Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Freddie je jeden z nejlepších zpěváků co znám. Škoda že už nežije. Patří mu odemne velký Dík za to co pro hudbu udělal.
  • dobrý den, není tady uvedeno umrtí..
  • Před 21 lety nám hnusná nemoc vzala jednoho z nejlepších zpěváků, té doby, možná i té dnešní. A je jedno, jaký byl a nebo nebyl. Hlavní je to, že uměl úžasně zpívat a že kdyby si ho ten nahoře nevzal do nebe, stále by tu určitě byl.

    Doufám, že se tam nahoře má dobře a stále zpívá.
  • všechno nejlepší freddie ♥
  • ara
    Happy birthday, darling! :-* We still love you...
  • ara
    Adresu už jsem tu jednou psala - Garden Lodge, 1 Logan Place, Kensington, London, United Kingdom.
    Letos tam Mary Austin nechala udělat plexisklové desky několik metrů na obě strany od hlavního vchodu z ulice, takže lidé psali na ty desky, lepily na ně lístečky se vzkazy a Freddieho fotky, nebo je dávaly za ty desky. Mnoho lidí tam přináší květiny/kytice, někdo také svíčky. Lidé tam chodí během celého dne, ale nejvíc jich tam je asi přesně v tu dobu, kdy Freddie zemřel (oficiálně 6:48 pm). Bohužel jsem neměla to štěstí tam přímo v tuto dobu být, takže nevím, jestli se tam děje něco speciálního.
    Samozřejmě téměř všichni tam fotí a alespoň chvíli tam postojí. Někteří tam dokonce přichází i v oblečení s motivy Queen.
    Koukni na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=brScCFhanK4&list=FLLM9clHtUwF-3HYtL1T6oFA&index=24&feature=plpp_video
  • Ahoj, prosím tě kde přesně najdu Garden lodge? jaká ulice atd? A jak to tam probíhá?děkuju *3*
  • Freddie Mercury: The Untold Story.. čt už na něho bohužel nemá vysílací práva, ale dá se stáhnout na ulož.to
  • for Tom: já jsem si na to vzpomněla, dokonce jsem celý den strávila v černém oblečení, potesknila si u písně No One But You.. a také jsem čekala, že alespoň na Nově dají zprávu o něm, ale místo toho tam dali zprávu o výročí kanálu nova cinema.. nakopat do zadnic *16*
  • ara
    24.11. 2011 jsem byla u Garden Lodge v Londýně. Podle mého tam bylo docela dost lidí (během těch 2,25 hodiny nás tam většinou stálo mezi 20 a 40, ale lidé se tam často střídali), za což jsem byla vážně moc ráda. Freddie má stále fanoušky po celém světě, kteří na něj vzpomínají i po 20 letech a kteří jsou ochotni dokonce zajít zavzpomínat i k jeho domu. Legendy nikdy neumírají a on jí rozhodně je.
    We still love you, darling. We miss you but you still live in our hearts.
  • rex25
    Je mi to strašně líto, že už nemůže být mezi námi. Ale legenda nikdy neumírá. Já na něj nezapomenu nikdy. Myslel jsem na to dlouho, že vlastně 24.11.2011 tomu bude 20 let, co nás bohužel opustil. Když si představím, že přesně před 20 lety už v tolik hodin nežil...
    ...chce se mi brečet(a to jsem chlap). Je mi, tak strašně líto, že jsem nemohl být na ani jednom jeho koncertu a vidět ho naživo.
    Jinak mohli aspoň nějakou vzpomínku dát do tv. Ještěže jsou ty rádia. Kde na něj zavzpomínali. Ale když nic do té tv nedali a místo toho tam dali ty trapné seriály, které stejně o ničem nejsou, tak je to opravdu smutné.
  • rex25
    Lol, nechápu proč mi to tam dává, že jsem ženského pohlaví, když jsem muž. *4*
  • Dnes uplynulo 20 let od úmrtí jednoho z nejlepších a nejvýraznějších zpěváků moderních dějin a já mám z toho rozporuplné pocity:
    Kolik si nás na tento den vzpomělo? Kolik z nás sem něco napsalo?
    Když Freddie zemřel stal se rozlučkový koncert, který přenášely desítky TV stanic do celého světa, symbolem boje proti AIDSu a dnes - po 20 letech toto výročí nezmínila ve zprávách ani jedna naše TV stanice (myslím Prima, Nova, ČT)! Přitom je dnes tato nemoc stejně aktuální, ne-li aktuálnější než před 20 lety...
  • Velka skoda ze uz tu neni *9*
  • Dnes je to přesně 20 let, co zemřel velmi slavný zpěvák Freddie Mercury. I taková velká sláva se skupinou Queen mu bohužel nestačila k tomu, aby se nevyhnul zákeřné nemoci AIDS. Freddie byl bisexuál a doplatil na bohémský život. Velká škoda, že odešel předčasně. Nicméně byl o jeden pouhý den starší jak moje souznitelka v dnu narození Hanička-písnička Zagorová. Hanka sice nedosáhla takových to megakoncertů jako Freddie, ale dodneška vyprodává sály v Čechách na Moravě a na Slovensku. Freddie byl šampión ve svém oboru. Například jeho píseň Champion, je dnes součástí oslav vítězů při nejrůznějších sportovních akcí. Freddie byl génius hudby, který se zapsal v pěveckém umění do nesmrtelnosti historie. Zdraví souznitel v dnu narození Hany Zagorové Kamil Točík.
  • Nezapomeňte,zítra je to 20 let,co Freddie zemřel.Věnujte mu tichou vzpomínku a zapalte třeba i svíčku,Já to určitě udělám. byl to skvělej i když trochu nezpoutanej človíček,ale byl to také fenomenální zpěvák na kterého se nedá zapomenout.I still love you.
  • Splnil jsem si sen..byl jsem Na Logan Place a ty pocity se nedají vyjádřit..I miss you Freddie..
  • Nazdárek lidičky,nezná někdo z filmovaný životopis freddyho a queen???Před nějakým časem ho dávaly 24.12 na Čt 1.Moc vám díky *4*
  • škoda že freddir umřel *9* *9* *9* *9* *9* *9* ale lidi ho znají dodnes *3* *15*
  • ariel
    a jejich hudbou se vyrustala od mala*2* *15*
    Freddie Mercury
    *14* *15* *2* *4* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit