Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Gunčíková

OSOBNOST 30.3.2011 
935 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ten najnovšii videoklip svedci o tom ako sa dostala k hudbe.Trapne,ubohe..
    ani osoby co vela znamenaju sa nevyzliekaju a vobec nie v prvych videoklipoch.ale tie si to mozu aspon dovolit,ale nie takáto chudera čo chce nalákat vsetkych uchylov!to znamena že nevie spievat ked mala takyto pokus štetky.moze ist natacat rovno po***no. *12*
    • souhlas ;)
    • Jenže Gábina vyslečená nebyla!Měla trikot v tělové barvě a podsvicovalo se to reflektorama aby to nebylo poznat!Gábina umí zpívat a dost dobře!A Gábina musela prostě kývnout...agentura to po ní vyžadovala.
      • no a??? i kdyby ! vypadalo to tak a tím to hasne! ...kde jsou časy kdy si lidi vybíraly zpevaky/zpěvačky vybíraly podle zpěvu ne podle toho kdo se vysleče v klipu nebo to udela aspon tak aby to tak vypadalo!!! fuj !!! *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • jdi do hajzlu magore, na tebe tady není nikdo zvědavej, seš asi další ubožák, co by chtěl Gábinu vojet a přitom na to nemá co????
    • V žádném případě!! v životě gabriela má humáčowský ksicht a já jsem na jiné, rozumnější holky a ne jako gábina, humáč!! *11*
      • myslím tím mého bráchy on je na jiné! né na takov jako bléééé gábina! *2* *2*
        • PRAVDA, ségra má pravdu...gabriela je předvádivá humáčka! *12*
          • jasně, chtěla bych vidět vás a vaše ksichty, anebo radši ne, nechci si kazit večer....
    • Když už nevíš kudy kam začneš psát sprostě.---->TYPICKÉ!!
      • jsem se trefila do černýho, takže asi to je pravda.... *1* *1* *1* *1* *1*
  • Zdá se mi to nebo se vážně o Gabče mluví víc než o Lukášovy
    • mluví, ale ve špatným slovasmyslu. *5*
  • Tak hele všichni kdo jste tady a pořád do mně něco valíte jste naprostí tupci a nepochopíte to, že GG nemám zrovna v lásce.Jako co si myslíte, že když tady napíšete:nech to seš trapná nebo bež se léčit a nebo nikoho to tady nezajímá tak že půjdu a koupím si její CD a začnu jí balit!Nebo co?
    • Přesně! nikdo ji na váš povel balit nezačne pišu pišu-linci!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • to byl vzkaz pro cocounta k o k o t a
    • CHTĚLA JSI SNAD ŘÍCT PRO PŘÍSADIČKU...děvče, do cukroví, už jsi zapomněla?? *5* *7*
      • to je prostě k o k o t a už se s tím smiř. *3*
  • V Pondělí,28. listopadu 2011 vychází Gabčino nové CD „Dvojí tvář“.Na které se osobně už těším.Podrobnosti zde: http://www.guncikovagabriela.com/main/Neco-o-novem-CD.aspx
    a ukázky z CD zde: http://www.universal.cz/interpret/gabriela-guncikova#album-445
  • Čtu si to tady a nemožu z vás *1* *1* *1* Panebože to je konec toto už! *1*
    • bléééééé blééé
      • jo máš pravdu, kasičko, ty tvoje komenty jsou bleeee bleeeee
  • Gábina se na TV Óčko v hitparádě óčko chart umístila na 3.místě.Gratuluju!
    Jinak můžete pro ni dále hlasovat dnes od 19:00 hod.Odkaz zde:http://ocko.idnes.cz/hitparada.aspx
  • Já jsem stále proti, můj názor nikdo nezvrátí.
    • Přesně tak, klidně ji neměj ráda, tady to nikoho nezajímá.
      • stejně jako nikoho nezajímá, že ji má někdo rád
    • Sabíí ?? Hele já vím, že jsi na mně naštvaná, ale BOŽE Gabča není zase tak strašná!Neříkej mi, že se zase kvůli takovýhle PiNdOvInĚ budeme hádat!!:(
      P.s.: nejsem proti tobě, jenom nejsem proti Gábině....:)
      • Jak už jsem řekla, pojedu si sama, nejsem naštvaná, to není můj styl. Není strašná ale, není mi sympatická a příště tady nehraj divadélko-to můžeš někde jinde, měla jsi to říct na začátku. Ty a proti mě? to bych se zasmála. Jak jsem taky řekla, dobře zpívá a hezky vypadá, jen mi je nesympatická, to je všechno.
        • Žádný divadýlko nehraju ty.......!Bože je tak těžký pochopit, že jse jí dříve nemusela (podobně jako ty), ale potom se mi začala líbit. :).Neříkám, že jí uplně žeru.To ne!!Ale nechci jí pomlouvat.
          • to neříkám! já tady nikoho k ničemu nenutím
    • Jako nic proti jo? ale...myslím že to nikoho nezajímá. *7*
      • Tak to není moje priorita, někoho zaujmout, děvče *6*
        • Tak se chovej jak člověk a né jak sobecký hajzl!
  • pro kasičku: tvá úča je možná borka, ale asi není při smyslech, když ti dá z čj jedna anebo holt zase kecáš.. *3*
    • je při smyslech vždy kontroluje pečlivě a je naprosto v pořádku *3* *7*
      • hmmm, tak ji ukažte tuhle diskuzi a svůj názor hodně rychle změní *3*
    • Ne nekecám, mám jendičku ještě s jednou spolužačkou.A nekácám na to ti klidně odpřísáhnu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit