Přejít na výpis diskuzí

Fernando Torres

OSOBNOST 31.12.2006 
151 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Olalla

    Jo jmenuje se Olalla ale 14 ji určitě není protože ji je19
    • Re: Olalla

      Omyl, je stejně stará jako on a znají se už od svých 9 let...
  • torres

    Ahoj chtěla bych se zeptat četla jsem na netu že chodí s nějakou holkou a prej že jí je 14 let můžete mi někdo k tomu něco napsat
  • tori:-*

    Je naprosto nádherný mistr Evropy, jednou ho chci vidět..:-* *14*
  • mistr:o)

    MISTR EVROPY *14*
  • Nechápu

    Nechápu,jak se někomu NEmůže líbit..je tak krásný!!Je dokonalý,vidět jeho tělo naživo,asi se jdu zahrabat,kopak k němu a potom vylézt,oš***t a odejít *14* je to skvost Liverpoolu...však Torres,Liverpool's number 9;-) El Nino *4* a ještě k tomu je perfektní ve fotbale:-P
    • Re: Nechápu

      že je torres uplně nejlepší !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • El nino:o)

    Moc šikovnej a ještě k tomu moc pěknej..co chtít víc..?:o))
  • WWW

    www.nando-torres.blog.cz
  • Fernando Torres

    Já si myslim, že Fernando je úžasnej ve fotbale a je strašně krásnej!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *3*
    • Re: Fernando Torres

      Pochopitelne.. *1*
  • futbal

    ale veď je to super hráč hraje za skvely klub a je aj pekný ľudia ved fotky robia tíiež svoje *3* *4*
  • neni to jen o vzhledu

    Podle mě není tak důležité jak vypadá, hlavní je, že umí hrát fotbal a k tomu hraje za skvělý klub. A když je k tomu i pěkný, je to oto lepší. Ale nezáleží snad jen na vzhledu... *13*
    • Re: neni to jen o vzhledu

      no to sice ne ale torres je prostě a zkrátka úplně úúžasnej a jestli proti němu někdo má tak je to jenom nenormální člověk!!!!!!!!!!!!!!!!!!torres= *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: neni to jen o vzhledu

      presne
      • patysek

        Re: Re: neni to jen o vzhledu

        Moje řeč.Hraje úplně výborně.A o vzhledu to není.Koukněte se třeba na Baroše.Je Docela pěknej když přimhouřim voko ale s Torresem se to nedá srovnávat.A ty co ho nemaj rádi sem NEPATŘÍ!!!!!§§

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit