Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Freddie Mercury is best!

    FREDDIE MERCURY BOL A STALE JE NAJLEPSEJ A MUJ NAJOBLUBENEJSEJ SPEVAK JE NAJLEPSEJ JE TO MUJ MILACEK *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: FREDDIE ?

    napsala ses to velice hezky dik*14*
  • Re: Queen

    Jsem na tom podobně.Freddieho hlas mě doslova fascinuje.Můžu ho poslouchat téměř denně.Ale řekni,copak je možné Freddiemu a Queen odolat? *3*
  • Re: FM

    Určitě nejsi blázen.Já jsem mnohem starší,než ty a jsem na tom stejně.Freddieho hlas mě doslova fascinuje a vůbec jeho hudba je skvělá.Mám spoustu CD a DVD a pouštím si je dost často,téměř obden.Tak se měj a poslouchej Freddieho dál.
  • FREDDIE ?

    Ať byl jakej byl, ať byla jeho sexualní orientace zaměřena jakýmkoliv směrem,patřilo to k němu. Byl to FREDDIE MERCURY a byl nejlepší . A myslím, že v srdcích nás všech, kteří jsme ho obdivovali a měli rádi, to tak zůstane napořád. Freddie díky moc, za všechno.
  • Re: Re: prostě freddie

    Jak se choval je přece jenom jeho věc,ne?Nebe by si zasloužil kvůli hudbě kterou složil,protože hodně lidem tou hudbou dodává energii!
  • Re: prostě freddie

    V nebi to těžko.Spíš v pekle.
    Za soustavné porušování přikázání nesesmilníš.
  • Re: Queen

    Mám to skoro stejně.
  • Re: byl nejlepší

    ano fredii byl nejlepsi a skoda ze tak brzo odesel ale byl to jeho osud ,to aby ho lidi obdivovali dal jako by žil a on žije v našich srdcích ...... *4* *14*
  • Re: Queen

    JSI MANIAK ale jsou nejlepsi *3*
  • Queen

    Queen ,Queen Queen,porad Queen,rano Queen ,po snidani Queen ,v praci Queen,na mobilu Queen,na tricku Queen,v hlave jen Queen Queen Queen ,po obede Queen,po praci Queen ,jedu na dovolenou v aute Queen ,na pokoji svoje plakaty Queen,pak prijedu domu a zase ????Queen Queen Queen,vsihni ,mi rikaji nehrabeti z toho?A ja na to Queen Queen Queen,vecer Queen,verili byste ze se mi o Queen i zda?
  • prostě freddie

    Bezpochyby jeden z nejlepších zpěváků,co se kdy narodil,tohohle umělce je fakt škoda.Doufám,že teď dělá radost těm lidem kde teď je(asi v nebi).Jsem ráda,že jsme měli vůbec možnost ho poznat!Freddie děkujeme za tebe!!!!!!!
  • Re: To Eternity

    Tady někdo četl Bohémskou Rhapsodii:)
  • Freddie Mercury vs Bulsara

    Mno, zajímavé příspěvky, ale nechápu jak můžete napadat někoho, když napíše že F.M. se mu nelíbí. Je to jeho názor, a moc hudbě nerozumí. Freddie Mercury má hlas o rozpětí 4 oktáv z toho 1 oktáva falset. Měl ho pěkně čistý, nebudu už za ním brečet a oplakávat jej, bohužel život je takový jaký je. Je to pro mě jedinečný zpěvák s velkým Z. A samozřejmě, že také komponista! Rád si poslechnu jeho písně. *3*
  • Re: Re: Freddie

    Ano, určitě to byl i výborný hudebník a skladatel, kdo jiný by mohl složit Bohemian Rhapsody, to je geniální skladba a mnohé další písničky. *14*
  • Re: Freddie

    Zrejme bol asi najlepší, ale trošku ma trápi že sa o ňom rozpráva len ako o šoumenovi a človeku ktorý mal krásny hlas. Áno mal, o tom niet pochýb, ale hlavne a v prvom rade to bol briliantny muzikant a skladateľ!
  • Freddie

    Freddie byl ten nejlepší zpěvák, co kdy žil. Freddie měl jedinečný hlas a k tomu obrovské charisma, se kterým dokázal lidi zaujmout. To, že zemřel je velká škoda a moc mě to mrzí *9* . Velmi Tě obdivuji Freddie a zbožňuju tvé písničky! *14* I LOVE YOU!
  • Re: pokračovatel

    Možná myslíš Paula Rodgerse. *7*
  • byl nejlepší

    Freddie byl jedinečná osobnost,s jedinečným hlasem.Vyrostla jsem na jeho písničkách jak já,tak i moje mamka.Doufám,že moje dítě taky jednou pochopí,že hudbu může dělat jen
    člověk který má charisma...
    Freddie,obdivuji Tě a nikdy nepřestanu...@
  • Re: pokračovatel

    Mno, The Show must go on s nimi zpíval Elton John, jinak nevím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit