Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Freddie, jsi pašák!!!
  • joooooooooooooooooo

    K vašim příspěvkům neni co dodat!Byl jsem v budapešti a byl to nářez fakt ohromný.Prostě MADE IN HEAVEN čus.
  • God Save The Queen

    Když tak tu čtu vaše příspěvky k Freddiemu a Queen, tak mě to opravdu dojímá. Je mi 17 let a moc lidí v mém věku neposlouchá tuto skupinu. Radši si poslouchaj to svoje techno, hip hop či rap, což já za hudbu nepovažuji. Prostě hudba Queen je něco vyjímečného, něco, co tu nikdy předtím a potom nebylo a asi ani nebude. Takže Queen jsou pro mě na 1. místě. Takže Queen and Freddie will never die ! ! !
  • Freddie je jednoznačně nejlepší zpěvák všech dob
  • Fredie

    Fredie prostě nejleší ale jak se zachovala jeho kamaradi ze skupiny na konci jeho sil to od nich nebylo hezky. :-) FREDIE IS HERE
  • Nejlepší z nejlepších

    Freddie je největší hudební osobností všech dob. Já uz ho poslouchám 15 let a musím ho slyset každý den. Byl to frajer a já ho nikdy nepřestanu obdivovat. Čus
  • pro Ondru

    Přiznej se Ondro, že na ty starší alba jssem Tě navedla jááá:-) A jsou fááákt SUPER...Všichni co jsem přijdete : Stojí za to pustit si i prvních 6-7 alb...Nééé jen ty oposlouchané provařené novější !!!!;-) Hmmm?
  • Freddie Mercury

    Ahojky, právě jsem poslouchal starší alba od Queen I po the Game a je to bomba. Hlavně ta rozmanitost. Bomba jsou vypalovačky Brighton Rock, Dead on Time a Sheer Heart Attack. Ať žije kvalitní hudba v podobě čtyř angličanů Freddie Mercury, John Deacon, Brian May a Roger Taylor :-)
  • nejlepší zpěvák s hezkym zadkem

    Freddie byl ten nejlepší zpěvák na světě. a mimo to měl hezkej zadek
  • Freddie Mercury

    Ahojky, reknu Vam jedno je mi pouhych 16 let nikdy jsem Queeny nezazil(coz je mi ohromne lito a dal byach za to vsechno kdybych mohl byt na jejich koncertu!!!!!!!) , ale reknu Vam jedno ackoliv je to jiz nekolik let co BOZSKY FREDDIE zemtrel dodnes ho miluji miliony lidi na celem svete a vsichni pouze u jednoho duvod ...., ktery je vice nez prosty(at byl jaky koliv homosexual nebo bisexual , za to proste nemohl s tim se narodil a nikdo ho doufam za to neodsuzuje) dokazal zpivat svym GENIALNIM hlasem, kterym dodnes rozdava radost nejenom me ale leďdem vsude kolem me a proto chci vsem jen rici: FREDDIE VSICHNI TI DEKUJE ME A NIKDY NIKDO NA TEBE NEZAPOMENE.... Queen FOREVER... Diky jednou pro vzdy, kez by si se mohl vratit.
  • Freddie je bůh !!!

    Ahoj všichni:-) Jsem velikááánská faninka QUEENů a hlááávně Freddieho. Moji kamarádi vůůůbec nechápou, jak mohu poslouchat něco tak starého, ale mě ta hudba přijde úúúplně dokonalááá. Freddieho hlas je nezaměnitelný a dokáže mě i rozbrečet i rozesmát. A nikdy ho nikdo nemůže nahradit. Byla bych moc ráda, kdyby se mi ozval někdo, kdo má stejný vkus na hudbu jako já. Budu se těšit. Díky!
  • Schefild

    Uz mate cedo z koncertu ze stejnojmenyho mesta, je fakt dobry. A kdyby nekdo nevedel, tak na drhym CD fotka z koncertu z Prahy coz je dost dobry. Jinak at zije Queen.
  • Ohromení

    Přiznám se, že jsem na prahu středního věku/většina přispěvatelů by mohly být mé děti/ a hudba Queen v době, kdy já jsem byla teenager mě minula, ani nevím proč. Začala jsem ji poslouchat až po přečteni životopisu "Freddie Mercury" od Lesley-Ann Jonesové. A od té doby to začalo, nikdy jsem nebyla fanynka rocku, ale to, co slyším z cédéček je prostě nádhera, fantastická hudba a fascinující hlas Freddieho, já jsem se do ní a snad i do něho totálně zamilovala. Freddie byl krásný muž a věřte, že jsem bolestí a lítostí plakala nad fotografiemi z posledních měsíců jeho života. A teď mě ,Freddie , v tom muzikantským nebi poslouchej:I´ll love you till I´die.
  • king

    bol to naj spevák akého svet kedy mal !
  • Fredie

    Vždycky jsem si myslela,že zbožňování idolů mě přešlo v 16letech.Teď je mi skoro 20 a v životě jsem neviděla ani neslyšela nikoho lepšího než byl Fredy.Je krásnej.A to že byl homosexuál,nebo spíš bisexuál může být každýmu jedno.A to že střídal kluky,to dělá každej mladej....No prostě, Fredy byl největší zpěvák vůbec, byl inteligentní a nadanej,miluju Te,drahý........
  • král králů!!!
  • Freddie

    Jen ty nejlepší umíraj mladý a Freddie byl ,je a bude nejlepší!Proto ho stihnul tento strasný osud!Te to prostě legenda a legendy nikdy nezemřou!!!Freddie ses bůh a já na tebe nikdy nezapomenu...Díky!
  • Freddie Mercury

    Ahoj všichni, byl jsem minulý rok na Logan Place, kde má Freddie dům a mohl tak nasávat tu energii, která tam byla. Hudba Queen je nadčasová a kvalitní. Freddie je vynikajícím, charizmatickým zpěvákem, který tu zanechal nemalý hudební odkaz. Takže Queen a Freddie never die :-)
  • Král Freddie

    Pro mě byl Freddie ten nejlepší ( a taky nejkrásnější :-) ) zpěvák na Světě.Myslím si, že jsem byla v životě hodně ochuzená, nevidět tohoto KRÁLE live.Mám tě pořád v srdci, lásko.
  • Nikoho jsem nikdy neobdivovala tolik jako budu obdivovat Tebe Freddie.... Si pro mě ten nejlepší človíček na Světě... Nikdy na Tebe nezapomenu... Zůstaneš v mém srdci napořád (Sísa)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit