Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pokračovatel

    Nemůžu si vzpomenout, který zpěvák pokračoval po úmrtí Freddieho se skupinou Queen a natočil i některé jeho hity. helpněte
  • Pomoc,prosím!

    Prosím,prosím, nemá náhodou někdo noty na klavír?(Freddieho samozřejmě)Na Queen Songs nějaký jsou,ale strašně málo....Tak PROSÍÍÍM..............! *9*
  • To Eternity

    Nesmrtelnost byla to,po čem toužil a nesmrtelnost byla tím,čeho se mu dostalo.
  • Re: I tak

    trapák jsi tak možná ty......a je vidět že máš problém se sluchem.....
  • Re: I tak

    Trapný je spíš tvůj komentář! Zkus najít zpěváka, který bude mít tak velký rozsah hlasu, tak neuvěřitelně čistý hlas a zpěváka, který zazpívá tak neuvěřitelné výšky jako on!! No asi patříš k těm, kteří poslouchají ty chrochtající prasata a považují to za zpěv-to není zpěv, sou to naprostí neumělci!!! QUEEN FOREVER, FREDDIE FOREVER!!
  • Re: QEEEN***

    maš pravdu FREDDYHO už poslouchám 16 let a vůbec mě neomrzel.Je jeďinečný. *4*
  • Re: Děkuji Freddie

    Teď jsem se rozbrečel...Škoda že uš není mezi námi!
  • Freddie

    Zdravím všechny Freddieho fanoušky!Vždycky když se dívám na záznam koncertů Queen,tak strašně závidím všem těm přítomnejm lidem,že mohli bejt u toho.V době kdy Freddie zemřel mi bylo jedenáct a pamatuju si jak mi to bylo hrozně líto.Vím,že do konce života budu Freddieho velká fanynka.Pro mě je skutečně ten nejlepší zpěvák co kdy byl a bude.FREDDIE,I LOVE YOU!
  • Názor

    Budeš se možná divit,ale já znám hodně muziky.Neříkám,že každá je špatná,to v žádnym případě.Ale na Freddieho nikdo nemá.To byl nejlepší zpěvák všech dob.Je to čistě můj názor a určitě ti ho nechci vnucovat.Tak sorry.
  • I tak

    Kdyby si znal víc muziky tak Ti Mercury bude připadat jako trapák, prostě toho moc neznáš. Možná takhle www.allsouthernrock.com
  • FREDDIE

    Freddie je nej nej. Mám spoustu CD a DVD a můžu je poslouchat a koukat na ně pořád do kola. Jeho písničky mi dodávají hodně síly a elánu, jsou nádherný. Když vidím ty dnešní kapely a zpěváky, tak je to bída. To co dokázal na podiu Freddie nemá a nikdy nebude mít konkurenci. FREDDIE je bude vždy nejlepší. Je mi moc líto, jak krutý osud nakonec ukončil jeho život. Podle toho, co jsem oněm četla, musel to být i ohroFmně skvělý človíček. Freddie mej se tam na hoře krásně. Vzpomínáme na Tebe a je nás hodně moc.
  • Stranger

    Freddie byl nejlepší zpěvák všech dob.
    Nikdy jsem neslyšela lepšího. Moc mě mrzí, že zemřel.Miluju Queen a tímto vzdávám hold Freddimu Mercurymu - byl a jsi nejlepší, Freddie!!! *4* *4*
  • Re: queen forover

    Já jsem taky velká fanynka Queen ale bohužel není moc lidí se kterými bych si mohla popovídat o Queen. Tak jsem ráda že jsi aspoň ty *4* Jestli chceš napiš...
  • Freddie

    Freddie byl ten nej nej nej zpěvák který kdy žil. A byl členem té nejlepší skupiny na světě. Prostě taková skupina s takovými osobnostmi na světě už nikdy nebude. Freddieho je velká škoda on je prostě nenahraditelný....Jeho písničky můžu poslouchat pořád dokola a nikdy se mi neomrzí.....I love you Freddie!!! *9*
  • Re: ?

    Jo mas pravdu..Musim uznat ze si dobrej *5* Uz sem si ji stahnul..Diky moooc!
  • Freddie

    Cetla jsem o něm knížku Bohémská rapsodie jednoho života od Lesley-Ann Jonesové.Je skvěle napsaná a často jsem se neubránila slzám. Je ho velká škoda. Lituju, že jsem nebyla na jeho koncertě v Budapešti.Byla to vlastně poslední možnost vidět Freddieho na vlastní oči. Byl to nejlepší zpěvák, tanečník a showman na světě. Freddie je stále mezi námi aspoň v jeho písničkách. Škoda, že jen tak!!!
  • Freddie

    Byl to ten nejlepší zpěvák na světě.Mám sice jediný CD od Queen,ale dokážu to poslouchat věčnost! *14*
  • Freddie

    Co bych dala za to kdybych mohla být na Tvojem koncertě Freddie...Chybíš mi, je mi 14 let a tak jsem tě už nezažila....
    I love you
  • Přáníčko

    Přeji Ti krásné vánoce Mr. Mercury
  • Už je to 15 let *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit