Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: show must go on

    hmm no viete ze who wants to live forever napisal brian?? ked nie tak uz viete... ja ked som to zistila som bola strasne nestastna.... ta piesen sa tak velmi hodi k freddiemu....
  • Re: Re: Re: Jen se potřebuju vykecat...

    jeeej aj ja chcem vediet.... myslim ze tam byva mary austin este stale... skocim na navstevu...
  • Re: Jen se potřebuju vykecat...

    freddie v pekle?? nikdy!! on s jeho hlasom a jeho srdieckom..... spieva niekde v anjelskom chore!!! do pekla si odskoci len niekedy na nejaky pekelnu party!!! strasne vam zavidim ze ste mu boli tak blizko... ja som este ani nezila..... strasny pocit!! tak velmi by som ho chcela spoznat!!! *9*
  • unik

    Já jsem debil

    Já nestihl Jeho narozeniny *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • JeDiNeČnÝ FreddiE

    VšE NeJlEpŠí k NaRoZeNíNáM FrEddiE,BYl jsi nejlepší na celým světě,král popu...tvůj hlas byl jediný na světě,prostě nejlepší.Tvé písně jsou nezapomenutelné,škoda že už tu nejsi.Jsi prostě krááááááál hudby *3*
  • Legenda

    Všechno nejlepší Freddie
  • Krásné narozeniny

    Vše nejlepší k narozeninám tomu největšímu umělci, který kdy zpíval. Je nám po tobě moc smutno Freddie
  • IQ Českého národa.

    Freddie byl pro primitivy bisexuál a pramenilo to z jeho bohémského života. Je každého věc jak žije a ským žije. Ať se každý podívá sám na sebe, jak je vylízaný. Zdravím lidi co uznávají jeho umění. *3*
  • kiris

    Byl to zpěvák...

    ..který zpíval s králem popu!
  • ajusinkal

    hm

    byl to dobrý zpěvák ale zemřel na aids..je mi to líto..:(
  • Re: Re: Velikan

    Přesně! Kdo viděl tu scénu musí souhlasit, že to rve srdce, nádherná píseň. Freddie forever...
  • q.catherine

    Re: Re: Jen se potřebuju vykecat...

    Jo jo, jen mi na sebe dej maila - nerada takový věci sděluju veřejně. *3*
  • Re: Jen se potřebuju vykecat...

    Mohla by jsi mi prosím říct kde přesně se v Londýně nachází dům Freddiho?Děkuji Eva
  • obdiv

    Freddie Mercury byl opravdu PAN zpěvák.Moc mě mrzí že jsem nikdy nebyla na jeho koncertě.Musel to být fascinující zážitek.Bohužel,v době kdy žil to nebylo možné a později,kdy už by to možné bylo,tak zemřel.Vždycky ho budu považovat za legendu populární hudby.Škoda, že již nic nového od něj nemůžeme slyšet,ale veliké díky alespoň za to,co nám tu zanechal.
  • q.catherine

    Jen se potřebuju vykecat...

    Žila jsem tři roky v Londýně celkem blízko domu kde žil Freddie. Pokaždé když měl výročí narozenin nebo úmrtí jsem mu na jeho práh pokládala růže. Bylo to vždycky moc moc dojemný... pár prochladlých lidí s kytkama a dárkama... jednou dokonce zapálené svíčky na zemi vyrovnané do tvaru FREDDIE... Jednou jsem se dala do řeči s nějakým mužem a on mi řekl, že sem přijel jen proto, aby mohl vzdát hold největšímu z největších. Přijel až z Venezuely!! To je fascinující, jak po letech Freddieho genialita a charisma pořád působí... Ted´ jsem zpátky v Čechách a je mi smutno, že tenhle můj rituál nemůžu dělat dál... *9* Někdo se modlí k Bohu, já k Freddiemu, i když vím že je v pekle a pekelně si to tam užívá, na to vemte jed!! *3*
  • Re: Re: Re: Velikan

    Theres no chance for us
    Its all decided for us
    This world has only one sweet moment set aside for us

    Forever is our today
    Nema to chybu To rika vse
  • Re: Re: Velikan

    Asi tak nejak
  • Božský FREDDIE

    Dnes je tomu už 17 let co jsi nás opustil Freddie. Pořád je ta bolest v našich srdcích obrovská a nikdy se jí asi nezbavím, ale doufám že se jednou v nebíčku potkáme. Moc nám všem chybíš a tvá pozice je a bude neotřesitelná. Jsi prostě to nejlepší co chodilo po této zemí. I STILL LOVE YOU FREDDIE MERCURY
  • show

    show must go on Freddie
  • bulsara

    24.11. 1991

    R.I.P. Freddie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší