Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxx

    Další díli pirátu v angličtině zní: Pirates and black trident Pirates and island prison Pirates and Atlantic pirates Pirates and dark side tak AHOJ *5* *3*
  • Pirates and black trident

    Piráti a černý trojzubec: Mám návrch aby jse stal z této mojí knihy film.První dil je napsaný a rád bych ho poslal nějakému tomu režisérovi, aby ho s filmoval.Je to docala dobrá dobrodružná a velmi napínavá knížka, kterou jsem napsal.Celkem jich bude čtyři a druhý jsem začal psát. ,,Je mi ale 15 let,, *3*
  • prisprvek

    Mam navrh na film Zoltan
  • Rebelové

    Ahojky Filipe, tvoje filmy jsou moc hezké. Zrovna jsme koukali s přítelem na rebelové. Ten film končí smutně. A já se ptám, jestli neplánuješ další pokračování, aby jsme věděli jak to dopadlo. Jestli se nakonec Terezka a Šimon setkali a zůstali spolu. Prosím za odpověď a předem děkuji. Stáňa alias Divoka-lady *3* *15*
  • díky

    Dobrý den, ja jsem Markéta, ta holka, co vás dneska "dovedla" na oběd a ani jsem vam nepoděkovala za capuchino, tak děkuju. A mějte se... *4*
  • kontakt?

    halo halo, kedze si nie som ista ci si to tu filipek *3* cita... tak prosiiim ak mate niekto na neho kontakt, napiste mi!!! DIIIIIIKY *3*
  • kontakt?

    ahojte lidicky, prosim vas nema niekto mail na filipa? *7* Kde by som sa mohla na neho nakontaktovat? Pls ak to niekto viete, napiste prosim!!! Diiiky *3*
  • uznání...

    Krásný večer, napíšu to, co vám určitě píše hafo moc jiných lidí a fanoušků,ale opravdu jste hrooooozně mocinko sympatickej, talentovanej a sexy chlap-jistěže to musíte vědět, vlastně ani nevím proč to sem píšu.Protože Vás obdivuju, nejspíše... *8*
  • Teď jsem viděla film Regiment pro panenku,ve kterém hrajete a musím vám říct,že za mlda jste byl teda kus *14* !!Škoda,že teď nejste ve věku,jako v tom filmu,nebo ješte mladší... *3* !!No to je vše,co jsem Vám chtěla říct...tak papa a maj tě sa!! *14*
  • Děkuji, už vše vím. m

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit