Přejít na výpis diskuzí

Filip Cíl

OSOBNOST 4.1.2008 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bludičky

    Musím se připojit k příspěvku Markét ze včerejšího dne, moc u seriálů nevydržím, tady mě motivovalo, že šlo jen o tři díly a po jejich včerejším konci mi bylo líto, že Bludičky nepokračují... Nádherný zážitek, jsem nadšená a moc držím pěsti, ať je těch rolí co nejvíc a co nejhlavnějších. V Bludičkách byl Adam můj favorit, zahrál jsi ji nádherně.
  • wildwest

    Gratulace

    Filipe, přeji vše nejlepší k Tvým narozeninám, hodně úspěchů, štěstí, zdraví, lásky a podobně :)
  • Filip je hrozně hezkej hrozně ho moc miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nevíte koho filip miluje v prvním kroku elišku nebo silvii
  • moc hezky oblibeny talentovany herec mam ho rada *3* *3*
  • nehrala katčina sestra v prvním kroku lilian šimečkovou? *15*
  • myslim že silvii ale možna by se k elišce hodil víc nic proti radce pavločinovy mam taky moc rada fakt *4*
  • chodi s moji sestrou a kazdej den ho vidam a je sexy a dava mi pusu -love *14*
  • pozdrav z valašska

    Toš vitaj Fíďo, posíláme ti pozdravy z valašska, z nádherného kraje, kde to voní slivovicú, zabijačkú a medem. Dúfáme, že se ti tvoja herecká kariéra vydaří co nejvíc a snad sa na podzim v Praze uvidíme!!!!! *3*
  • zlom vaz

    Čau Fíďo, v pátek na Rosénce ses nám taky moc líbil, hlavně když jste tančili s Aničkou východní Slovensko. Narozdíl od kočičky si myslíme, že hraní na housle ti trošku kazili někteří členové muziky a to byla škoda. Víme, že to víš, a tak ti pro příště přejeme šťastnejší ruku při výběru spoluhráčů nebo víc zkoušení. Teď jsme s tebou v Broumově a tak ti hlavně zase strašně držíme palečky, aby se ti při natáčení Ďáblovy pasti dařilo. Máme tě rádi, i když jsme plyšoví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit