Přejít na výpis diskuzí

Filip Renč

OSOBNOST 31.12.2006 
1550 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SOUHLASÍM s p. RENČEM

    Dobrý den pane Renči. Nevím, jestli si tenhle příspěvek budete číst, každopádně bych Vám moc chtěl říct, že plně souhlasím s Vaším postojem a velmi obdivuji, že máte natolik odvahy a cti si za ním stát i přes tu nechutnou a špinavou mediální hru, která se okolo Vás poslední dobou odehrávala. Plně rozumím tomu, co jste ve všech svých(i v tom posledním) prohlášeních napsal a velmi obdivuji, jak jste se zachoval na pohřbu pana Karla Svobody. Jako JEDINÝ z tzv showbusinesu jste prostě měl odvahu postavit se mediální hře ze strany pí. Svobodové, jejímž cílem bylo i jak sám píšete hlavně udělat chudáka z vdovy a to i za cenu toho, že by se říkalo, že pan Svoboda byl cvok. Svým jednáním jste nesl dost nebezpečně kůži na trh, ale věřím, že se najde spoustu rozumně uvažujících lidí, kteří se zamyslí a pochopí proč jste to udělal. Mějte se. H. Havránek.
  • prosba

    Není to tak dávno, co jsem si sám připadal jako blázen. žil jsem se ženou, která navenek působila jako zlatý člověk, ale jak jsme byli sami, bylo to totální peklo. Byla chorobně žárlivá a evidentně trpěla sklonem k maniodepresi. A tak jsem náš vztah ukončil. V ten okamžik se ke mně otočili moji přátelé zády, jako k největšímu póvlu, který ubližuje lidem. Připadal jsem si jako někdo, kdo je omylem zavřený v blázinci a neustále křičí, Já sem nepatřím ! Je to strašný pocit beznaděje.
    A právě tak mi to celé připadá i tady. Možná se pletu a věřte, rád bych. Je to lidské. Jestli ale někdo vyjádří svůj názor a je to člověk, který je mnohem blíž k celé záležitosti nežli my všichni ostatní dohromady, je třeba si uvědomit, že má na to právo. Ať už má pravdu, nebo nikoli.
    Ztráta milovaného člověka, přítele, kamaráda je velice bolestivý zážitek. Tak ho nezhoršujme. Jde tu přeci o slušnost. Prosím, chovejme se tedy tak.
    Děkuji.
  • Re: Re: Nějaká chytrá

    Je mi Vás opravdu líto. Vězte, že nikdo a ani Vy HANAH nemůžete vědět nic z toho jaký byl vztah mezi panem Svobodou a jeho ženou. Pan Renč si svůj pohled na celou věc měl nechat až po obřadu. Tomu se říká slušnost! A Vaše starosti o to kdo a kolik bude dětit a zda má paní Vendula milence jsou stejné jako v bulváru. Je vidět, že Vás to baví a sama přispíváte k jejich rozmnožování. Přeji paní Vendule a jejímu synovi hodně zdraví a aby tu špínu, která se na ně valí ze všech stran stačili vylévat z kýble ven. Vždy se totiž najdou "dobří" lidé, kteří na druhé plivají, aniž by je osobně znali. To bylo, je a bude. Tak nechte Svobodovi v klidu a svůj čas věnujte něčemu užitečnému
  • Re: Nějaká chytrá

    Jakým způsobem vyjadřujete svůj názor Vy?? Jistě vždy geniálně , podle svých vlastních mantinelů. Ale jsou tyto mantinely dle etiky a mravního způsobu života??? Zamyslete se, vždyť tak dokonalý jistě nejste!!! Mravnost a etiku dává společnost v které žijete. Mravnost je vzdát úctu zesnulému , demokracie říká, mohu vzdát úctu tomu ke komu tuto úctu mám. Filip Renč vzdal úctu člověku kterého si vážil, člověku jako byl Karal Svoboda.

    Není však povinnen vzdát úctu Venduli Svobodové které si pravděpodobně z nějakého důvodu méně váží.

    Mimo jiné do vdovičky nekopal, jen vyjádřil svůj postoj k její osobě- což si myslím je demokratické. Nemůže diktovat jak se mají lidé chovat nechme je ať se projeví sami, mají stejně jako ostatní nárok na svůj názor.
    Čas ukáže jak jsem již psala a možná budete psát jak hrozně se Vendula zachovala k dětem Karla Svobody jak je chce připravit o dědictví, jak si již brzy našla náhradu v jiné náruči. ČAS UKÁŽE !!!!! A myslím, že již brzy.
  • Re: Drson Jason

    Nesouhlasím. Renč tlačil Svobodu, aby dokončil Golema v požadovaném příšerném termínu. A teď hází špínu na Vendulu.
  • Re: Již bylo dost řečeno

    Ano, bylo řečeno dost. Ale onu píseň složil K.S. pro Vendulu, a proto bylo povinností všech povstat!
  • Pro Honziste

    Jaka chuva? Uklizecka,to je rozdil,ne?
  • pro Lenku

    Jo byla to jen uklizecka,pravda,podle toho jak ji mel pan Svoboda rad,mohla maximalne zametat ve sklepe...ted at si zamete pred svym prahem,Pizza
  • pro Lenku

    Mas pravdu,pravdu,pravdu...snad zvitezi
  • Re: Re: Re: Rozhovor

    Když už zmiňuješ deník Aha, tak je taky dobrý podotknout, že Blesk dneska proti němu začal podnikat právní kroky, protže tento článek v aha je lživý...
  • Re: Již bylo dost řečeno

    Tam nešlo o to co si Renč myslí , ale asi taky neznáš zásady slušného chování JE NEPSANÉ PRAVIDLO A SLUŠNOST,že když rakev ze zemřelím jede dolů tak se všichni přítomní postaví na počest jeho památky a to tak prostě je.Taky tě vaši asi moc nenaučili .Takovou věc ví snad každý člověk,vlastně až na vyjímky kteři tady Renče obhajují a hlavně tebe .Zeptej se rodičů nebo někoho skušenějšího co se na pohřbu sluší. *10*
  • Drson Jason

    *1* *1* Fakt uz ji nechte na pokoji. *1* *1* Drson Jason
  • Re: Re: Hlavu vzhůru

    Nebudu psát detaily ani nechci.Ale v létě jsem ji v tom Řecku viděla, mluvím řecky a také jsem mluvila s Řekama co byli kamarádi jejího nabíječe a věřte OPRAVDU PANÍ SVOBODOVÁ SE JAKO DÁMA NECHOVALA!
  • Drson Jason

    Nechte zastanci Rence Vendulu uz na pokoji.Udelame z pet malych do skolky.Drson Jason *16*
  • Re: Re: Rozhovor

    Jakou pravdu,z celého článku je cítit jak ji vede ruku z pera Václava. Máte svůj úsudek ? Už nic hlupáci nepište. Ty si kup dnešní Aha ! když tak čteš ty bulváry a přečti si,že tato "chůva" byla uklizečka ale hlavně matka kamarádky Venduli,takže opět aranžmá Václavy!!
  • Re: Již bylo dost řečeno

    Hanah děkuji za váš konečně zde po dlouhé době správný názor. Oni to tito naivní lidičky co si říkaj národ také pochopí ale bohužel pozdě až ublíží totálně rodině pana Svobody, myslím tím opravdovou rodinu , ne vypočítavou paní Václavu , která to tak strašně zintrikovala a rozdmýchala se Sidovským,která na to vše má tolik energie - opravdu neuvěřitelné !!
  • "morální celebrita"

    Kdo je to Renč???
  • proč?

    Proč jsem vživotě neslyšel v západních rádiích žádnou českou písničku,nebo kapelu.Možná jsem měl špatnou stanici,možná ne.Myslíte si,že jsme tak špatní,nebo nás furt berou,jako zaostalý východ..Trochu jsem teda odbočil,ale co vi na to?
  • Re: Již bylo dost řečeno

    To jsem si bohužel odnesla když jsem se divala jak se pan Renč a syn pana Svobody zachovali na pohřbu,do té doby jsem měla filmy pana Renče docela rada,to jsem ale neveděla,že je to takovej nevychovanec
  • Nějaká chytrá

    Tady vůbec nejde o to, jakej názor Renč má, ale o to jakým způsobem ho vyjádřil. Máme sice demokracii, ale jsou určité morální meze a mantinely podle kterých bychom se měli řídit. a on je nezná... Chlap prostě nemůže jen tak kopat do ženský, která zrovna přišla o manžela. Renč u mě skončil, nemyslím si, že je zas tak dobrý režisér a na žádný z jeho filmů už nikdy nepůjdu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit