Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: queen

    já neposlouchám hip-hop a ani rap mě baví jen queen a nejvíc one vision a spread your wings a i want to break free freddie je nej bez pochyb a kdo říká že ne tak asi nikdy neslyšel pořádnou hudbu freddie *4*
  • FREDDIE FOREVER

    Freddie Mercury byl a zatim pořád je nejlepší zpěvák co kdy chodil po týhle planetě,jeho hlas byl něco co nikdo jiný v životě neměl,queen poslouchám už od 5 let a je mi 22,sou to jedničky,a vždy zůstanou jedničky,freddie je tě škoda,the best queen.
  • Freddie

    Byl bisexual což je trochu rozdíl!Takže (jebal)i ženy!Jen pro opravu!A nenávážejte se do zpěváka,kterému se nikdo nevyrovná!!!
    *13* Freddie forever!!!
  • Freddie

    Tak cital som tu vsetko a dalo mi to zabrat.V podstate je to vsetko na jedno kopyto:Da hentoho prijebaneho kokotka co ma depky ze rodicia biju a tatko ho klati a potom pise ze Freddie je chudak atd: to ma byt jako co??jaj no ludia su vseliaky no nie.tak spet k Freddiemu,proste povedal by som ze Neklasicky genius,ohromujuce vystupenia,priam az bozsky hlas ktory vas prilakaa donuti vas sa spytat kto to je ak bi ste poculi niekde Queen aneviete kto to je a pohyby no roste orginalita,dnesny spevaci ak sa to da taknazvat sa maju stale co ucit od velmajstrov jako bol freddie.a kukam ze tu bol rozhovor o pekle a neby kde je fredie:Dtak vam poviem co som cital ked sa pytal novinar freddieho na otazku ci che ist do neba a viete co povedal ze nie a novianr na toi nie a prewco??a fred na to pozrite sa na tych zaujmavych ludi ktorych mozete stretnut v pekle a pripravte sa vy tam pojdete tiez:DDD tak toto bol nas Freddino,HOLD BOL SI A BUDES NAJLEPSI,
  • freddie

    heeej.cauky lidi je tady nekdo.kdo by vedel kde se da sehnat plakat freddieho v zivotni velikosti.to je pro tetu ktera se narodila 5.9.(o 13 let mladsi nez freddie)a to fakt nekecam
  • navzdy

    Bez Freddieho pisnicek bych si nedokazal predstavit zivot. v jeho pisnickach se vetsinou zpiva o zivote a hlavne pisnicka These Are The Days Of Our Lives ve ktere se s nama Freddie louci,s nama fanouskama.I still love you Freddie *14* *14*
  • Re: Re: queen

    jooo? a odkud jsi ja neznam v mem okoli pubertaka ktery by poslouchal queen vsichni samy hip hop ale vzdyt to neni hudba.hudba je to co hraji queen a nikdo to neumi jak oni a jak to umel Freddie.
  • Re: Re: pokračovatel

    ne myslíš mercuryho *3*
  • Re: queen

    kámo mě je 13 let a queen poslouchám taky a nic jiného *3* *3* *3* *9* *9* *13* *13* *8* *16* *8* *5* *4* *5* *1* *1*
  • queen

    vite me je teprve 15 let a Frediho jsem teda ani nezazil. queen posloucham uz tak od 3 let,pokazde kdyz jsem dosel k tete tak jsem u ni poslouchal jen queen a uz me to zustalo.Freddie byl a porad je ten nejlepsi zpevak.me se do pameti Freddie nevryl ale vryl se my do srdce a tam teke navzdy zustane. *14*
  • Narozeniny

    Nezapomněla jsem,ale 5.9.jsem se nedostala k internetu.Přeju Ti Freddie všechno nej nej.Jen škoda,že už to nemůžeš oslavit v tom tvém velkém stylu tady s námi na zemi. Ještě jednou všechno nejlepší,byl si jednička a nikdy nezapomeneme.
  • .....

    No trochu opožděně ale přeci...Tak dodatečně vše nej k narozkám Freddie!!!Jsi farajer největší.....Máš krásnej hlas *14*
  • narodeniny

    vsechno najlepsi k tvim narozeninam Freddie mam te taky moc rada ako aj vsichni tvi fanusici *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Freddie

    Vsetko najlepsie milacik mam ta moc rad a stale budem! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Výročí narození

    Freddie by měl dnes narozeniny, vše nej, Freddie! Je nejslepší, je jedinečný!
  • Narozeniny

    Všechno nejlepší k tvým narozeninám Freddie!! *14* *14* *14* *14* *4*
  • Freddie is best!

    Happy Birthday Freddie!I'll love you forever!Edo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* http://www.youtube.com/watch?v=6bw4iEbTNKo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • .....

    Freddie Mercury, je ten nejlepší zpěvák pod sluncem! Kam se na něj hrabe nějákej blbej Junstin Timberlake??? Má krásnej hlas...Je ho škoda, ale zase si svuj život užil na plno ale zaplatil velikou daň....
    FREDDIE 4EVER!!!

    *14*
  • FREDDIE

    Jsi nej, Freddie. Stále...ještě nikdo tě nepřekonal a ani nepřekoná. Jsme stále jen Tvoji. *14*
  • Freddie

    Dokonalý, úžasný, jedinečný..... prostě král... ať se na něj hází cokoliv v jakékoliv podobě, stále tady budou lidé, kteří se bez jeho úchvatného hlasu neobejdou...
    Prostě jej miluji..
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit