Přejít na výpis diskuzí

Eva Vejmělková

OSOBNOST 4.7.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přání k narozeninám

    Krásné narozeniny,pevné zdraví a rodinku ,štěstí...*3*
  • škoda vlasů

    Velká škoda,že jste si nechala tak hodně zkrátit Vaše nádherné vlasy.Myslím si,že i v dnešní době jste je mohla mít aspoň do pasu...Pavel
  • corinka71

    obdiv

    MILÁ EVIČKO

    Pořád si pouštím ten film FONTÁNA PRE ZUZANU 2 jste moje a přítelova oblíbená herečka přítel VÁS zahlédl na koncertě JAKUBA SMOLÍKA V OSTRAVĚ 18 října moc se mi líbí ten duet ŽIVÁ LÁSKA kterou jste nazpívala s JAKUBEM SMOLÍKEM.
    MOC si VÁŽÍM JAKO HEREČKY .
    meil Martinka.Konopcikova19@gmail.com
  • holka01

    EVA JE NEJ

    *3* Eva je prostě moje celkově nejoblíbenější herečka.A četla jsem na internetu že kdyby měl režísér Dušan Rapoš ještě něco natáčet takže by prý natáčel další Fontána pre Zuzanu což by bylo moc super.Zrovna teď se dívám na Fontana pre Zuzanu 2.Dívám se na to každý den a na všechny déíly.Prostě je to nej herečka. *4*
    • Každý den na ten samý film? No to mně hlava nebere.
  • Vsetko najlepsie:))

    Prajem vsetko len to naj k narodeninam,
    aj ked ten cas tak rychlo bezi a clovek sa az nestaci divit, ze len nedavno bolo to ci ono, tak sa treba divat dopredu a tesit sa z deti a ich uspechov:) *4*
  • narozeniny

    Milá Evo
    Přání k narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • Vse nej

    Takže Eva je moje NEJoblíbenější herečka!
    Od tý doby co jsem se poprvé koukla na Fontánu pro Zuzanu je to můj velký vzor a já jí chci popřát Vše Nej k narozeninám. :) snad si je užije... :) *14* *3* *4* *4*
    • Re: Vse nej

      Se přidávám.. *4*
      Takže Evi..Vše neeejlepší k narozeninám, hodně štěstí, lásky a zdraví.. *4* *14*
  • :)

    Takže..Tuhle herečku jsem si oblíbila, jako už malá holka. Prostě byla moje nejoblíbenější herečka..Moc jsem ji obdivovala ve filmech ,,Fontána pre Zuzanu" a to v jakýmkoli díle, ale nejvíc 3. díl se mi nejvíc líbil a líbí. *4* *4*
  • Star

    Zdravím Vás, myslím si,že nie len pre mňa (39),ale mnohých ďalších ľudí ste navždy BIG-hviezda ktorá zažiarila, potom zhasla ale stále ostala
    BIG-hviezdou.
    Je asi zbytočné ospevovať Váš podmaňujúco-magický vzhľad,ale ženy to asi vždy radi o sebe počúvajú? Tak sa to hovorí ??! Je to tak?
    Som zvedavý na seriál, pre ktorým Vás dokázali stiahnúť pred kameru? Podľa toho možem predpokladať, že scenár má nejakú "šťavu", ktorá divákom zachutí aj posilní?
    Veľa zdaru v súkromí a práci,herectve či psychologii. *3*
  • Milá paní Vejmělková

    Velice Vás zdravím, milá paní Vejmělková. I když teď nehrajete, jste pořád moje nejoblíbenější herečka. Když mi bylo 13 let a v televizi běželi Chlapci a chlapi, tak jsem byl do Vás platonicky zamilovaný. *14* Tehdy Vám celá třída držela palce, aby Vaše filmová láska neskončila, aby se Hanička Vosecká nerozešla s Tomášem Soukupem. A my kluci přitom vymýšleli tajné plány, jak to celé vyřešit a úspěšně se VYHNOUT VOJNĚ *15* .
    Díky nápadu televize Prima a repríze v roce 2003 má ten seriál dnes čestné místo v mojí videotéce, vedle Básníků a Fontán. Dokonce jsem z jednoho dílu odhalil (podle cedulí na ukazatelích směru) že část se točila v Prachaticích a byl jsem se tam podívat. Našel jsem i to místo, kde jste vystupovala z auta, když jste jela jako Hanka Tomášovi na přísahu....
    Moc se mi líbí i Vaše role "Píšťalky" v naprosto nesmrtelných Básnících, na které se vždycky rád podívám. Nejraději ale mám Fontánu pro Zuzanu, první díl. Hlavně tu scénu na konci, kdy Jirka Bábek otevře to šoupě a pak se spolu vykoupete ve fontáně.
    O osud té fontány jsem se zajímal a myslel si, že je dávno zbouraná, že na jejím místě dávno stojí supermarket či parkoviště. Kdybych věděl, že stojí v Bratislavě na Kupeckého ulici dodnes, že filmová kulisa bude zrekonstruována ve skutečnou funkční FONTÁNU LÁSKY a že ji slavnostně spustíte Vy, tak jsem se na tu akci jel až z té Plzně podívat. Bohužel jsem se to dověděl pozdě.
    Je to velká škoda že teď nehrajete v televizi. Ale na druhou stranu-role maminky je přece mnohem, mnohem krásnější než jakákoli role ve filmu.
    Přeji Vám k narozeninám mnoho štěstí, zdraví a lásky, a aby se Vám všechno krásné v životě splnilo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit