sa bráne vždy vyhýbala aj ked reflexy som mávala vždy dobré *1* *3*
        • Re: Re: Re: 3 nej

          Já psala SPRINTERA!!! *8*
          • Re: Re: Re: Re: 3 nej

            Ale vieš že som sa nad tou predstavou pousmiala *3* niekde v súkromí samozrejme *4* *3* no čo už so mnou... *14* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Mě by taky neutekl *3* *14* Dělala jsem atletiku a běhy mi šly velmi dobře *4* *1* Pozadí měl k nakousnutí, jak to je teď, to si netroufám tvrdit, ale snad nemá moc toho bůčku.. *3* *5* "Popředí" řešit nebudu *13* Myslím si, že určité věci by měli zůstat skryty a dohánět to představivostí a vlastní fantazií *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Mne sa tiež jeho prdelka páááči,len teraz neviem či viac zamlada ked to take 2 kmínky al.teraz ked nám vyrástol na takého chlapiska *7* *3* Ale ja mám celkovo slabost na chlapské prdky.. *1* *5* a teda ta Ericová...no proste *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              *13* mě se jeho prdka náhodou líbí *8* aspoň v tom Mohykánovi! *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              no stripter lepši asi nie ale to krútenie by určite zvládol,ako pri tanci okolo ohna *4* a handry zo seba vie strhnút každý.Tak v tom by som problém nevidela *3* No radšej si to nebudem ani predstavovat.. *1* *4* A hoci ukážkovo behat vedel,teraz by daleko neutiekol,aspon nie mne... *1* *14* HVIEZDA,no tak tá prdelka je super pohlad *15* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              nahatou prdku měl v Mohykánovi *14* tak ještě aby ukázal předek *14* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: 3 nej

              Jako myslíš, že by byl Eric lepší striptér než sprinter? *3* *3* *4* Já ho nikdy nějak tancovat a kroutit se neviděla, natož aby ze sebe shazoval hadry *1* Zato můžu říct, že běhat umí přímo ukázkově *14*
  • Pomoooc

    Ešte som zabudla,neviete po akej dobe príde registračný mail?Kua ešte v štvrtok som sa zareg. a nič.Som chcela pár Ericových foto pridat *16*
    • Re: Pomoooc

      Podle mýho tvrzení prakticky hned, max. do týdne, dýl to není, aspoň všude jinde to tak chodí *3*
  • Ahojda

    Koukám, že se to tu docela rozběhlo, přibyl též nějaký ten bulvárek *1* *5* tak co na něj kdo ještě vyhrabete, hmm? *1*
    • Re: Ahojda

      Čaf kočka,ta tu dlho nebolo vidiet *3* Ach ten bulvár..Sa vážne divím že sa tu neprepiera že je Eric gay,už som na nete takú diskusiu videla (po angl.)Hold ked tak dobre toho gaya zahral *1* Možno sú aj dikusie či nie je čarodej a vrah (alebo aspon násilník v reale) ked mu ta rola Chidena tak dobre sadla v Ztracených *4* A ABY NÁM TU V JÚLI NEMRZLO ČO TAKTO ANKETA? *7* 3 najoblúbenejšie veci na Ericovi? *3* A padám na pivo.. *5* *4*
      • Re: Re: Ahojda

        jeho kytara, jeho motorka a nemuzu se rozhodnout jestli jeho kozena bunda nebo helma hmm to je dilema.... asi ta helma, bundu mam svou *5* *5* *5* *5*
        • Re: Re: Re: Ahojda

          *13* Tééda, ty jseš ale materialistka *8* Vsadím se, že jsi se nikdy do nikoho doopravdy nezamilovala...
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            ne *14* nikdy.... *5* mam rada materialni veci a jsem zistna... *5* *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              otřes otřes otřes jak takový lidi vůbec ještě můžou existovat *8* *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Ty si mi tedy DÁREČEK! *8* *13*
        • Re: Re: Re: Ahojda

          Dáblica ja nemyslela materialne 3 veci aj ked je pravda že za taký den s Ericom by som aj svoju motorku aj s prilbu dala,možno aj španielku aj tak mi mi moc tie akordy nejdú *1*a aku má Eric moto?Ja videla na jednej foto crossku ERIKA čitala som rozhovor z r.2000 že je single,again Ale čo teraz netuším ani som na nete nič nové nečítala *9* A MOJA 3jka: oči-z toho pohladu som *9* *14* ,zadok *4* a úsmev *14* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            upřímně *5* jestli je Erík single nebo ksindl mi je fuk... *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Dle Tvého vyjadřování a názorů v příspěvcích si tu jedinej KSINDL daleko široko JENOM TY *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Zlá,zlá holka *13* ... *5*
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            *4* On měl vždycky moc pěkný vlasy *3* dál bych dala rty a moc pěkně tvarované obočí *14* Zuzyko, co jseš za znamení?
      • Re: Re: Ahojda

        Ahojda *3* no tu diskuzi jsem taky někde viděla a četla, jsem se musela smát *1* Ale on asi nějakou ženskou má *7* nebo se mýlím ?*5* Jo, Erika si pozvu k nám do lesíka na lov jelenů, medvědů a tak, když mu to v tom Mohykánovi tak šlo *1* *1* Či na skalpování lidí co nemusím, to by měl mít taky v ruce, ne *3* *1* Ha ha, no to jsou vtípky *3*
        3 nej věci na Erikovi? *7* *7* *7* Tak to si mi teď dala, nad tím jsem nikdy nepřemýšlela, beru Erika jako celek, celkově se mi páčí *14* *3* Myslíš 3 charakterový vlastnosti nebo co se týče zjevu?? *4*
        • Re: Re: Re: Ahojda

          U nás by moh tak leda na vevrky a pomahal by mi se stavbou stanu *3* nebo třeba toho týpíčka to je fuk *14*
          • Re: Re: Re: Re: Ahojda

            u nas bych ho zaprahla do vystavby poradny luxusni vily makal by jak cernej *3* spis rudej *5* *5* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Ahojda

              Tebe bych poslala na Sibiř *5*
  • Hvězde...

    Svojsky?To je asi taký význam že niečo urobíš po svojom..Alebo že si svojská-že si si vlastná,bez pretvárky,máš proste svoju hlavu...neviem ako inak to napísat a ani ma nenapadá výraz v češtine,ale mám koleginu čo ma maminu češku tak až nezabudnem tak sa spýtam *3* Ufffffff dnes som ale aktívná *1* *3*
    • Re: Hvězde...

      Zuzyko, moc děkuju za ochotu *3* *4*
      • Re: Re: Hvězde...

        Neni zač *3* A je to tak,kolegina mi tiež tak povedala že by to tak preložila-svojská-"býti svá" (len neviem aké ý,y,í *1* ),sama sebou. *5*
        • Re: Re: Re: Hvězde...

          Tvrdý, měkký i neřeš *3* moc děkuji za překlad *14*
  • Teda holky

    Teda holky, tady lítají emoce ...Inu, Unkas je Unkas, pouštěla jsme si teď DVD s Posledním Mohykánem v původním znění a musím říct, že originál je nedostižný oproti českému dabingu. V angličtině se posunují scény k jinému významu, než v českém znění...Akorát Uncas toho moc nenamluví. *14* .
    • Re: Teda holky

      Sorella no vitaj,další fans *1* Ja mám Mohykána tiež na 2 dvd,aj s dabingom aj v originále a pravda je že po angl.som ho videla viac krát *3* A Uncas toho ozaj nemusel moc nakecat,stačí ten pohlad jeb*výý.. *14* *14* *1*
      • Re: Re: Teda holky

        Hmm, to je pravda, stačilo by kdyby kejvnul a holčiny by se mu vrhali k nohám *3* *1*
        • Re: Re: Re: Teda holky

          k jeho nejspis zrovna ne moc mytym haksnam bych se mu nevrhala *13* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Teda holky

        a kde sú moji smajlovci *7* hmm *16* No ved preto... *14* *14* *1* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit