Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • překlad

    Zdravím ve spolek,nemá náhodou někdo z vás český překlad písničky Show must go on? Nebo neví,kde by se dal sehnat?Nikde ho totiž nemůžu najít... *9*
  • *7*

    Ahoj lidi,je mi 16 a mám moc rád Queen,zvláště Freddieho.Už dlouho jsem přemýšlel,že bych natočil takový FAN DOKUMENT,který by mapoval jeho život od narození až po smrt.Určitě v něm bude hodně věcí o Queen,ale hlavně se chci zaměřit na Freddieho!Sháním proto všechny materiály o F. a Queen-fotky,videa,rozhovory,atd. atd. Jestli někoho můj nápad zaujal,tak se mi ozvěte na mail,budu rád za vaše rady a postřehy. Dukument bych chtěl zveřejnit v den Freddieho smrti na "Královské legendě" nebo na podobných stránkách (pokud budou souhlasit,ale myslím že na 90% jo *4* ) díky moc všem *3* *4* *3* P.S. můžu nabídnout všechna alba v mp3 a pár DVD,teda jestli budete mít zájem,ale nechci za to peníze *3* ,na výměnu *3*
  • Lidi, kde se daj sehnat ňáký plakáty Freddieho a Queen???????????????????
  • Freddie-Queen

    Skupina Queen, potažmo Freddie Mercury byla jedna z největších skupin druhý poloviny 20. století. Já osobně jsem na ně narazil někdy když mi bylo 13. I teď téměř po 13 letech jejich hudbu vážně miluju a není pochyb, že nejsem sám. Dodnes je mi líto, že jsem nemohl zažít nějaký jejich koncert naživo *9*. QUEEN forever...!
  • Vklad - ńa co jste zapomněly

    Jednou z jeho posledních písniček byl také singl SHOW MUST GO ON. Tímto celosvětovým hitem /jak se později singl stal/, dal světu vědět, že spekulace a teorie o jeho zdravotním stavu jsou pravda. A malinko bych opravil to že zemřel na zápal plic... Protože hodinu před koncertem ve Wambley se své komnatě či místnosti kde se připravoval před koncertem se shroutil. Byl Převezen do nemocnice, kde zjišťují závažnou infekci v dýchacích cestách a v játrech. *13*
  • ?

    nebylo to spis Innuendo v ty reklame...akorat to nebyl beefeeter ale balantajnka?
  • dobre stranky queen

    jen tak jsem hledal neco, a narazil jsem na studentske stranky queenu. tady je adresa je tam toho hodne, noty, pisnicky ke stazeni, obrazky atd... www.sweb.cz/beliner
  • rádo se stalo *1*
  • Ondřej Militký:Díky moc chlape *3*
  • Queen - absolutně nejlepší a nejgeniálnější rockové seskupení čtyř individualit a freddie nepřekonatelný zpěvák a skladatel. osobnost rockové scény ....
  • v té reklamě myslím byla píseň A kind of magic ... ne ?
  • Čau lidi, nevíte náhodou, jak se jmenuje ta pisnička od Freddieho, jak hraje v tý starší reklame na (bifítr)?Jsou to tak 2 roky co ji davali..tu reklamu.Dík moc.
  • Mně se jich líbí strašně moc.Hodně těžký mi přídou Killer Queen,Cool Cat,Don´t try so hard a mnoho dalších.Na nich de vidět,že Fredddie je prostě nejlepší a nikdo nemá ani tu nejmenší šanci ho nahradit!!!Líbí se vám Bohemian Rhapsody???(Mně teda jo!!!) A na závěr to nejdůležitější:Poslouchejte Queeny dál,protože jsou naprosto úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Queen and Freddie Forever

    Já poslouchám hudbu Queen a obdivuju je už od svých 10 let, lidi v mém okolí čekali, že mě to po pubertě přejde, ale je mi 23 let a drží se mě to stále a NIKDY mě to nepřejde. *13* Nejlepší píseň neexistuje, pže všechny jsou ty nejlepší, nejoriginálnější a prostě nesmrtelné!!! *14*
  • Král Freddie Mercury

    Pro mě je asi nejlepší MOTHER LOVE. Je hlasově hodně náročná a Freddie je zazpíval s naprostou lehkostí. Je to král hudebních hlasů všech dob. Cus
  • Miluju Queen

    Freddie je pro mě ten nejlepší zpěvák na světě!!! Miluju jeho písničky a musim říct, že na Freddieho nikdo nemá(zvlášť, když má rozsah 3 oktávy),líbí se mi i to, jak se oblíká,tančí atd...Dost se mi líbil, když nosil dlouhý vlasy!!!!!!!!!!!!!! Sem rád,že má pořád tolik fandů. Prosim, napište mi, kerá písnička se vám nejvíc líbí- dost mě to zajímá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • jednička

    QUEEN jsou a navždy budou naprostá jednička.Nikdo se jim nemůže vyrovnat! *14*
  • Queeni mají úplně skvělou hudbu...já jsem nejdříve moc neposlouchala,pak mě k nim ale přivedl taťka,který je jejich fandou už asi od 15...jejich hudba musí zaujmout každýho,jejich písničky dokážou chytit za srdíčko.. *14* !Krásnou hudbu dělá hlavně krásnej hlas Fredieho *4*...
  • Pratele, zaskocte obcas pokecat na Kralovskou Legendou ;-)
  • queen

    Queen byli jsou a budou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit