Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MILÁČEK FREDDIE

    FREDDIE? To byl človíček,na kterého není možné zapomenout.Myslím,ze to nebyl jen skvělý zpěvák,showmen,ale taky výborný kamarád a přítel.Tomu,kdo ho poznal a měl to štěstí,že s ním mohl prožít kus života,lze jen a jen závidět.Freddie navždy zůstane v našich srdcích,jako někdo,koho nelze nahradit.I STILL LOVE YOU FREDDIE!!!
    *14* *14*
  • Re: I STILL LOVE YOU, FREDDIE

    freddie mercury
    on stale je naŠICH KRASNICH SRDIČKACH
    UKRITEJ A JAKO PRINCEZNA DIANA TAKE JE VNIŠICH KRASNICCH SRDIČKACH freddik MERCURY NAŠ IDOL MILAČEK LASKA NAS FANOŠKU *5* *16* *8* *5* *3* *13* *5*
  • Freddie forever

    Freddie se narodil, skládal, zpíval, žil, aby udělal šťastný neskutečný množství lidí po celým světě. Bohužel jeho hektický a bohémský život ho stál zdraví a nakonec i život *9* . Lepšího zpěváka těžko někdy bude. Freddie forever and ever *4* .
  • Freddie

    Zdravím všechny fandy tohoto úžasného zpěváka:))) nebudu tady psát, jak strašně dlouho vyrůstám na jeho písních apdb. i když je to pravda, řeknu jen, že Freddie byl zpěvák, který vytřel všem zrak a myslim, že to dělá i nadále po jeho smrti, i když je spoustu suprovejch kapel a zpěváků(např: Depeche mode(má nejoblíbenější), Madonna, David Bowie atd..) myslim, že Freddieho hlas je velmi pronikavý a nepřekonatelný!! *4*
  • I STILL LOVE YOU, FREDDIE

    Freddie nikdy nezemřel. On zůstává dál s náma. Zůstáva v našich srdcích a nikdy nás neopustí. ON ne. Byl to neskutečně velkej člověk s obrovskym srdcem. Znám to už i z vyprávění mýho táty (bubnoval s nim na jednom koncertě). We MISS you Freddie. Byl, je a stále bude ten nejlepší zpěvák ze všech. Patří mezi ty, kteří neumírají. QUEEN FOREVER, FREDDIE FOREVER. I téměř 20 let po jeho smrti jeho písně znějí dál. Moc mi chybí. Bždycky je mi do brekuu, když čtu někde článek o Quen a je tam : "24.11.1991 Freddie Mercury umírá na AIDS. Si úúžasnej.I STILL LOVE YOU, FREDDIE.
  • Re: proč???

    jo ja u jejich pisnicek brecim treba the show must go on. to je mega emotivni pisen *9* *14*
  • i love you freddie forever

    I LOVE you freddie forever
    je jedno ze byl na kluky ja sem taky na holky a nikomu to neva kdyz umrel este sem ani nebyla na svete ale diky cely diskografii co ma tata je queen my favourite band *14*
  • freddie

    Je to frajer! a to moc velkej *4*
  • Re: kontakt

    Já mám rád QUEEN už skoro 30 let.Těď jsem delší dobu v Mnichově v Něnecku.A prošel jsem všechny kluby a místa kde Freddie řádil a bydlel.Hledal jsem někoho kdo ho znal.A v jednom klubu jsem narazil na pána,který Freddieho znal. Krásně jsme si popovídali a trochu poplakali. Zatím ahoj. Queen Forever
  • Re: FREDDIE FOREVER

    Na Freddieho nelze zapomenout. Byl jedinečný, jeho charisma, jeho hlas, to jaké skládal písničky. Freddie forever. *14*
  • Náš Freddy

    Freddy Mercury byl nekdo..vyrostl jsemna jeho hitech,a mam ho rad takoveho jaky byl...pro me to bude vzdy velky vzor *3*
  • FREDDIE FOREVER

    Lidi,vy jste snad na Freddieho zapomněli,nebo co?!Tak dlouho žádnej příspěvěk do diskuze.... *9*
  • Freddie is number one

    Všechno nejlepší k 16 výročí,moc tu chybíš,byl si a vždy budeš nejlepší. *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: queen

    jo a jeste neco moje nej jsou-No one but you, I want to break free, Bohemia Rhapsody,One vision a I want it all...........ale stejnak vsechny jejich pisnicky jsou neeejlepsiii *5* *3*
  • Re: Re: Re: Re: queen

    no jisteee Freddie FOREVER *4* *3* *14*
  • proč???

    Je to v prdeli.Nikdo jako on už tady nikdy nebude.Zase jsem poslouchala jeho písničky a teď mám z toho depku.Já vím,že si říkáte co tady vyšiluju,ale musela jsem to napsat. *9*
  • 16 let

    Uz je to 16 let co nas Freddie opustil. *9* No one but you Freddie!!!!! *4*
  • Re: 16. výročí

    Nikdy nezapomeneme.

    Queen a Freddie forever.
  • 16. výročí

    Dnes je to 16 let, co nás Freddie opustil. *9* Vzpomínáme a nezapomeneme Freddie. *4*
  • Re: Freddie Mercury is best!

    moje řeč jo muj e mail queencom@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit