Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ariel
    Freddie Mercury je legenda ,taky nenahraditelny se svou kapelou
    forever *4* *14* *2*
  • Ahoj. Adresa Freddieho domu je Garden Lodge, 1 Logan Place, Kensington, London, United Kingdom. Přeji krásný výlet *4* Já se tam chystám, pokud všechno vyjde, 24. 11. *14* *15*
  • Mimochodem, víte, že Disco vymyslel právě Freddie a bylo to za účelem životního stylu a hudby gayů. Takže dokázal víc, než jen zpívat a psát hudbu.
  • Koukám, že je tady hodně přízpěvků řešící jeho orientaci. Tak byl na kluky a co?! A maj ho rádi miliony lidí na světě proto že byl teplej, nebo že hodně dobře zpíval a má na svědomí desítky nesmrtelných hitů??? Třeba jako Under pressure s D. Bowieim. Jen škoda, že už nikdy neuvidime tyhle 2 legendy spolu na jednom podiu, jako měli to štěstí tisíce lidí v 81.
  • Zdravím všechny fandy Freddieho, chtěl jsem Vás zde poprosit, zda někdo neznáte přesnou adresu Freddieho domu v Londýně? V půli října odlétám do UK a velice rád bych tam zašel. Děkuji Alex, fanda Freddieho.
  • Freddie, nejlepší z nejlepších, nejen zpěvák ale i osobnost.. svět tě bude milovat ještě spoustu let... všechno nejlepší... only the good die young... *9*
  • ara
    Koukněte se dnes na Google nebo nebo na tohle video http://www.youtube.com/watch?v=Xe0gIFxYhrk&feature=feedu Google má sváteční logo - animaci Freddieho za doprovodu Don't stop me now! Krásný *14*
  • ara
    Happy birthday, Freddie!!! :-*
    I still love you and I always will *4*
  • wauworld
    Dnes by mu bylo 65 let !
  • nejfaninka
    Všechno nejlepší Freddie *9*
  • krischa

    Mr. Love

    Miluji tě.. a níkdy tě nepřestanu milovat...<3
  • Freddie je nenahraditelný

    Freddie byl dokonalý!!!Uměl všechno:Dokonale zpívat, bomba kreslit, psát dobrě melodie a texty atd.!Strašně mu závidím!!(A byl i hezký*4*).Škoda, že umřel!Skoro vždy když někdo slavný umře se říká co by se mohlo stát kdyby žil...Většinou se tak ti mrtvý víc proslavý než když byli živí...Ale to u Freddieho rozhodně neplatí!!On dokázal velké věci!Sice například Beatles byli slavnější ,ale v mém srdci rozhodně ne!!! R.I.P. Freddie!!Pořád se na tebe dobře vzpomíná!! *3*
  • gagacek

    Re: Fuj!!!!!

    ti lidi jsou magoři nesmí odsuzovazt lidi za to jací jsou já jsem třeba např...debilní no a co jako to je snad moje věc ne..tak at si ti lidi strcí hlavu do zadku....a co jako kdyby třeba oni byly postižení a my jsme se jim taky smály myslím že ba jim to nebylo příjemné... *16* *16* *16* *16*
  • gagacek

    Re: Jen...

    *9* *9* *9* jj přesně já jsem se taky narodila o 6 let později je to smůla...al ejsem ráda že jsou knížky cd atd.....aspon něco... *4* *4*
  • gagacek

    Re: :((

    jj to mě taky....kéž by jsem ho mohla videt...... :( *9* *9*
  • gagacek

    miluji te

    fredie je moje životní láska už od mala jej poslouchám..je to ten nejlepší zpěvák chlap a je velmi citlivý a nevadími že byl odlišný např jako že se jinak orijentoval...atd...fredie pro mě nezemřel a v mém srdci stále žije..za to co ve svém životě prožil si zaslouží potlesk....za to že na Zanzibaru jej nikdo neuznával..neměl ani..své místo na nástěnce...už jako malý byl talentovaný...ale Zanzibaru se o něj nezajímalo.....to byl asi důvod ktomu proč nezminovat svůj původ....jemi ho moc líto...byl to užasný člověk a ti lidi co ho kritizují kvůli tomu např že je GAY no a co jako to je normální ne ...nezaleží jaký je napovrch ale jaký byl v srdci...a ti lidi co ho kritizují at jdou doprdele..tam budou mít čas si promislet co udělala.....mám tě ráda fredie..... *14* *4*
  • Re: :((

    Freddie byl úžasnej *4* ... Ale myslím, že pro ty co ho měli rádi nezemřel.. jediné co si přeju se vrátit do doby, kdy žil a aspon jednou ho spatřit *14* a slyšet jeho krásný hlas... *7* *7* *7*
  • Neumřel

    Pro mě Fredie nezemřel. Vzhledem k věku jsem měla teoretickou možnost ho vidět, vzhledem k režimu to šlo těžko a Queen nehráli ani v rozhlase. Koupit alba nemožné. Přesto jsem k němu ke konci osmdesátých let došla a od té doby musím jeho hlas slyšet prakticky denně, alespoň na chvilku. ím je vlastně řečeno vše.
  • nejfaninka

    >:-(

    kterej dobrák tu furt ty hezký příspěvky hodnotí furt 5?? *7* *7* *7* *16* *16*
  • Re: Fuj!!!!!

    fuj, fakt se mi z tohohle dělá špatně... Freddie byl naprosto skvělej bez ohledu na jeho nemoc.. prostě nej hudebník na celým světě, nikdo už nebude jako on... jen mě strašně mrzí, že odešel přesně když mi byly 4 měsíce a že jsem ho nikdy nemohla vidět na koncertě.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit