Přejít na výpis diskuzí

Fernando Torres

OSOBNOST 31.12.2006 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • torres

    borec jen borec ma na to aby byl i v liverpoolu *14* *3* :-d
  • elishka2

    :o)

    Už je zřejmě zpátky *1*
  • minka

    ccc

    Teda včera jak hrál Liverpool to pěkně Torres sral. Nedokázal udělat ani jednu kličku. To byl děs. Prohrát s posledním týmem....Ale co..Stejně je liv nejlepší!
    • elishka2

      Re: ccc

      Máš recht, to se ani nedalo nazvat remízou, to pro nás byla totální prohra..no jo, tak jim ani nezáleželo na to, aby dali góla, oni to prostě jenom chtěli ubránit. A když je jich 9 v obraně...Já pevně doufám, že to bylo jenom ještě kvůli tomu zranění *9*
  • pia

    fernando

    nemam rada tohoto futbalistu a suhlasim s FF ze sa vsetke zacali blaznit iba ako vyzeraju a nie ako hraju sak fernando hrat nevie tak sa im necudujem!!!!!a co taky BUFFON ten vie hrat a este k tomu je sexi!alebo PAVLYUCHENKO a BECKHAM paneboze o nich radsej hovorit nebudem iba to ze su SEXI CHLAPI vsetci TRAJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • :-)

    Aaa..Je to kunda..Dobře taky hraje..Co víc si přát *14* *8* *5*
  • elishka2

    LFC vs. Lutych

    juchů, máme je, Belgičany..ale dali nám zabrat, kaňouři..:o))
  • Je to borec:-)

    Fernando je skvělý fotbalista, jsem ráda, že hraje zrovna za Liverpool. Jinak LFC je nej klub, moc bych jim přála titul Premier League, ale tipnu tak 4. místo. Ale myslím, že mají na titul Ligy mistrů *15*
    • Re: Je to borec:-)

      TORRES!TORRES! *1*
  • elishka2

    Elishka2

    Tak co, jak tipujete letošní Premier League..?
    • Re: Elishka2

      Moc jim přeju aby byli 1 a věřím jim, takže budou *3*
    • el1shk4

      Re: Elishka2

      Si pište,Liverpool to udrží na tom 3.místě,ale i tak je to dobrý,ale přála bych si spíš aby to bylo spíš to 1.místo konečně pro Liverpool,no uvidíme jak se to vyvede,mějte se hezky:)
    • minka

      Re: Elishka2

      nic moc..zase tak 3 až páté místo...Ale LFC je nej!!!
      • elishka2

        Re: Re: Elishka2

        ..i když je teda blbý soudit podle prvních zápasů:o)ale chtělo by to to maximááálně 3. místo:o)a minimálně samozřejmě první, ale to bych asi chtěla moc *4*
        • minka

          Re: Re: Re: Elishka2

          třeba ne..třeba se jim to zase po letech povede...Liverpool dokáže hodně překvapit. A když ne Premiere league, tak alespoň liga mistrů. Chudáčci, loni se jim zavřela brána těsně před finále. Tak třeba Ligu mistrů letos vyhrajou... *7*
          • elishka2

            Re: Re: Re: Re: Elishka2

            kéž by..:o)každopádně na to určitě maj a každopádně by si to zasloužili *5*
      • elishka2

        Re: Re: Elishka2

        Vim a plně souhlasim:o))ale tak zhruba na to 3. to vidim taky.Ale tipla bych, že letos vyhraje Chelsea, jak sem tak koukala na ty dosavadní zápasy...
  • Football

    Super, koukám, že tu sou aspoň nějaký lidi co fanděj fotbalu :-)
    to minka: FCL je i můj oblíbený tým... musím dokonce říct, že nejoblíbenější a to nejen v Premier League, ale i na světě... Z části za to může i Torres, ale i bez něj by to byl fantastický tým! Gerrard to je přímo zázrak!!! A i ta jejich hymna a to, že preferujou červenou to je jenom důkaz toho, že ten tým je pro mě jako stvořenej. Maj úžasnou historii...
    Taky mě trošku sere, že teď všichni fanděj ManU, ale to jen pro to, že vyhrál dubble, když ho loni vyhrála Chelsea, tak to bylo to samý... Ale já budu mít Liverpool ráda napořád, i kdyby já nevim co...
    • minka

      Re: Football

      přesně tak!I když spadne Liverpoll třeba do 20. anglické ligy(vím že taková tam není), stejně mu budu fandit.i když s tama odejdou všichni nynejší hráči, nepřestanu být věrná THE REDS.a jak dlouho jim fandíš?
      • el1shk4

        Re: Re: Football

        To si napsala hezky že jim nepřestaneš být věrná,já taky ne,prostě The Reds 4ever:) *4*
    • Re: Football

      Error... CHelsea získala dubble předloni... *1*
  • elishka2

    -

    Nové fotky, nová videa *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit