Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Freddie

    Zdravím všechny Freddieho fanoušky!Vždycky když se dívám na záznam koncertů Queen,tak strašně závidím všem těm přítomnejm lidem,že mohli bejt u toho.V době kdy Freddie zemřel mi bylo jedenáct a pamatuju si jak mi to bylo hrozně líto.Vím,že do konce života budu Freddieho velká fanynka.Pro mě je skutečně ten nejlepší zpěvák co kdy byl a bude.FREDDIE,I LOVE YOU!
  • Freddie Mercury is best!

    FREDDIE MERCURY BOL A STALE JE NAJLEPSEJ A MUJ NAJOBLUBENEJSEJ SPEVAK JE NAJLEPSEJ JE TO MUJ MILACEK *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Freddie Mercury is best!

      moje řeč jo muj e mail queencom@seznam.cz
  • queen

    vite me je teprve 15 let a Frediho jsem teda ani nezazil. queen posloucham uz tak od 3 let,pokazde kdyz jsem dosel k tete tak jsem u ni poslouchal jen queen a uz me to zustalo.Freddie byl a porad je ten nejlepsi zpevak.me se do pameti Freddie nevryl ale vryl se my do srdce a tam teke navzdy zustane. *14*
    • Re: queen

      kámo mě je 13 let a queen poslouchám taky a nic jiného *3* *3* *3* *9* *9* *13* *13* *8* *16* *8* *5* *4* *5* *1* *1*
      • Re: Re: queen

        jooo? a odkud jsi ja neznam v mem okoli pubertaka ktery by poslouchal queen vsichni samy hip hop ale vzdyt to neni hudba.hudba je to co hraji queen a nikdo to neumi jak oni a jak to umel Freddie.
        • Re: Re: Re: queen

          já neposlouchám hip-hop a ani rap mě baví jen queen a nejvíc one vision a spread your wings a i want to break free freddie je nej bez pochyb a kdo říká že ne tak asi nikdy neslyšel pořádnou hudbu freddie *4*
          • Re: Re: Re: Re: queen

            no jisteee Freddie FOREVER *4* *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: queen

              jo a jeste neco moje nej jsou-No one but you, I want to break free, Bohemia Rhapsody,One vision a I want it all...........ale stejnak vsechny jejich pisnicky jsou neeejlepsiii *5* *3*
  • q.catherine

    Jen se potřebuju vykecat...

    Žila jsem tři roky v Londýně celkem blízko domu kde žil Freddie. Pokaždé když měl výročí narozenin nebo úmrtí jsem mu na jeho práh pokládala růže. Bylo to vždycky moc moc dojemný... pár prochladlých lidí s kytkama a dárkama... jednou dokonce zapálené svíčky na zemi vyrovnané do tvaru FREDDIE... Jednou jsem se dala do řeči s nějakým mužem a on mi řekl, že sem přijel jen proto, aby mohl vzdát hold největšímu z největších. Přijel až z Venezuely!! To je fascinující, jak po letech Freddieho genialita a charisma pořád působí... Ted´ jsem zpátky v Čechách a je mi smutno, že tenhle můj rituál nemůžu dělat dál... *9* Někdo se modlí k Bohu, já k Freddiemu, i když vím že je v pekle a pekelně si to tam užívá, na to vemte jed!! *3*
    • Re: Jen se potřebuju vykecat...

      freddie v pekle?? nikdy!! on s jeho hlasom a jeho srdieckom..... spieva niekde v anjelskom chore!!! do pekla si odskoci len niekedy na nejaky pekelnu party!!! strasne vam zavidim ze ste mu boli tak blizko... ja som este ani nezila..... strasny pocit!! tak velmi by som ho chcela spoznat!!! *9*
    • Re: Jen se potřebuju vykecat...

      Mohla by jsi mi prosím říct kde přesně se v Londýně nachází dům Freddiho?Děkuji Eva
      • q.catherine

        Re: Re: Jen se potřebuju vykecat...

        Jo jo, jen mi na sebe dej maila - nerada takový věci sděluju veřejně. *3*
        • Re: Re: Re: Jen se potřebuju vykecat...

          jeeej aj ja chcem vediet.... myslim ze tam byva mary austin este stale... skocim na navstevu...
  • gagacek

    miluji te

    fredie je moje životní láska už od mala jej poslouchám..je to ten nejlepší zpěvák chlap a je velmi citlivý a nevadími že byl odlišný např jako že se jinak orijentoval...atd...fredie pro mě nezemřel a v mém srdci stále žije..za to co ve svém životě prožil si zaslouží potlesk....za to že na Zanzibaru jej nikdo neuznával..neměl ani..své místo na nástěnce...už jako malý byl talentovaný...ale Zanzibaru se o něj nezajímalo.....to byl asi důvod ktomu proč nezminovat svůj původ....jemi ho moc líto...byl to užasný člověk a ti lidi co ho kritizují kvůli tomu např že je GAY no a co jako to je normální ne ...nezaleží jaký je napovrch ale jaký byl v srdci...a ti lidi co ho kritizují at jdou doprdele..tam budou mít čas si promislet co udělala.....mám tě ráda fredie..... *14* *4*
  • Freddie je nenahraditelný

    Freddie byl dokonalý!!!Uměl všechno:Dokonale zpívat, bomba kreslit, psát dobrě melodie a texty atd.!Strašně mu závidím!!(A byl i hezký*4*).Škoda, že umřel!Skoro vždy když někdo slavný umře se říká co by se mohlo stát kdyby žil...Většinou se tak ti mrtvý víc proslavý než když byli živí...Ale to u Freddieho rozhodně neplatí!!On dokázal velké věci!Sice například Beatles byli slavnější ,ale v mém srdci rozhodně ne!!! R.I.P. Freddie!!Pořád se na tebe dobře vzpomíná!! *3*
  • Názor

    Budeš se možná divit,ale já znám hodně muziky.Neříkám,že každá je špatná,to v žádnym případě.Ale na Freddieho nikdo nemá.To byl nejlepší zpěvák všech dob.Je to čistě můj názor a určitě ti ho nechci vnucovat.Tak sorry.
  • Božský FREDDIE

    Dnes je tomu už 17 let co jsi nás opustil Freddie. Pořád je ta bolest v našich srdcích obrovská a nikdy se jí asi nezbavím, ale doufám že se jednou v nebíčku potkáme. Moc nám všem chybíš a tvá pozice je a bude neotřesitelná. Jsi prostě to nejlepší co chodilo po této zemí. I STILL LOVE YOU FREDDIE MERCURY
  • Mě je 14 a také strašně rád poslouchám Queen!!!! Freddiee Forever!!!! *14*
  • jednička

    QUEEN jsou a navždy budou naprostá jednička.Nikdo se jim nemůže vyrovnat! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit