Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Golem

    Dobrý den, na natáčení reklamy minulý týden jste mě pozval na konkurz na Golema (8,9), ale nevím kam mam přijít. Děkuji za eventuelní odpověď. www.martha-olsrova.com *13*
  • pomoooc

    prosim pane Renci napiste mi mi na vas kontakt ja bych potreboval poradit jsem zacinajici spisovatel a basnik je mi 30 a ja vazne od vas potrebuji pomoc mam hodne moc napadu a potreboval bych od vas poradit jste profesional a u mne jedinny rezizer cesku ktery vim ze na vas teprve skutecny uspech jeste ceka prosim mam scenar filmovou trilogii tak neuveritelnou a krasnou ze bych si moc pral aby ste to tocil jedine vy prosim ozvete se aspon mi dejte sanci zeptat se ja totiz mam v planu dalsi prace a jak mam byt dobrym bez dobreho ucitele jestli chcete muzete dostavate scenare ktere chybeji na trhu pecky prosim ozvete se
  • Díky

    Dobrý den Filipe, film Román pro ženy-moc příjemné pokoukání.V závěku použit záběr na vyřezávaný betlém,který navrhl a real.syn Jakub(studuje VŚUP-obor sochařství).Moc děkuji.V tomto roce ze srdce přeji,aby se dařilo.Marie Ch. Prosím E-mailovou adresu,díky.
  • Pozdrav F.R.

    Filipe, jste úúúžasnej chlap i režeisér. Z českých herců a režisérů na Vás nikdo nemá. Už od mých 14-ti let jste z českých chlapů u mě favorit číslo 1.(Nějakých 17 let.) V osmé třídě jsem Vás na školním výletě viděla v metru úplně zblízka.Jůůů to byl zážitek. Takový malý velký splněný sen.Další sen je "pokecat" s Váma. Nešlo by to nějak e-mailem?Můj e-mail:martinac.kvetinac&seznam.cz
  • Rekruti

    Vážený pane režisére Filipe Renči Jmenuji se Vladimír Fajmon a bydlím ve Vysokém Mýtě. Moje trvalé bydliště je i nadále ale psané v obci Pustá Rybná. Nedaleko se také nachází i obec Křižánky, kde mají vaši rodiče koupenou chalupu. Jak jistě víte sám, je to překrásná, ale i historicky bohatá krajina.A právě z mé rodné vesnice pochází i hlavní hrdina z knihy REKRUTI od Václava Kaplického a to Jan Makovský. Je sice více než pravděpodobné, že tento román znáte, ale přesto se vás dovoluji zeptat: Nestál by tento román za zfilmování ? Pokud je mi známo, dosud tak nikdo neučinil.Je hned několik důvodů proč si dovoluji Vás na tuto knihu upozornit, ale nejdůležitější je ten, že tuto vesnici prostě a jednoduše miluji.Historicky doložená kniha o Janu Makovském, ztvárněna ve filmové podobě, by naší krásnou vesnici zcela jistě zviditelnila. Děkuji za pochopení a přeji vám mnoho zdraví a úspěchů v novém roce 2006. S úctou a pozdravem Fajmon Vladimír
  • dopis

    Vážený pane Renči, jsme autory oficiálních internetových stránek www.jirikajinek.cz na podporu doživotně odsouzeného Jiřího Kajínka. Jiří Kajínek před pěti lety v říjnu 2000 svým útěkem z mírovské věznice chtěl upozornit na nesrovnalosti ve svém případu. Do té doby byl naprosto neznámým vězněm, kterému nikdo nechtěl věnovat svou pozornost. Po bližším seznámení se soudním spisem se v jeho prospěch vyslovili hned dva ministři spravedlnosti, JUDr. Pavel Rychetský, současný předseda Ústavního soudu, a JUDr. Jaroslav Bureš. V roce 2004 advokáti Jiřího Kajínka JUDr. Klára Slámová a JUDr. Kolja Kubíček požádali Krajský soud v Plzni o obnovení soudního procesu. K jejich žádosti se připojujeme i my. Žádáme, aby v případě doživotně odsouzeného člověka nezůstávaly žádné dohady, nejasnosti a pochybnosti. Obracíme se na Vás s dotazem, jaký je Váš názor na možnost obnovení soudního procesu s Jiřím Kajínkem. Považujete obnovu za žádoucí? Nebo jste přesvědčeni, že je vše v kauze Jiřího Kajínka v naprostém pořádku? Sledujete dění kolem tohoto vězně? Vaši reakci bychom rádi uveřejnili na našich internetových stránkách. Děkujeme Vám za Vaši odpověď a přejeme Vám příjemné dny. Lukáš Charvát Jana Falcmanová
  • Auto....

    Přeji Vám hezký den Filipe, už kolikrát jsem si řikala,že Vám napíši ale.... Je to již delší dobu, přecházela jsem přechod u Hlaváku a málem jsem Vám vlítla pod auto. Takže bych se Vám tímto chtěla omluvit a zároveň poděkovat,že jste dupnul na brzdu.Pokud by Vás zajímalo o koho tenkrát šlo?!Můj e-mail nielada@seznam.cz Přeji Vám hodně úspěchů a třeba někdy zase na přechodu :-) S pozdravem Daniela
  • casting

    zdravim pane Renči!máte hodně zajímavé filmy a proto bych Vás prosil jestli je možné se dozvědět o castingu na Váš film!sportovní postava fitness-kulturistika děkuji
  • United Flavour

    Chtěl bych Vás upozornit na hudební skupinu United Flavour, od dob "Láska je láska" mně to připadne jako velmi dobrá příležitost něco podniknout "klipově".Muselo by to být úžasné,spojit jejich hudbu s Vaší vizí. Ale je to jen momentální spojení nálad,které mě napadlo při poslechu jejich demo CD. Zdraví P.H.
  • Pomoc

    Olivere !!!!!!! Laura

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit