Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    jejda, že vás to ještě baví *7* *3* *5*
  • Re: Je to tak!

    Buďte rád,že teď nesedíte v hospodě s tou většinou,která tady ze sebe dělá rádoby znalce rodinných poměrů u Svobodových a Vendula je pro ně pomalu víc než světice. Ty by si to s vámi vyřídili jinak a nebyly by to jenom hrubá slova o kterých jste psal v souvislosti s Vendulou na adresu svého muže.
    Dík za příspěvek.Zaslepenci z něj mají asi zase rudo před očima a ti ,kteří o tom přemýšlí si bez emocí rádi přečtou informace z obou táborů. Pavel
  • Re: Je to tak!

    Já jsem apní Svobodovou nikdy nezažila takže nevím, ale když už zmiňujete slovapaan Pomeejeho, tak byste si neměla vybírat jen to co se vám hodí, třeba dodat i tohle: "Ty prášky vás utlumí naprosto ve všem, což je pro tak aktivního člověka, jako byl Karel, naprosto mučivé." "Prostě v ten daný rozhodující okamžik byl sám. Za to ale nikdo nemůže, nikoho nelze z ničeho vinit, to považuji za surovost!"
  • Je to tak!

    Pane Renči,pane Petře Svobodo, máte bohužel pravdu!Moje kamarádka mi už loni v létě vyprávěla jak byla hospodě a přišla tam shodou okolností i Vendula.To,co tam předvedla, mojí kamarádku skutečně ohromilo. Hlasitě se rozpovídala a její slovník byl prý splachovací záchod.Neodpustila si ani drsnou kritiku na adresu svého manžela,týkající se jejich intimního života.Už tenkrát mi bylo pana Svobody líto.Do té doby jsem si myslela,že je Vendula citlivá jemná žena,zvlášť jsem s ní cítila po tom,co jí umřela Klárka.Tak jako celý národ.Ale ona si to opravdu nezaslouží.Po této informaci jsem si o ní udělala jiné mínění a nedovedu si představit,že by takhle veřejně a sprostě mluvila o svém muži,pokud by ho-dle jejích slov tak milovala a nikdy by ho neopustila.Karel jí udělal čáru přes rozpočet.Ano byla tím otřesená,opravdu jí asi nenapadlo,že by tohle dokázal udělat.Ale také si myslím,že by se s ním Vendula brzké budoucnosti rozvedla (to by se ovšem tak špatně neměla) a Karel nechtěl zůstat sám!!! Pěkně jí tím zavařil, ale on to na stará kolena s ní také jednoduché neměl.Důkaz? Její vystoupení v hospodě.Ale kdo ví kolik takových a podobných vystoupení bylo? Jeho smůla byla v tom,že byl introvert,a jak se zmiňuje p.Pomeje,nedokázal se se svými problémy někomu svěřovat a vybrečet se.Škoda,že nelze zjistit poslední obsah tel.rozhovoru s Vendulou,ale p. Svoboda určitě nebyl tak cinický,aby si dohodnul se svojí ženou večeři a pak jí připravil překvapení v podobě svojí mrtvoly. Je mi líto jenom Kubíka,ten za nic nemůže.Kdyby se alespoň Vendula poučila chybama z prvního manželství a podařilo se jí najít hodného tátu pro Kubíka. Mám na ní vztek,ale přeji jí aby se jí do budoucna dařilo dobře,už kvůli Kubikovi a aby byla alespoň vzornou mámou,když jako manželka zklamala a dala si pozor na slovník.
  • Filipe,za pravdu ne vždy dostaneš poplácano po ramenou.

    Na Filipovi oceňuji to,že se nebál projevit svůj názor i když věděl,co zloby a urážek se na něj snese,přestože udělal to samé,co Svobodovi děti.On je jediný a snadný terč. Proč nikdo neobviňuje děti p.Svobody,když udělali to samé co Filip? Každý podvědomě tuší,že měli důvod a radši se jich neptá a oni jsou natolik galantní,že se s tahání nějaké špíny nezahazují,protože jim to za to nestojí. Filipe přeji ti pevné nervy!
  • Re: rozum a pro všechny

    OK:nic nám do nich není,tak proč nás furt krmí svým životem...za života i po smrti!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *10*
  • Re: rozum a pro všechny

    Dovoluji se připojit k Vašemu příspěvku. Sama se několik let léčím s depresí a něco o ní na rozdíl od pana Renče vím. A nikdo o mně netvrdí, že jsem blázen.U pana Svobody byl problém, že právě kvůli stigmatu blázna, kterého by se mu od pana Renče dostalo, nechodil na psychiatrii, kde by dostal léky umožňující normálně žít. I já jsem mívala sebevražedné sklony...A až p. Renč pomůže alespoň jedinému dítěti, pak se může vedle paní Svobodové klidně i posadit. A k Vám se připojuji: nechte V.S. žít normální život, přece nemůže do konce života sedět doma a brečet nad svým osudem...
  • Re: rozum a pro všechny

    Máte ve všem pravdu.
  • rozum a pro všechny

    je to poprvé co někam přispívám, ale je mi špatně ze všeho co se týká Svobodových. Vy p. Renči jste je příliš neznal, navíc jste člověk, který nemnoho přemýšlí. Tím vás nechci urazit, ale mám dojem, že jste ignorant.Proč jste nevzal fakt, že p.Svoboda dobrovolně odešel ze života za jasnou věc a s prominutím se serete do věcí do kterých nemáte právo zasahovat.Jsme všichni pouze lidi, to znamená, že můžeme zatápat, ale nikomu do toho nic není. Navíc člověk jako vy musí držet ústa.I kdyby Vendula porodila Svobodovi černocha, tak vy jste povinní držet hubu a krok, je to každého věc.A už dejte pokoj je toho dost a unavuje to, já myslím, že důležitější je teď kdo bude prezidentem apod.Nechte ji žít je to normální ženská.
  • svobodová

    Pane Renči, o pochybnostech které říkáte se dá asi diskutovat. Vaše informace já nemám, ale špatný herecký výkon paní vdovy mne přesvědčuje o tom, že máte asi pravdu.
  • to vás to baví??

    To vás to pořád baví??Takhle tady strácet čas *7*
  • Re: Pan Renč i pan Svoboda ml. jsou skvělí lidé

    Ano,souhlasim,jsou ty Svobodovy deti opravdu na urovni,vydali krasne a pravdive prohlaseni a co se mi na nich nejvic libi,je to,ze nelezli hned do televize a nemluvili do medii a opravdo uctili tatu a pockali co Vaclava rekne a pak teprve zacali pravdive mluvit.Jsou to obdivuhodni lide,maji vysku a uroven,nejde jim o penize,konacne se syn vrati do rodneho domu odkud byl vystipan
  • Renč

    Pane Renči,měl byste se raději starat sám o sebe.Myslím si, že Vy nejste čistý a právě proto choďte kanálama.Lidi Vás moc rádi nemají, aspoň tady v Krkonoších.
    AŤ byl problém mezi Svobodovými jakýkoliv, byl to problém jenom jejich.
    A Vy jste si pěkně nadrobil, nezávidím vám to.Vaše popularita tímto gestem hodně klesla.Přeji návrat do reality a hlavně sám za sebe!!! To si pamatujte.Dnes to prostě tak je.
  • Re: Pan Renč i pan Svoboda ml. jsou skvělí lidé

    Myslím,že pan Renč nemá ani ponětí co to je ztratit dítě a pak ještě manžela. I kdyby mezi nimi byly nějaké rozpory, byl to jejich život a myslím, že pan Svoboda byl dost starý na to, aby si je dokázal vyřešit sám a také myslím, že takováto sebevražda je zbabělá a sobecká. Filip Renč je sobecký hulvát.
  • Pan Renč i pan Svoboda ml. jsou skvělí lidé

    Jsem rád, že ještě žijí tací charakterní lidé jako jsou p. Svoboda ml. a p. Renč. Skláním OBĚMA HLUBOKOU POKLONU, že v dnešním prohnilém světě MAJÍ ZDRAVÝ ÚSUDEK.
  • Drzim Vam palce,pane Renci

    Vazeny pane Renci,
    obdivuji vasi osobni statecnost,se kterou jste se postavil po bok detem pana Svobody.Medialni hon i nektere silne vulgarni prispevky v teto diskusi jsou bohuzel obrazkem nasi spolecnosti.Nechci se vyjadrovat k chovani vdovy,nepripada mi to vhodne,ale nemohu se ubranit horke pachuti z jejiho jednani a prezentace.Je to ovsem jeji vec a take vec jejiho svedomi.Nikdy bych se k nicemu takovemu nevyjadrovala,pokud bych nemela pocit,ze je treba se i slabym hlasem postavit na stranu nekoho,na koho je vyslovene poradana medialni stvanice a to i lidmi{tim myslim Vasimi kolegy} ,kterych jsem si drive vazila a mela rada. Budte silny a verte,ze je mnoho lidi,kteri maji obdobny nazor jako Vy.Preji hodne stesti a uspechu v praci a take hodne klidu a osobni pohody.
    Jana Chloubova
  • Přátelé

    domnívám se, že se mnoho lidí s okolí pana Svobody plete. Z vlastní zkušenosti dobře vím co to znamená mít deprese. Po různých životních kotrmelcích jsem jimi trpěl několik let a nakonec jsem přišel za svým přítelem psychiatrem s prosbou o pomoc. Byl jsem v děsivém stavu, jenom malý kousek od toho, abych udělal něco nepředloženého a moje první věta byla: pane doktore jsem blázen! Psychiatr se na mě podíval, uklidnil mě a po několika mnohahodinových vyšetřeních mě ujistil, že jsem zcela normální jedinec, který prostě trpí depresemi. To znamená, že mozek přestal produkovat hormon, který rozpouští hormon č.2,který je příčinou depresí. Antidepresiva rozpuštěcí hormon nahrazují. Dnes jsem v pořádku, neboť jsem se pod dozorem odborníka deprese zlikvidoval. Tím chci říct, že pokud pan Svoboda trpěl depresemi, v žádném případě NEBYL BLÁZEN jak mnozí neustále mylně tvrdí. To je hluboký omyl. Co se manželství týká: každý člověk až na vyjímky vám potvrdí, že po 12 letech soužití dochází k různým hádkám a neporozumění, ale to neznamená, že by se manželé přestali mít rádi. Občas na sebe s manželkou ječíme, ale už za půl hodiny s toho máme legraci, dáme si pusu a jsme v pohodě. Pana Svobodu jsem znal i jeho paní, a myslím si, že se rozvádět nechtěli. Karel byl hodně smutný, ale spíš z jiných věcí. Nevěřil lidem, pronásledovala ho závist a to byla vždy jeho první věta, když jsme se viděli. Na dotaz jak se vede tak jeho první větou byla: BYLO BY TO FAJN, KDY NEBYLO (řečeno doslova) ZASRANÉ ČESKÉ ZÁVISTI. Osobně se domnívám, že příčiny k jehosebevraždě byly jiné, než pouze neshody v manželství. Únava, zklamání v lidech atd. Je to smutné, těšil jsem se na další setkání, neboť pan Svoboda byl skutečně ohromná osobnost, a slušný a báječný člověk.
  • Re: SOUHLASÍM s p. RENČEM

    plný souhlas!!!
  • kroťte se

    prosím vás kroťte se. Nadávat jen panu Renčovi je moc pohodlné. Divadlo tam hrála paní vdova - když byla duševně tak na dně, jak mohla zaregistrovat a okamžitě vstát když hráli "její" píseň? Copak jste slepí? spíš zaslepení, vážení
  • Re: SOUHLASÍM s p. RENČEM

    PLNÝ SOUHLAS S P.RENČEM!!! Též ho obdivuji, že dokázal jít s kůží na trh kvůli zesnulému kamarádovi!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit