Přejít na výpis diskuzí

Eva Vejmělková

OSOBNOST 4.7.2007 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Pekná bola za mlada a kočka Vejmělková. Mám ju rád 

  • Luky1987

    Fontána pre Zuzanu 2 bola dobrá aj kočka 

  • casanova
    *14* *14* *14* *14*
  • Za mlada byla hezká, ale teď bych ji nepoznal.
  • Luky1987
    Eva Vejmelková byla nejlepší Jak básníkum chutná život, Fontána pre Zuzanu 2 a v seriálu Chlapci a chlapi. Hezká byla za mlada i tedka ješte. Mel sem tu možnost videt jí i naživo dávnejšie
  • Myslím ze jste se na Moravě zahrabala stejně jako kdysi také krásná a v mladí slavná herečka Vlasta Fialová ta sice hrála do vysokého veku ale pak uz jen v divadle a na stará kolena pak litovala myslím ze by jste se i po dlouhé pauze v Praze uplatnila jak v TV tak i ve filmu ve své generaci nemáte témeř žádnou konkurenci!
  • Překrásná píšťalka!!!!!! *1*
  • Všechno nejlepší k narozeninám *1* Evičko.
  • Přeji Vám vše nejlepší k narozeninám, pevné zdraví, hodně štěstí a radosti ze života, rodiny a Vašich dětí. Váš dlouholetý fanda a divák všech Vašich filmů Pavel.

    P.S. Udělala byste mně (a myslím že bych nebyl zdaleka jediný) obrovskou radost, kdybyste se dokázala přimluvit aby Chlapci a chlapi vyšli konečně v řádné edici na DVD. PŘÍSAHÁM VÁM že si koupím originál, i když mám velmi dobrou nahrávku z TV. Samozřejmě bonus v podobě rozhovoru s Vámi a fotek z natáčení (mj. v Prachaticích jsem se byl nedávno podívat) jen uvítám.

    Ještě jednou Vám přeji vše nejlepší a zdravím Vás z Plzně.
  • kirushka97
    Přeji všechno nejlepší!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit