Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já skupinu Queen neposlouchám.

  • Luky1987

    Ja skupinu Queen nepočúvam 

  • Freddie Mercury zemřel na Aids v roce 1991.

  • Luky1987

    Queen skupinu nemusím 

  • Luky1987

    Queen inak moc nemusím. Jediná pesnička ktorá sa mi páči The Show Must Go On 

  • Freddie Mercury byl legenda,ale jeho písně tu zůstanou napořád.Byl jedním z nejlepších zpěváků všech dob.

  • hurvinkovamorticie9

    😍😇♥♥♥☺☺♫

  • hurvinkovamorticie9

    😇

  • Luky1987

    Adam Lambert čo spieva teraz miesto Freddieho Mercuryho Queen je totálne o ničom.Na neho nikdy mať tento spevák nebude!

  • hurvinkovamortis15

    love fredy--------- legendo

  • Luky1987

    Je ho škoda Freddieho Mercuryho

  • angelika2
    +++++++++++☺☺+++++++++++++++++++♥♥*************love you
  • *2* *15* *1* *2* *15* *5* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • byla to legenda
  • Když zemřel Freddie bylo mi 12. a v té době bylo mým velkým nereálným snem vidět Queen. To se mi povedlo ve 27. letech pochopitelně bez Freddieho, ale krásný zážitek s jinak velmi dobrým zpěvákem. Ale skutečně závidím tomu, kdo kdy viděl Queen s Freddiem osobně, třeba ve Wembley. To muselo být neskutečné.
    To co nahráli Queen ve studiu bylo vždy skvělé. Ale to co zahráli na pódiu, tak to bylo ještě
    o několik stupínků lepší s vynikajícím Freddiem. Tady je samotná velikost Freddieho Mercuryho a Queen.

    P. S: Bohové neumírají! Díky Freddie
  • pardon mikrofon v leve ruce
  • nevite nekdo jestli byl freddie mercury pravak nebo levak protoze kdyz zpival drzel mikrofon v prave ruce a kdyz hral crazy little thing called love tak na kytaru hral pravou rukou
  • Já měla Freddieho taky moc ráda a vlastně pořád mám,i když už není mezi námi. Na koncerte v Budapešti jsem bohužel nebyla a do dnes toho moc lituju,musel to být skvělý a nezapomenutelný zážitek na celý život.
  • Patřím také ke starší generaci, ale na koncert Queen jsem se do Budapešti nedostala.Dodnes lituji.Byli tak blízko.Proč píšu.Pro ty, kteří rozumíte polštině je na youtube.com zajímavé video pod názvem AIDS - oszustvo naukowe. Na něm můžeme shlédnout výpověď řecké novinářky Papagenidu,která byla rovněž nakažena virem HIV. A světe div se, přežila a těší se dobrému zdraví.Od jmenované se můžeme dozvědět, že ne- zabíjí virus, ale nasazené léky, které devastují orgány v těle. Hlavně játra.To léky na AIDS zničí člověku imunitu. V dalších videích vypovídají lékaři.Všichni, kdo brali léky zemřeli. Kdo odmítl, žije.
    Lidé umírají vlastně na otravu. Na viry léky nezabírají. Ať žije Farmaceutický koncern ! Byznis nemá slitování. Peníze versus lidský život. Proto je Freedie Mercury už jen legendou !! Škoda jeho života, škoda tohoto velkého umělce. Nikdo Mercuryho nenahradí. Nikdo nemá na jeho hlasový fond a šarm.!!
  • Moc zdravim vsechny priznivce Frediho Mercury ,musim rict ,ze jeho moc miluji ,mela jsem tp stesti ,ze jsem byla na jeho koncerte v Budapesti ,uzasny zazitek ,kdyz zemrel bylo to jako pohreb v rodine . Ahoj Renata

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit