Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *4* queen *4*
  • kontakt

    Zdravim vsechny fandy nejlepsi skupiny na svete.Je my 15 a uz ted snim jak jednou pojedu do montreaux a prohlednu si freddieho pamatnik.Queen delali naprosto nadcasovou hudbu ktera zaujme spousty lidi i ted 15 let po freddieho smrti.Rad bych se kontaktoval a psal si s ostatnimi fanouskyn tak my prosim napiste na muj e-mali.queen forever *4*
  • queen

    zapomente na beatles queen byli nejlepší jsou a budou najlepší na světě freddie byl živel je škoda že............ ale nic je to nejlepší zpěvák rockové éry líbí se mi všecky písně ale nejvíc who wants to life forefer queen forever *4*
  • Nechápu

    Dnes jsem se dočetl, že byl volen nejkrásnější hlas v hudbě. Freddie skončil druhý za Mariah Carey. To je dobrá blbost.
  • Freddie Mercury a Queen - Rockové legendy

    Freddie Mercury je pro mě největší hudební hvězda, která se kdy na svěrě objevila. Hudba Queen je prostě bomba akorád, že dneska je to pořád jen pojebaný techno a na pořádnou hudbu neni místo. Ja sem rocker a nejvíce se mi líbí hlas Freddie Mercuryho a hudba Queen. Ostatní členové jsou také vynikající. Brianova kytara je very good, rogerovy bílí též a o johnově kitaře už ani nemluvim.
  • Mě je 14 a také strašně rád poslouchám Queen!!!! Freddiee Forever!!!! *14*
  • Taky mě dost udivuje že Queeny poslouchá hodně mladých lidí a ani já nejsem vyjímkou akorát mě mrzí že třeba můj přítel je pořád uráží a tím vlastně i mě. No asi neví co je to hudba že?? *3*
  • In The Lap of The God ...

    One man, One goal, One mission One heart, One soul, Just one solution One flash of light ... year One god, One vision One voice,One God,One Freddie, ... Jsme-li fanoušci a velcí patrioti Freddieho,jsme v dobrých rukou,jsme ... In The Lap Of The God ! JÁ JSEM,přátelé.
  • Jasně že nejsi.. Mě je 17 a hádej co asi nejraději poslouchám *5*
  • FM

    Rád jsem narazil na toto diskuzní fórum.Na něco podobného jsem narazil už před delší dobou na zahraničních webovkách. Psali tam fanoušci z celého světa - Španělé, Angličani, Italové, Japonci...A všichni opěvovali Freddieho a hudbu Queen.Byl to nekonečný seznam lidí, jejichž příspěvky mi vehnaly slzy do očí.Myslel jsem že to není pravda.O to víc mě to dojalo když jsem zjistil, že tam píší úplní mlaďoši kolem 20. To je SUPER!!A tak asi nejsem blázen když si ve svých 24letech pouštím tak 5-7krát týdně kousek jakéhokoliv koncertu, poslouchám Queen MP3 a kupuji si originální DVD?A snad taky nejsem blázen když si chci udělat v létě výlet do Budapešti a podívat se kde hráli?A nejsem blázen,že je poslouchám už 15 let?Že ne? *3* VIVA QUEEN
  • Koukám, že se tu ukazuje hodně fandů

    Jestli někdo budete chtít pokecat o Queeen tak se ozvěte na můj mejl, OK? *1* Hanička
  • we are the champions *4*
  • NEJ

    JEHO HLAS, JEHO POHYBY, BYLY, JSOU, NEJLEPSI. CISTY HLAS I DUSE! ZVLADNUL V ZIVOTE TOHO, ZE JA BYJSEM TO NEZVLADNUL ANI ZA 200 LET... toje můj názor! *3*
  • Ahoj chtěla bych všechny varovat, aby na tyto stránky nepsali svoje e-mailové adresy. Pod mým jménem a e-mailovou adresou totiž někdo napsal negativní (a obsahující sprosté slovo) příspěvek o Queenech. Jestli se ten dotyčný stydí napsat ke svému příspěvku svoje jméno, ať ten příspěvek nepíše vůbec. Dost mě to naštvalo (a to jsem napsala ještě slušně). Tak si dávejte pozor. Ahoj Eva
  • Show must go on

    Freddie byl jsi nejlepsi, tvuj hlas a skvela image. Nikdy se na tebe nezapomene. Show must go on!!!!!!!!!!!
  • Freddie, vyhrajeme

    Kdyz jsme spolu poprve uslyseli Queeny, hned jsme se do nich zamilovaly. Hlavne se nam ze zacatku hrozne libilo Living on my own. Bylo to dokonali. Freddie se nam hlavne libil ze byl v necem s nama podobnej. Hadejte v cim.
  • BYL TO SCHOUMEN *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Myšlenka

    Mám ráda jejich písničky.Lepší to než třeba techno.Zrovna jsem se dívala na fotky upřímně řečeno nic moc.Jestli má někdo nějaký lepší fotky tak to sem napište prosím.Ale jak ho parodujou třeba ten Hron to byl hnus.NA NĚHO PROSTĚ NIKDO NEMÁ NIKDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nemám slov

    Zdravím všechny fanoušky krále světové hudby. Už je to dlouho co nás tato úžásná a nenahraditelná osobnost opustila. Jsem rád, že má stále hodně fanoušků a doufám že jich bude stále víc. 15 let neposlouchám nic jiného ne QUEENY a opravdu toho nelituji. Byl to král a králem zůstane. Ahojky
  • Poklona

    Queeny jsem poprvé zaregistroval v osmé třídě v r. 1983.Slyšel jsem z ošoupané Maxelky "The News of the World" a pochopil jsem,že mám tu čest poznat pana Vyjímečného.Od 24.11.1991 mi někdo ukrutánsky chybí.A je to on-největší Showman všech dob a pan Zpěvák.Když jsem slyšel v Barceloně u barevných fontán jeho a siňory Montserat Caballe jejich Barcelony,tak jsem myslel,že se tam "udělám".Strašně mi chybí a bohužel,ať se snaží kdokoliv o cokoliv TEN ČLOVĚK JE NENAHRADITELNEJ !!! God Save the Queen.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit