Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Freddiho zboznuju od svych dvou let,kdyz jsem ho poprve spatrila v telce tak jsem prej rekla:''mamííí ten pan se mi libi''.Proste me i v tak utlem veku nejak upoutal,dnes je mi 20 a to kouzlo ktere me tenkrat uchvatilo na nem vidim porad:osobnost,obrovsky hlasovy rozsah a take se mi strasne libi jeho usmev,sirokaanskyy usmev *14* je to desne sexy.je to hold LEGENDA *4*
  • Freddie

    Fred byl nejlepsi,souhlasim tady skoro se vsema,neprestavejte Queenovat.A doufam ze Queen budou stale akcni...i bez Freda a kdyby tady byl nejaky fanousek od Ostravska tak se muze ozvat.Cus
  • Freddie Mercury byl nejlepsi zpevak vsech dob. Dodnes se k jeho kvalite hlasu a zpevu nedokazal nikdo priblizit. Clovek si to uvedomi pokazde kdyz se nekdo pokusi zazpivat nekterou z jeho pisni a vidi ten obrovsky rozdil. Jeho pisne nikdo zazpivat nedokaze.
  • Pocta Freddiemu

    Děkuji ti za všechno, můj drahý Freddie.
  • Mám tě rád Freddie.
  • Díky Vám všem, že je tady na týhle stránce tak hezky vidět, jak lidi pořád ještě queeny a Freddieho milujou. Já si pamatuju, že když mi je strejda pouštěl poprvé-bylo mi osm-strašně jsem chtěla, abychom se sebrali a jeli do Anglie se na Freddieho podívat jak zpívá. Jenže maminka mi řekla, že Freddie byl mrtvej dřív než jsem se narodila. Bylo mi to hrozně líto a od tý doby shromažďuju co nejvíc informací, obrázků atd. o Queenech a o Freddiem. Když mi mamka prozradila, že Freddieho nikdy naživo neuvidím, strašně jsem jí seřvala. hrozně dlouho jsem na ní křičela, proč mě s tátou neměli dřív, proč jsem se prostě nenarodila tak o deset patnáct let zpátky, abych mohla Freddieho vidět v akci. A bylo to poprvé a naposled co mě za takovej "citovej výlev" mamka nevynadala, jen hrozně tiše řekla že jí to moc mrzí a pak mě objala a šla mi pustit We are the champions. Z toho jsem poznala, že mámu hrozně moc citově zranilo, když Freddie umřel, a když jsem pak jednou byla u babičky a u dědy-v domě kde mamka žila až asi do 25, našla jsem na půdě velkej kufr a tam byli obrázky, novinový výstřižky, obaly cédéček atd. prostě samý Queeni. Mamka se mi pak svěřila že Freddie byl její nejopravdovější a největší i když platonická láska.
  • nejlepší

    Quenny mám moc ráda,sou podle mě jedni z nejlepších.Nejlepší.Furt se hrají a jejich jméno ve světě něco znamená.Freddie je určitě rád.To chtěl,proto žil,proto dejchal.Na svůj způsob života dojel.nedávno sem o něm přečetla knihu a sem ráda,že nejsem jedinej cvok,protože sem furt řvala.Byla to kniha plná emocí,stejně jako jeho život.Ale myslím,že ty čtyři se potkat měli,doplňovali se skvěle.Dohromady vytvořili partu skvělých muzikantů,ono vyjít s Frediem asi nebylo taky tak jednoduchý.Každopádně byl a zůstává pro mě osobností,kterou obdivuju pro ten talent,víru v sebe,schopnost vydat ze sebe to nejlepší,měl dar a využil ho. O něm by se dalo psát dlouho...
  • Freddie je hudební bůh

    Jeho dokonalý rockový zpěv a brilantní skladby jsou symbolem nesmrtelné a stále fascinující rockové hudby.
  • QUEEN na vždy

    Bohemian Rhapsody, Save Me, We are the Champions, Innuendo, Under Pressure, Friends will be Friends, Death on Two Legs, Great King Rat, Too much Love Will Kill you, It's a Hard Live...a nebo Mustapha Ibrahim, Don't Stop me Now, Hammer to Fall, I Want it All, We Will Rock you, Another One Bites the Dust, Tie Your Mother Down, Keep Yourself Alive...je vůbec možný aby všechny tyhle a další fláky nahrála jedna kapela??? je...QUEEN 4ever
  • At žije Freddi

    NA tyhle stranky jsem najela jen proto, že jsem potřebovale sehnat něco o Freddin na referat z hudebky.A řeknu vam lidi to ce jsem se tady dočetla mě doslova a do písmene dojalo,takže smekam před Freddim (odpočívej v pokoji).
  • queen

    to jak to Mercury zazpíval, je dokonalé, zvláště na studiových nahrávkách. Na koncertech spíš než dokonalým hlasem a zpěvem působil charizmatem-nic proti, ale zpěv třeba na Magic tour 86 byl dost odfláknutý. myslím, ale, že například z jeho solových alb je patrné, že jako solový zpěvák by se prosadil jen ztěží. Sound jeho hlasu dělala Brianova kytara do které se mohl opřít, to co dělal jinde sám je krásné(třeba In my defence) ale přes dokonalý zpěv muzikálně slabé. Paul Rodgers co k tomu říct, mám pocit, že na koncertě v Praze byl výborný, na albu taky, jen na konci je znát, že mu hlas dochází. v podstatě ale dává Queen nový rozměr, vemte si, že si můžou autoři zazpívat svoje písně(Gaga, Days of our lives- Taylor,Hammer to fall, 39-May) a celkově myslím ta hudba Queen je o něco lehčí a otevřenější. Zatímco dřív spíš to navenek byla kapela jednoho muže, ač autorsky byl plodnější Brian May, dnes mi přijde, že je to jinak.Když si odmyslíte Freddieho hlas zůstane Vám zvuk Queen, naopak zůstane hlas ale poznáte že je to bez kapely..chci tím jen říct to že je fajn, že pokračují, už kvůli Freddiemu i lidem, protože jak je i z této diskuze patrné tak lidi o ně pořád stojí. Za sebe doufám, že časem přijde nové studiové album, bez Freddieho a pojedou dál, protože mám pocit, že je tady pořád po nich díra, kterou můžou zaplnit.Taky si myslím, že třeba George Michael by byl lepším zpěvákem jak už s nima ukázal, ale Paula měl prý Freddie rád tak snad vědí co dělaj..
  • Inzerát....

    Dáváme s kamarádem z Ostravy dohromady nový QUEEN Revival.Hledáme kytaristu,baskytaristu a bubeníka.Nemá někdo zájem???
  • Strašně mě potěšily kladný reakce na Freddieho.Já ho miluju a moc lituju, že jsem nemohla být u toho,když žil a zpíval.On je prostě fenomén a vždy mě příjemně mrazí, když poslouchám, jak zpívá.Je ho hlas je nepřekonatelný, jeho texty fantastický.Je sice obrovská škoda, že už nežije, ale to jak ho spousta lidí stále obdivuje ho nepřestane činit nesmrtelným!!!
  • Může Queenům zpívat kdo chce, ale nikdo nikdy už nebude jako Freddie. On byl, je a bude nejlepší. Nikdo nebude lepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Myslím si, že Freddie věděl proč má dát skupině jméno QUEEN.. Je to obrovská ztráta ,ale Freddie! já nikdy nezapomenu. A Děkuju..
  • Feddie je nej

    Freddie je nej. Škoda, fanoušci už nejeví tak velký zájem. Bylo nejlepší, když byla éra Queen v plném proudu.
  • Pro Freddieho...

    Škoda,že zpíváš už jenom v nebi.Neni větší ztráty v hudebním průmyslu než té tvojí!"Freddie rules forever,we still love you ".
  • Nevíte někdo o českém e-shopu kde by se daly koupit hadry,postery... od queen?Dik
  • Je nejlepsi
  • queen forover

    zdravim vsechny fenousky queen jsem velyky fanda queen a chtel bych byt v kontaktu i s jinymi lidmi kteri vyznavaji jejich uzasnou hudbu napiste my proto odpoved predem dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit