Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
373 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Luky1987

  Je ho škoda Freddieho Mercuryho

 • angelika2
  +++++++++++☺☺+++++++++++++++++++♥♥*************love you
 • *2* *15* *1* *2* *15* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
 • byla to legenda
 • Když zemřel Freddie bylo mi 12. a v té době bylo mým velkým nereálným snem vidět Queen. To se mi povedlo ve 27. letech pochopitelně bez Freddieho, ale krásný zážitek s jinak velmi dobrým zpěvákem. Ale skutečně závidím tomu, kdo kdy viděl Queen s Freddiem osobně, třeba ve Wembley. To muselo být neskutečné.
  To co nahráli Queen ve studiu bylo vždy skvělé. Ale to co zahráli na pódiu, tak to bylo ještě
  o několik stupínků lepší s vynikajícím Freddiem. Tady je samotná velikost Freddieho Mercuryho a Queen.

  P. S: Bohové neumírají! Díky Freddie
 • pardon mikrofon v leve ruce
 • nevite nekdo jestli byl freddie mercury pravak nebo levak protoze kdyz zpival drzel mikrofon v prave ruce a kdyz hral crazy little thing called love tak na kytaru hral pravou rukou
 • Já měla Freddieho taky moc ráda a vlastně pořád mám,i když už není mezi námi. Na koncerte v Budapešti jsem bohužel nebyla a do dnes toho moc lituju,musel to být skvělý a nezapomenutelný zážitek na celý život.
 • Patřím také ke starší generaci, ale na koncert Queen jsem se do Budapešti nedostala.Dodnes lituji.Byli tak blízko.Proč píšu.Pro ty, kteří rozumíte polštině je na youtube.com zajímavé video pod názvem AIDS - oszustvo naukowe. Na něm můžeme shlédnout výpověď řecké novinářky Papagenidu,která byla rovněž nakažena virem HIV. A světe div se, přežila a těší se dobrému zdraví.Od jmenované se můžeme dozvědět, že ne- zabíjí virus, ale nasazené léky, které devastují orgány v těle. Hlavně játra.To léky na AIDS zničí člověku imunitu. V dalších videích vypovídají lékaři.Všichni, kdo brali léky zemřeli. Kdo odmítl, žije.
  Lidé umírají vlastně na otravu. Na viry léky nezabírají. Ať žije Farmaceutický koncern ! Byznis nemá slitování. Peníze versus lidský život. Proto je Freedie Mercury už jen legendou !! Škoda jeho života, škoda tohoto velkého umělce. Nikdo Mercuryho nenahradí. Nikdo nemá na jeho hlasový fond a šarm.!!
 • Moc zdravim vsechny priznivce Frediho Mercury ,musim rict ,ze jeho moc miluji ,mela jsem tp stesti ,ze jsem byla na jeho koncerte v Budapesti ,uzasny zazitek ,kdyz zemrel bylo to jako pohreb v rodine . Ahoj Renata

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit