Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evelina

    je nám smutno

    Drahý Freddie,zítřek je pro nás, tvoje fanoušky, velmi smutným dnem. Tvůj hlas nám stále zní ze všech dostupných médií, je krásný, osobitý a nezaměnitelný. Jsi tady stále s námi. *14* *14* *14*
  • mili.h

    show must go on

    Souhlasím, že píseň WHO WANTS TO LIVE FOREVER je nádherná a taktéž mi z ní jde mráz po zádech, ale samozdřejměje tu ještě jedna a to je SHOW MUST GO ON- nejvíce se mi líbí tato část:
    Ooh mé srdce ve mě puká
    Můj make-up možná stéká
    Ale můj úsměv stále zůstává
    Moje duše je zdobená jako křídla motýla
    Včerejší příběhy budou stárnout ale nikdy nezemřou
    JÁ MŮŽU LÉTAT- MÍ PŘÁTELÉ...
    Postavím se tomu s rozesmátou tváří
    Já se nikdy nevzdávám
    Stále - s šou
    Dostanu SE až na vrchol,
    přežiju
    Teď v sobě musím najít vůli to vše překonat....
    Teď mi jde mráz po zádech!!Co asi cítil,když psal tuto píseň - NADĚJI???
    Freddie,teď už opravdu můžeš létat. Navždy zůstaneš v naších srdcích...
  • mili.h

    Re: best song

    Jednoznačně Breakthru a Innuendo a samozdřejmě nemluvím jen o hudbě, ale především o textu. Je to nádnerná skladba, slyšela jsem jí snad milionkrát a vždymi vžene do očí slzy ....
  • mili.h

    Freddie!!!!!!!!

    Ahojky.Jsem tady ve fanclubu nová, ale fanynka Queenů jsem snad už od plenek... Je mi 22 let a strašně bych si přála abych se narodila dřív, abych mohla zažít tu úžasnou šou pod vedením Freddiho Mercuryho...Pána, sice né krásného,ale natolik oslńujícího a charismatického s nejLASKAVĚJŠÍM úsměvem pod sluncem... chtěl milovat a být milován o čem vypovídají snad všechny jeho písně,které mám hluboko vryty v srdci... Všichni tě milujeme Frediie a ať jsi kdekoli, tak v naších srdcí zůstáváš navždy...... *14* *9* *9*
  • nika1979

    Re: gay

    každej sve iluze to jseš ty mrkvičko, nat tu nechot queen je kapela legenda
    freddie mercury *5* *5* *5* *5* *5* *13* *13* *13* *14* *14* *14*
  • Re: Velikan

    WHO WANTS TO LIVE FOREVER,tobě to asi říkat nemusím,ale kdo chce skutečně pochopit text této písně musí vidět film Higlander...It's all decided for us
  • nika1979

    Re: Re: gay

    TOJE PRAVDA ................ VNAŠEM SRDCI ZPIVA. ............ AJ MEM.... SRDIČKU ZPIVA NEJJJJJJJJJJJ PISNIČKY BIL ŠARMATNI VELIKAN GAY....... FANINKA JEHO *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Re: Re: The Miracle

    taky jsem včera nanej misela moc mi chyby pokud mate tiskarnu tak jsi ho vitisknete jako včera ,,,,,,,,,,,,,,,, slzi mam až do dneska napořad aj freddikem merccury velikanem tady jsem dala vam fotky jeho velika obdivovatelkině................. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • evelina

    jsi nenahraditelný

    Qveeni se sice snaží seč mohou pokračovat, ale bez Tebe Freddie to už nikdy nemůže být ono. Podle ohlasů na včerejší vystoupení v Praze se to potvrdilo.Mooooooc chybíš. Štěstí, že žijeme v době, kdy si tě můžeme vychutnat prostřednictvím videa, CD ..... Ale přeci jen tvoje osobní přítomnost je i tou nejlepší technikou bohužel nezastupitelná. Měj se v nebíčku dobře a věř, že jsi tady zanechal hodně moc smutných fanynek a fanoušků *4*
  • jaf

    idol pro příští generace

    Freddie je můj idol, myslím že změnil můj život. přetím jsem byl takový ušlápnutý bez sebevědomí. od té doby co poslouchám Freddieho my sebevědomí opravdu nechybí a každý den se peru se životem. myslím si, že Freddie bude idolem příštích generací. *4*
  • nika1979

    Re: mlaďoši, máte můj dík...

    ja nejsem pubertak
    je mi 29 let ..........dores bud slušna *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    Re: Re: forever Freddy Mercury

    neboj ......... jse bude divat jse naneho divame a zpominame aspon ho nic netrapi vem te jsi svičky věnce , križ a spominejte ja ho tajna faninika budu........................zpominat naneho *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Velikan

    Nebudu se zminovat o jeho osobnim zivote ale umeleckem Byl to velikan ktery mel v sobe dar (CHARISMA) opravdu tuto vec umeleckou ma malo kdo a to proto ze to se neda naucit s tim se clovek rodi.Freddie Mercury to mel vrozene a proto byl takovy vynikajici zpevak ze super pisnickama ktere se poslouchali a budou se poslouchat na porad...Pan umelec VELIKAN.........Pokud jde o pisen muzu rict ze skoro vsechny jejich skladby se mi lyby ale nezamenitelna skladba kterou kdyz slysim jde mraz po zadech je WHO WANTS TO LIVE FOREVER
  • jaf

    Re: The Miracle

    Freddie nebyl nikdy ženatý v jeho životě byly dvě ženy Mary Austin a Barbara Valentine.
  • evelina

    Re: The Miracle

    Dík za tvoje slova, vyjádřil jsi moc krásně přesně co cítím i já. Tvůj příspěvek mi při vzpomínce na mého idola FREDDIEHO vehnal slzy do oči a vůbec se za to nestydím. Feeddie byl a zůstane v našich srdcích stále živý.
  • FOREVER FREDDIE

    Už jenom tři dny a je to tady. Moc se těším, že konečně uvidím Freddieho naživo, i když jen v jedné nahrávce na plátně, ale ta pěvecká kvalita bude jedinečná a opravdová. Škoda, že už nejsi mezi námi Freddie, moc nám všem chybý tvůj užásný a nepřekonatelný hlas.
  • The Miracle

    Mercury je,byl a bude vždy pro mě idol.On žil tak jak chtěl a nebral to,co chtěli ostatní.Každej si myslí,že byl už od mládí na kluky,ale nebyl,byl ženat sedum let se ženou.Mercury žije v našich srdcích a,kdo neviděl aspoň jednou klip Living on my own tak jako by nežil,protože tam byl Freddie takový jaký byl ve skutečnosti.Kdo neměl šanci ho vidět někdy v televizi a tvrdí,že posluchá QUEEN tak lže,protože on tam mluví pravdu a nic si nevymejšlí. Proto ho miluju,nejvetší škoda je,že jsem ho nemohl potkat. Sbohem pane Mercury,žijte dál tak jak jste žil. SHOW MUST GO ON.
  • Re: best song

    moje nej je Now I'm here
  • nika1979

    odkaz fanouškum všem nam

    že freddy mercury teda skupina queen maji koncert 31. 10.2008 v Praze napočest f.m budu............ tam vystupova všichny zpěvaci tak běžte tam pak jsem mi tu napište slušne odkazy jasně? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • best song

    zdravim, nekdy v roce 85 jsem nasel doma zahrabanou kazetu the game a od ty doby se v tom vezu *14* a jsem jenom rad. Chci se zeptat jaka je vaše nej nej nej piseň od queen? U mně jednoznačně vede don´t stop me now. Jak jste na tom vy?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší