Přejít na výpis diskuzí

Freddie Mercury

OSOBNOST 31.12.2006 
383 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Já Queen jinak neposlouchám
  • Happy Birthday Freddie Mercury !
    We miss you *13* *13* *11* *13*
  • Dneska by bylo Freddiemu 69 let. Tak všechno nejlepší Freddie:-)
  • Luky1987
    Freddie byl fakt dobrej je ho velká škoda. Queen už bez neho to není proste ono a Paul Rodgers je o ničem !
  • Freddie byl největší osobností rocku.je ot nesmrtelná legenda a můj osobní velký vzor! *14* *14* vim o něm víc jak o sobě.!!! jeho hlas to je nejde to popsat!: :D nikdy a nikdo takovej hlas mít už nebude. *13* *13* škoda že musel odejít tak mlad..... :(
  • FREEDIE MERCURY byl pro mě pan zpěvák do dnes se hrají jeho písně např. we are the champions,don stopy now,we will rock you.Prostě nejlepší zpěvák všech dob.
  • Ahojte ja som zo Slovenska a Queen ma takzvane sprevadzal od plienko :) Som mala necelých 9 mesiacov ked Fredie umrel čo mi je luto že som ho asbon raz sa život nemohla vidieť na živo :/ kto inak chce nech sa mi ozve na smata1991@azet.sk a možme pokecať o Queen budem moc rada :)
  • Po smrti Freddieho si kluci vzali Paula Rodgerse, ale kritika spokojena nebyla.Bylo jasné, že to asi nebyla dobrá trefa.Paul dobře zpívá a na podiu dobře vypadá, ale ..Možná, že ho všichni až moc srovnávali s ...
    Adam vnesl do kapely mládí, je to fešák a živel, zpívá krásně!... Já ale nějak nevím...Asi se mi stýská . Pořád...
    Už nikdo nebude jako on... byl neuvěřitelný... božský...
    Vzpomínáme... moc...ah6
  • Luky1987
    Freddie byl proste pan zpevak a Queen uz bez nej to neni ono !
  • Freddie Mercury bol vážne nesmierne silnou osobnosťou.Tak krásne piesne písal aj počas choroby.Je ale pravdou, že bodku si do svojej knihy urobil sám.Hudba Queen vo mne navždy zostáva nesmrtelná
  • Luky1987
    Freddie byl fakt dobrej a velká skoda ho. Písnicky Queen mám rád
  • Verca0090
    Geniální zpěvák a showman. Je škoda, že umřel tak brzo. Nebýt té zkeřné nemoci, mohl by pokračovat ve své velice dobré tvorbě. On a Queen vždy budou tvořit základ mého playlistu. Vyrůstala jsem na nich a vždy mě bude mrzet,že jsem neměla možnost je vidět na živo. Záznami nejsou nikdy to pravé. Rok a kus po mých prvních narozeninách odešla legenda, která nikdy neopustí naše srdce a vždy nám bude dodávat energii do budoucího života. :)
  • Jo, máš pravdu!!!
  • Freddieho zbožňujem. Jeho sa ani nedá nemilovať !!! Veľká škoda, že odišiel tak skoro. Freddie forever !!! *3*
  • Byl a je to fakt cool zpěvák! Písničky Queen sou nesmrtelný! *4* *4* *4*
  • Velký díky že ho bůh poslál na zem!!!
  • Uplně jste řekla to co já si myslím.
  • Ale proti Freddiemu nic nemám!
  • No a, NOVA CINEMA je náhodou důležitá!
  • Pomohl mi svou hudbou z těch nejhorších chvil! Za to mu děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit