Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kajínek

    Chyba v e-mail.
  • Kajínek

    Pane Renč, chci hrát Kajínka!
  • Román pro ženy

    Milý Filipe, Váš film Román pro ženy byl jako všechny ostatní filmy skvělý: vtipný i vážný, slušný i odvážný, svěží,nebyl rozhodně nudný. S chutí jsem ho shlédla dvakrát.Můžete mi prosím sdělit Vaši E-mailovou adresu?
  • dopis

    Myslím,že já jsem ta nejlepší a proto přijedete Vy do C´Lípy.Mějte se.
  • jsem v soku!V pozitivním slova smyslu,naprosto bezchybný film.Byla jsem toho názoru ze Requiem nic nepřekona,ale je to jinak Diky.Nikdy mne nenapadlo ze budu lichotit chlapovi ale pred vami smekam Filipe
  • Roman pro zeny

    Dobry den pane Renci, Nedavno jsem mela prilezitost v Praze shlednout Vas novy film.Musim rict,ze me nesmirne pobavil.Smala jsem se spolu s celym salem po cele predstaveni.Opravdu filmova lahudka-hodne vkusne.Zdravim do Prahy a preji Vam mnoho dalsich uspechu.
    • Re: Roman pro zeny

      No, myslím, že úsměv teď někomu zatuhl(teda aspoň by měl....)
  • Ahoj, nerada bych, kdyby můj dotaz vyzněl vlezle, ale jak se člověk může dozvědět o nějakém castingu na Vᚠfilm? Vaše práce je pro mě moc zajímavá, a protože druhým rokem studuji muzikálové herectví, ráda bych to na nějakém castingu zkusila. Těším se na Vaši odpoveď, ale pokud to nepůjde, tak Vám i tak přeju hodně zdaru:)!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit