Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koncert

    chtěla bych jen reagovat na nedělní koncert který dávali na HBO. místo Freddiho zpíval Paul Rogers a musím říct že se mi to vůbec nelíbilo. Prostě si myslím že si Queeni mohli vybrat mnohem lepšího zpěváka než toho Paula. Je to jen můj názor ale byla to hrůza. Na druhou stranu ostatní členové nezklamali když zpívali.
  • Jak se k Freddimu zachovali.....pokracovani

    Hanička-Freddie nam vypravela ucitelka ze kdyz byl uz na konci svych sil tak se od neho odloucili ze o nej nemeli zajem no a kdyz zemrel tak mu udelali megakoncert to je vse.Ja spiz teda verim tve teorii nez ucitelce.Jinak dobry.
  • To je osud..
  • Freddie !!!

    Freddie je nejlepsi.. je to king nad kingy... Zemrel, aby zustal nesmrtelny...
  • Teda já normálně nejsem žádná citlivka (spíš naopak :-), ale jak si čtu co tady vy všichni píšete o Freddiem, tak mám vážně skoro slzy v očích. říkám si, komu se hudební historii povedlo, aby se jeho písničky s takovou euforií poslouchaly i tak dlouho po jeho smrti. Myslím si všechny kladný věci, co už tu jsou napsaný. Freddie BYL král, JE král a BUDE král tak dlouho, dokud budou na světě lidi, který poslouchají dobrou muziku. Má úplně úžasný písničky, skvělej hlas, obrovský osobní kouzlo. Málokdo si uvědomuje jednu věc-Freddie bez Queenů by byl pořád obrovská hvězda, dostal by se na vrchol i bez nich, ale co by byla skupina Queen bez Freddieho Mercuryho? Takovejhle talent se rodí jednou za x století. Ten náš umřel před čtrnácti lety. Ale jeho hudba, jeho odkaz, tady bude pořád. Freddieho duch bude pořád s těmi kdo mají tuhle hudbu rádi. Takže: Třikrát sláva Freddiemu Mercurymu!!!!(Je to trochu klišé, ale napadlo mě že by bylo dost pokrytecký psát: Ať žije Freddie)A poslouchejte Queeny co možná nejvíc!!!
  • queen kontakt

    zdarec chtel bych byt v kontaktu i s dalsimy fanousky queen takze se prosim nekdo ozvete zanechte mi vzkaz na xchatu vzkaz poslete na nick jurdi prosim ozvete se
  • nenahraditelna legenda

    cauky vsichnin fanousci queen a freddieho freddie je proste nenahraditelny a myslym ze je hrozne smutne ze kdyz mel nedavne vyroci smrti nak si na nej v televizi nikde nevzpomneli pouze probehl kraticky rozhovor na nove ale presto je freddie legenda a mnozi na nej nezapomneli ani po 14ti letech proste legends never die
  • Freddie je hvězda

    Freddie je,byl a bude největší hvězda na světě a má geniální písničky a kdybych tu měla vypisovat svoje nej. tak jsem tu asi 2 dny.Freddie byl legenda i za svýho života a to se jen tak nikomu nestane nemyslíte?Jeho písničky se dají poslouchat pořát a to já taky dělám.Já lituju,že jsem ho nikdy neviděla naživo.A za jeho vlády ani v televizi,protože jsem ještě nebyla na světě. Queen jsou moje nej. skupina jinou neposlouchám. p.s.:psala bych toho tady víc ale to by bylo na dlouho tak prostě jen Queen královská legenda-jen díky Freddiemu.
  • freddie=nejlepší z nejlepších

    freddie byl podle mě nejlepší zpěvák kterýho moch svět stvořit,mrzí mě že jsem ho na živo nikdy neviděl, a nikdy už neuvidim prostě mě to štve, byl to zkrátka největší borec ve světě hudby,a stále je protože hvězdy nikdy nehasnou skupina Queen bude pro mě nejlepší na světě at žije zkrátka freddie mercury!!!! a samozdřejmě nezapomenu ani na zbytek skupiny Queen tak at žije i Roger,Brian,a John.
  • king freddie!

    takovej hlas je tu jen jednou za 100 let!!!!
  • už 14 let není s námi

    Ahoj všeci, komu chybí Freddie, také vám je dnes tak smutno? Mám chvílema pocit, že se rozbrečim...Na školu dnes kalim, o všech hodinách poslouchám Freddieho v disckmanovi a truchlím pro něj:-(Byl to Bůh, jestli chcete někdo pokecat, písněte, budu ráda.Freddie FOREVER.
  • Taky jsem si dnes vzpoměla na Freddiho, pro mě pořád zůstává nejlepším zpěvákem všech dob. Jeho písničky mě vždycky chytí za srdce. Je prostě nej
  • výročí

    Tak dneska to máme 14 let, co nám Freddi e zemřel. Je to strašný, ale co se dá dělat. Vzdávám holt tomuto božskému zpěvákovi.
  • Freddie Mercury

    Král všech zpěváků!!!!!!!!!!
  • JEDINECNY KRAL

    TA DISKUZE JE KRASNA MAM RADOST ZE JE TOLIK LIDI ZAUJAYICH DO MEGA SKUPINY VSECH DOB!!!!!!!!!!!!!!! RESPEKTIVE DO FREDDIHO!!!!! UZ NEKOLIK LET NEPOSLOUCHAM NIC JINEHO TAK ZDRAVIM VSECHNY FANOUSKY QUEEN!!!!!!!!!!!!!!!
  • Freddie byl, je a zůstane nejlepším zpěvákem všech dob. Je mi 17 a Queen je moje nejoblíbenější skupina. Nechápu, jak někteří lidé můžou poslouchat třeba hip hop nebo něco jiného, když Queeni mají tak dokonalé písničky. Taky nechápu, proč se některým jejich písně nelíbí (např. moje sestra). Freddie pro mě ale navždy zůstane nejlepším zpěvákem na světě.
  • Freddie

    Je spousta skvělých zpěváků-Lennon,Presley-ale nikdo z nich nemá na zpěváka nejlepšího-Freddyho Mercuryho!!!
  • Freddie is the BEST!!

    Freddie je nejvetsi zpevak a osobnost vsech dob!!!! proste LEGENDA s velkym L!!
  • A jak se zachovali Fredovi kamarádi na konci jeho života?

    Hele pročítám si tak vaše příspěvky a docela mě zarazilo to co psal ten FIDO.Jak se zachovali ti jeho přátelé?Já četla knížku "QUEEN vlastními slovy a myslím, že za ním stáli až do konce a byli mu oporou a podporovali ho. Tak to by mě opravdu zajímalo, kdyžtak mi o tom někdo písněte, OKi? Třeba ty Fide. Hmm?
  • BODY LANGUAGE

    Ahojdík všeci lidičky, co milujete Queeny jako já!:)hele co říkáte na písničku a klip Body Language, heeej ten je fááákt wostrej, zajímavej...:)Jestli chcete někdo pokecat o Queenech, ozvěte se, budu moc ráda. Pár lidí, už píslo a udělalo mi to radost. Fááákt moooc ráda poznám lidi, co jsou stejní blázínci, jako já:)) Papík Hanička-Freddie;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit