Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ara

    Re: :((

    Na tomhle dni není nic prokletého *4*
    Díky, Freddie, za tvou hudbu i za tebe samého *4*
    We love you and we always will.
    Rest in Peace Fredie Mercury (5.9. 1946 - 24.11.1991)
  • nejfaninka

    :((

    Teď jsem přišla domů a hned jsem zapálila svíčku a pouštím si Queeny!!!
    Hrozně mě mrzí že jsem ho nezažila!!!
    *8* *9*
    Tohle je prokletej den!!!
    Freddie odpočívej v pokoji VZPOMÍNÁME!! *9* *9* *4* *9* *9*
  • Freddie

    Já zapálím svíčku. Byl to suprovej zpěvák. Freddie nikdy nezapomeneme *4*
    Máme tě rádi *4*
  • Re: 19 let

    Od rána čekám jestli si tady někdo na toto smutné výročí vzpomene. Díky Bohu, že sis vzpoměla aspoň ty. I já budu za 5 minut držet minutu ticha. Odpočívej v pokoji Freddie *4*
  • 19 let

    Dnes je tomu 19 let, co Freddie odešel. Dejme si za něj minutu ticha.
  • nejfaninka

    Re: Jen...

    souhlasim!!!!!!!! NIKDO na světě už nebude jako on dnes 13.11. právě probíhá na čt 2 koncert QUEEN!!!!
  • Jen...

    Jen lituju že jsem se narodila 6 let po jeho smrti ;( nejlepší skupina,zpěvák na světe!!nikdo se mu nikdy nevyrovná *9*
  • Jen...

    Jen lituju že jsem se narodila 6 let po jeho smrti ;( nejlepší skupina,zpěvák na světe!!nikdo se mu nikdy nevyrovná *9*
  • ok

    To že ve stejnej den umřel i bubeník Kiss, to vim už dlouho. Je to fakt hrůza. No a dnešního dne už se Ferda taky nedožil. Takovej krásnej věk. 64.... *9*
  • nejfaninka

    Re: Fuj!!!!!

    nechápu jak někdo může tohleto napsat to je fakt na zvracení a jestli si myslí že je vtipnej tak to teda *8* *8* *8*
  • to je strašný....

    dnes sem si četla Freddieho životopis a zjistila sem hroznou věc...že ve stejný den kromě Freddieho zemřel ještě jeden geniální hudebník a to bubeník KISS Eric Carr ....tenhle den je jako prokletej...jeden de=dvě úmrtí skvělých hudebníků..... R.I.P Eric Carr R.I.P Freddie Mercury *9* *9* *9* *9* *9* *14*
  • Fuj!!!!!

    Teď jsem četla naprosto hroznej vtip. "Víte proč dostal Freddie Mercury AIDS? Jen tak, z prdele."
    Nevim kterej debil to vymyslel, ale je to hrůza. Málem mě z toho trefilo. FUJ! Takhle ho urážet. Každej jsme ňákej ne?! *16* *16* *16*
  • Byl o jeden den starší než moje souznitelka v dnu narození Hanička Zagorová.

    Pouze o jeden den byl Freddie Mercury starší jak Hana Zagorová. S tím rozdílem, že Freddie se narodil ve Východní Africe v Tanzánii a Hanička-písníčka v Petřkovicích. Navíc Freddie dávno umřel a Hanička se drží. Zdraví souznitel v dnu narození Haničky-písničky Kamil *4*
  • Re: JeDiNeČnÝ FreddiE

    Král popu? Prosim??! :D:D
  • Zlati Queeni...

    JE TO VELKA SKODA ZE FREDDIE MERCURY ZEMREL. KAZDY ROK SI PRIPOMINAM JEHO NAROZENINY I JEHO DEN UMRTI. FREDDIE BYL PROSTE NEJLEPSI A NIKDO JINY HO NENAHRADI...
  • candy007

    Re: JeDiNeČnÝ FreddiE

    hmm jenom škoda, že Queen hráli rock =D
  • Re: Re: show must go on

    Proč nešťastná? u Queenů všichni skládali dobré písně a byli jako skupina skvělý tým.
  • Re: obdiv

    no, teda aspoň v Budapešti 1986 to šlo :-)
  • simply the best

    preco musel zomriet?? preco som nemohla zit v takych 80. rokoch?? on si to nezasluzil... uzasny spevak, skvely clovek, fenomenalny skladatel, krasny muz.... takych uz viac nebude... nikdy... jeden, jediny, jedinecny... freddie!

    I'll get no sleep till I find you to Tell you when I've found you -
    I love you
    You take my breath, take my breath away....
  • Re: Re: Velikan

    film som nevidela ale aj tak myslim ze to chapem az do hlbky... netreba nic pozerat jeho hlas hovori za vsetko...!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší